Balení / Packing

20. september 2012 at 1:12 |  Před odletem !! :))

Ahoj,

Tak jsem se vzrhla na balení. Netušila jsem, že mám tolik věcí. A to jsem si myslela, že ne. Takže jsem už večer začala třídit, co si vezmu a najednou toho bylo strašně moc. Tak jsem to zase třídila a zase moc Smějící se PÁNI !! Kde jsem vzala všechny ty věci ?! Takže musím dělat další třídění. Bojim se toho vzít málo, přece jen jedu do zimy, ale zase si tam spoutu věcí nakoupim, takže to asi nemá cenu to tahat zbytečně s sebou.

Musela jsem si přivolat rádkyni Smějící se Ona je ještě horší než já, ale zase si to nebalí ona pro sebe, takže budu mít tendenci toho vyhazovat míň a chtítí, abych si toho vzala míň. Smějící se Takže asi takle. Já jsem strašně ujetá na rukavicích, čepicích a šály. Smějící se Zřejmě je oželym a pořídím si další zásobu v US. Achjo, tuhle čás nesnášim. Balení !! Já vim, že si balim dopředu, navíc ještě nějakých pár věcí musim doprat, ale já se znám. Jak bych to dělala těsně před odeltem, tak letím až za měsíc, protože bych to nestihla. Ale zase bych neměla tolik času nad tím přemýšlet. Jestli kufr bude vážit hodně, tak s tím praštím a počkám na neděli před odletem Smějící se

Ještě si musím koupit příruční zavazadlo, protože ten můj druhý kufr je o 6cm vyšší než je dovoleno, tak se bojím, aby mi ho do letadla vzali.

Tady napíšu seznam, co všechno si budu brát s sebou. Neděste se. Jsem opravdu náročná, takže asi nepoletím "na lehko". Možná se to ještě změní. Uvidíme. Hahaha .. Smějící se Až poletím z US zpátky, tak poletím se 4kufry Smějící se

Let's GO !! Tak se na to jdu vrhnout, mezitím budu sem psát seznam, co si do kufru zabalim. Jsem ráda, že už budu mít zabaleno. Aspoň to budu mít za sebou a budu mít víc času se rozloučit s kamarády. Mám nabitý program. Zítra mě čeká poslední schůzka na pracáku. DÍKY BOHU !! Už tak NIKDY nechci. Můj kamarád tam v srpnu šel, a když se z pracáku vrátil, poslal maturitní vysvědčení na školu (měl samé), takže ho vzali an vysokou. Chtěl původně taky odjed, ale když viděl ten pracák, tak musel jít na vysokou, prý by ho zabilo tam docházet. Smějící se Ale to mě čeká až zítra.

Věci do velkého zavazadla
- svetr 3x
- čepice 2x
- mikina 1x
- tepláky 3x
- tříčtvrťáky 1x
- pyžamo 2x
- džíny 2x
- legíny 1x
- trička - krátký rukáv 4x
- dlouhý rukáv 1x
- tílka 4x
- spol. tričko 1x
- boty 1x
- spodní prádlo
- župan
- kosmetika
- hygiena
- knížky
- dárky
- léky
- bižuterie
- kabelka

(možná ještě něco přehodim do příručního zavazadla)

Věci do příručního zavazadla

- trička 3x
- tepláky 2x
- svetr 1x
- džíny 1x
- spodní prádlo

- žehlička na vlasy
- knížky
- doklady
- adaptéry
- kapesníky
- talismany

- noťas + nabíječky + USB
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama