INFARKT !! - Málem - ŽIJU !!

21. september 2012 at 23:06 |  Před odletem !! :))

Ahoj všichni,

jen jsem chtěla říct, že jsem právě prožila INFARKT !! Myslela jsem, že se zhroutím !! Ale nakonec vše dobře dopadlo.

Mamka mi volala, jestli nechci dovést babičku domů, že bych mohla řídit. Tak já celá natěšená souhlasila a chystala jsem se odejít, když v tu chvíli mi došlo, že si musím vzít řidičák s občankou. Jelikož už to mám všechno připravené (s ostatníma dokladama, papírama od agentury a vším, co na velkou cestu potřebuji) na stole, rozhodla jsem se, že si vezmu jen ty dvě kartičky (dala jsem si je do malinkýho pouzdra). Vyběhla jsem s bráchou ven, kterýmu jsem hned dala nákup (museli jsme jet všichni !) Smějící se musela nahnat psa do kufru, dotoho babička s mamkou měly důležité informace ke zdělení a potom jsme mohli vyjet.

Asi po 2 hodinách se chystáme jet domů, když v tom říkám "Kde mám řidičák" ? Takže jsme všichni začali běhat a přemýšlet, kde ta Wendy ten řidičák nechala. Jelikož už byla tma, takže jsme si svítili telefonem (jako magoři - sousedi koukali dost vyjeveně Smějící se a křičeli jsme a sebe, jestli někdo něco nenašel Smějící se vlastně se sousedům ani nedivím Smějící se !) Takže mě zachvátila panika. "CO budu dělat ?" Když v pondělí ráno už odlétám !!

Občanka by nevadila, mám pas, ale řidičák by byl problém. Moje mamka hned akční, takže už vymýšlela, komu zavolá a jak to vyřídí. Měla opravdu vymakaný plán. Takže já řídila domů - BEZ dokladů. Nadávala jsem, že jsem to určitě ztratila před barákem. Jak jsem dávala ten nákup a bráchovi klíče. Že doufám, že jsou sousedi charakteři, uvidí adresu a daj mi to třeba do schránky nebo tak.

Takže jsme zase všichni vyběhli z auta, brácha běžel pro baterku, mamka zaplá dálkový světla a chodili jsme okolo, kde jsem stála předtím autem. Pes měl zábavu, protože měl radost, že ho nikdo nehlídá, tak se venčil sám Smějící se Nakonec jsme zkončila na kolenou a lezla pod cizí auta, jestli tam něco nenajdu - NIC !! Takže jsem vyčerpaná, ubulená seděla na obrubníku a brečela a nadávala, že jsou lidi zlí, že mi to ani do schránky nedají, někdo si na mě vezmě půjčku. Takže i ostatní sousedi měli o zábavu postaráno. Smějící se

Strašně mě děsilo, že mám v pondělí odlétat a nemám řidičák. Kdyby se to stalo dřív, tak se to vyřeší, ale mě dostalo to načasování. Pátek večer - den před víkendem - pondělí odlet - bez řidičáku.

Nakonec jsme to vzdali a šli domů. Mamka si šla najít mobil, že pojedeme na policii nahlásit zprávu a najednou "Mám je !" Takže jsem měla ohromnou radost, ale stejně jsem na lidi naštvaná, že by to neposlali Smějící se Takže do AMERIKY letim se všema dokladama. Zase jsem se ukázala za pěknou hysterku Smějící se Lidi, co mě znají si to dokáží představit Smějící se

Jinak mi včera sama od sebe psala au pair od mojí rodiny. Nechtěla jsem na ní kontakt, ale najednou žádost o přátelství, tak jsem nevěděla kdo to je, ale psala mi i zprávu. Opravdu strašně milá holčina, o rodince psala strašně krásně, takže se první dojem potrvdil, prý měla fantastický rok a přeje ho i mě. Že se můžu zeptat na cokoli. Nebylo to nic, že mi chtěla psát negativní věci, aby mě upozornila, ale jen mi chtěla říct ahoj a popřát krásný rok. Prý ej s nima pořád v kontaktu a že je plánuje navštívit o vánocích, tak se uvidíme. To je takové příjemnější téma. Tak jsme si spolu psaly a bylo to fajn.

Zítra mě čekají poslední dva dny doma. Je to opravdu zvláštní. Vidím věci, které mi buou chybět, a které vidím naposledy. Se všemi důležitými lidmi jsme se rozloučila. Ukápla mi nejedna slzička a ještě mnoho ukápnout. Zítra a v neděli bude spíše rozlučková s rodinou a mojí BFF, která se mnou jede na letiště.

Takže v neděli mě čeká poslední článek z Čech, pak už napíšu z Ameriky. PÁNI !! Nemůžu tomu uvěřit !! Já tam skutečně budu !! Už se těším na ty moje dvě prdelky. Nejdřív mě budou testovat, ale snad z nás bude výborný tým.

Přeji všem dobrou noc.

Good night. xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tannie Tannie | Email | Web | 21. september 2012 at 23:13 | React

Střevo :* :D Když jsi mi to říkala, málem jsem chytala infarkt taky a vymýšlela jsem plán za tebe co budem delat! :D Jako mazec. Ještě že se to vyřešilo a našla jsi všechno :))
V něděli se uvidíme, užijeme si ten poslední den(na území čr-na delší dobu) :)
Posilám pusu:* Love you, ty hysterko moje! :D xx

2 Wendy Wendy | Email | Web | 21. september 2012 at 23:18 | React

I love u too :) No, já vypadala na umření :D Ale nakonec mám všechno a jsem ready for my trip :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama