Good -bye my lovers ..

23. september 2012 at 23:33 |  Před odletem !! :))

TÁÁÁÁK, poslední den DOMA.

Achjo, nemůžu uvěřit, že zítra ráno v 6 budu sedět v letadle (s ostatníma holčina - na které se těším, hlavně na Ivču), a čekat až zvlétneme do oblak. Konečně se mi plní ten sen.

Takže, co jsem na dnešek měla v plánu.

Přijede mi Tannie, se kterou se vidíme na delší dobu naposledy (dokonce se mnou jede i na letiště -díky bohu. Ona sice taky poletí do US, ale to už já budu čekat TAM). Půjdeme spolu na vojtíškovo (bráška) poslední zápas (převzal za mě štafetu v pozemním hokeji), takže mu jdeme fandit.

Potom nás s Tannie čeká natáčení videa, rozlučka s tatínkem, babičkou. Tak chválně, jestli to vše vyjde. Dopíšu podrobnosti mého posledního dne doma.

Takže.

Tannie měla přijet hned brzo ráno (abychom spolu byly co nejdéle.) Neumim si představit, že už nebude "za rohem", 10 minut autobusem. Bude mi chybět, ale my se zase shledáme.

Tannie přijela o hodinu později, protože jí ujel bus. Smějící seMěly jsme fandit bráškovi na zápase, takže jsem fandila sama Smějící se Potom jsme šly Tannie natočit video, což byla děsná sranda Smějící se Bylo to úplně stejné, jako když jsme natáčela svoje Smějící se Jak řekl můj bratr "Dvě brunety" Smějící se

Šla jsem se potom rozloučit s Tatínkem, takže jsem si poplakala. Dneska jsem brečela celý den Smějící se Včera jsem se loučila s tetou, což se neobešlo bez slz Zamračený Musela jsem jet taky navštívit babičku, kde na nás čekaly palačinky. Babičce taky úkáply slz, popřála mi hodně štěstí a já se naposledy rozloučila s pejskama. Nejvíc mi trhá srdce moje Agátka. Ona veděla, že jí opouštím a nedokážu si představit, že už jí neuvidim. Plačící

Teď jsme dobalily kufry, všechno připravily, já se chystám do vany a za pár hodin nastane velké loučení s maminkou, bráškou a mojí Tannie Plačící Já doufám, že se po novém roce zase s Tannie sejdeme za velkou louží Usmívající se

Takže všem přeji dobrou noc a další članek už bude z Ameriky. Usmívající se Nesnáším loučení. Za pár hodin se sejdeme s holkama na letišti a půjdeme si plnit sny.

Good night .. xx
 

2 people judged this article.

Comments

1 Tannie Tannie | Email | Web | 25. september 2012 at 13:41 | React

:-***** už se těším na ten článek z USA!
UŽÍVEJ SI AMERIKU!! Xx

2 Wendy Wendy | Email | Web | 26. september 2012 at 4:04 | React

love u .. miss u so much .. xx

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama