NEW YORK CITY

27. september 2012 at 4:34 |  1st Month

NEW YORK !!

Včera jsme jely na výlet do NY. PANEBOŽE. Nemohla jsme se dočkat, až nasedneme do autobusu a vyjedeme hezky do nejznámějšího města na světě a moje nejoblíbenější.

Takže jsme s holkama nasedly do busu a vyjely. Fotily jsme úplně všechno, všechny budovy. S kamarádkou jsme se bavily zrovna o černoších, že pro ně máme slabost a hádejte co ?? Nás průvodce byl černoch. Všechny jsme si ho začaly fotit. Smějící se

Projížděli New Yorkem a on nám k tomu říkal zajímavosti, ukazoval budovy, my všechno fotily, smály se, prostě skvělý. Potom jsme začala křičet a všechny holky se ke mě přidaly, když se nás průvodčí zeptal, co se děje, řekly jsme, že jsme viděly Sochu
svobody. Začal se smát, myslel si, že je tam nějaká celebrita. Zastavili jsme u pobřeží. Viděly jsme sochu svobody !! Je na svém vlastním ostrově, ale nemohly jsme jí přehlédnout. Všichni se začaly fotit, bylo to neskutečné. VIDĚLA JSME SOCHU SVOBODY.

Potom jsme jely k Brooklynskýmu mostu. Panejo !! Sice jsme ho viděla z dálky, ale bylo to něco !! Pamatuju si to z filmů, jak jsem tam umírala při pohledu na Brooklyn Bridge .. A TĚĎ jsem ho viděla na vlastní oči. Takže zase milion fotek, koupily jsme si s holkama originální tričko (nevadí, že mám doma 3) Smějící se musela jsem mít ORIGINÁL !!!

Byly jsme tam asi hodinu a měly jsme jet na TIMES SQUARE .. ale zjistili jsme, že nám jedno sedadlo chybí, tudíž, že máme jednu osobu navíc, asi po 10minutách jsme se dopátrali. Přišla jiná holka do busu. Tak jsme jí hned začali vyhazovat. Ona si nepamatovala jakým busem přijela a hlavně, kdo byl její průvodce !! Příšerný !!

Potom jsme teda jeli. Viděli jsme Empire State Building a Chrysler Building. Potom byla dlouhá depata, který budova je která .. haha .. a POTOM !!

Když jsme to viděly, začaly jsme bulet !! TIMES SQUARE !! PÁNEJO !!! To bylo něco tak nádherného !!!

Měly jsme asi hodinu a něco na procházku, tak jsme s holčinama okamžitě vyběhly. Fotily se na každém kousku, každou chvíli s každým. Smějící se Opravdu turistky !! Smějící se Ale bylo to něco neskutečného !! Neumím to popsat, to si musí každej zažít sám. Sice tam plánuji další zajížďku, ale nemohla jsme si to nechat ujít.

Doufám, že se tam podívám znovu a na delší dobu a doplním místa, která toužím vidět. Takže tohle nebude poslední článek z města, které nikdy nespí.

Zítra se uvidim s mojí rodinkou, takže budou příspěvku už odsud.

Moc se mi stýská, ale jsme nadšená. Uvidím svojí rodinku !!

Good night .. xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tannie Tannie | Email | Web | 27. september 2012 at 19:16 | React

Viděla jsem fotky na facebooku, no dokonalost jako. Jsem je ukazovala i rodičům, taky se jim to moc líbilo. Doufám, že si to užíváš na plno, myslíme tu na tebe všichni, nejen já! A stýská se nám všem, ale ty žiješ svůj sen a já jsem za tebe nadšená :D
Take care!
Love ya! Xx

2 Mia Mia | Email | Web | 28. september 2012 at 0:40 | React

Fotky jsou super!! Viděla jsem je až teď, vůbec teď nestíhám :D. Těším se moc na článek od rodinky. Přeju ti, ať jsou pořád moc fajn! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama