Pre-Departure Project

26. august 2012 at 17:33 |  Začátky

Ták, jelikož čekám, až mi přijde od SA balíček, kde budu mít potřebná čísla k dokončení online formuláže vpro víza, tak začnu připravovat PRE-DEPARTURE PROJECT !! Abych to všechno nenechala na poslední chvíli. Jelikož mám nějaký měsíc do odletu, musím si pospíšit.

Co je to Pre-departure project? --> Jde o project, který musí připravit v podstatě všechny au pair před cestou do USA. Tento project si musíte sestavit, vzít si ho na Orientation a potom ho můžete dát svý budoucí hostfamily. Tento project obsahuje informace o státě, kam se chystáte, o městě, kde bude žít, o místech, které chcete navštívit (nebo nějakých znýmých památkách v této oblasti), o svém státě, kde žijete, o městě, ve kterém bydlíte, o českých zvycíxh, tradicích, svátcích. Déle se vyplňují pohádky, jaké máte rádi, pícničky, které můžete dětem zpívat. Jak je naučit, aby se dělily, spolupracovaly s dalšími dětmi, jak můžete podporovat jejich motoriku, fantazii nebo zvětšovat jejich slovní zásobu. Hlavně se musí přidávat fotky, mít to barevné apod. Všechny au pair dostanou list (najdete ho na au pair roomu), také si musíte zkouknout videa. List bude obsahovat body, kterých se musíte držet, také rozsah tohoto projectu.

Kdyby jste si nevěděli rady, tady máte video, jak by to mohlo vypadat http://www.youtube.com/watch?v=BNYkvbpRZLE Poslala mi ho také další au pair, která pracuje na svém projectu. Doufám, že to pomůže.

Takže se jdu vrátit k práci. Uvidíme, jak to dopadne Smějící se Já se určitě ozvu Smějící se

Přeji hezký den,
xoxo

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Megynka Megynka | Web | 1. october 2012 at 16:47 | React

Hm, tak to asi nikam neletim. Tohle jako nedám :/

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama