NEW JERSEY

27. september 2012 at 3:39 |  1st Month

Takže,

Žijeme teď v New Jersey. Jelikož jsme přijela až v úterý ráno, tak jsme si šly hned lehnout a ráno náš čekalo školení "ORIENTATION".

Odehrálo se toho tolik, že nikoho nebudu zatěžovat. Ke snídani a obědu máme švédské stoly, takže si každý vezme, na co má chuť a večeři si obstará každý sám. Lidé jsou tu příjemní, hlavně pracovnice.

Hned po ránu jsme si sedly s holkama ke stolu a vyprávěly jim o naší cestě za oceán. Taky jsme musely zaplatit 200 USD za přebukování letenky. Nebudu říkat svoje dojmy, akorád budu naštvaná, ale myslím si, že byla někde stejně chyba.

Potom jsme měly schůzku v hale, kde nás čekalo uvítání a školení. Rozdělili nás do skupin a potom jsme probírali různé body. Starání o děti, otázky na host family a koordinátorky a podobně.

Moc se mi tam líbilo, poznala jsem se s mnoha skvělýma au pairkama, moje spolubydlící Nicol je super, vypadá jako Scarlett Johanson.

Dneska jsme třeba probírali první pomoc, taky jsme byli ve skupinkách. Pouštěli nám video a zkoušeli jsme si to na figurínách. Docela sranda.

Potom jsme se zase rozdělili do jiných podle věku dětí. Takže jsme včera byla v jedné skupine od 4-6 a dnes ve skupině od 1-3.

Byla to zábava, předváděli jsme hry, co by jsme s dětma hráli, jak je zabavili a nebo také, když s náma nechtějí spolupracovat, jak je přimět k opaku.

Potom jsme šly s holkama do NEW JERSEY do nákupního střediska. Nic jsme si tam nekoupila, kvůli kufru, na letišti musim platit poplatek za kufr, a když je těžší, tak víc.

Chodily jsme po krámu a zdravily lidi "Prdel", smály se na ně a oni nás také zdravili. Nebo jsem se česky kluků na ptala, kde jí najdu a oni utekli Smějící se Daly jsme si s holkama pěknou večeři a prošly se kolem. Když už na nás čekl bus, že nás odveze, zeptala jsme se řidiče, jestli neví, kde najdu "PRDEL", že to má být nějaký krám, že nám to řeklo hodně lidí a on to pořád opakoval. Prý, že tam nikdy nebyl, tak neví, ale že jsme se měly zeptat SEECURITY, že ti to tu znají a úplně takhle.

Chudák, byl hodnej a my si z něho udělaly srandu. Bude mi to chybět .. :))

Jinak nás zítra čeká poslední den tady. Snídaně, školení, oběd a frrrr za rodinkou .. Nemůžu se dočkat.

Už jsem si musela zabalit, takže super, a ještě napíšu o včerejším výletě do NY a půjdu spát. Jsem unavená,

Stýská se mi po domově, po lidech tam, ale AMERIKA byl můj sen a já si ho plním.

Take care,

Wendy

Zítra máme
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama