Před-odletová schůzka ve SA

12. september 2012 at 13:52 |  Před odletem !! :))

Ták .. včera jsem měla nejden schůzku na ambasádě, ale i v agentuře. Když mi slečna ze SA volala, kdy se můžeme sejít v agentuře, řekla 11.9. a mě se to líbílo, protože nejsem z Prahy a měla jsem schůzku kvůli vízu. Řekla mi, že tam nebudeme samy, ale že se tam s náma bude ještě jedna dívka, nakonec jsme tam byly 3, které letíme společně do USA. Což se mi zdálo super, protože se můžeme poznat, když letíme spolu. No, netušila jsem, jak to dopadne Smějící se

Takže jsem přišla do agentury s Tannie (moje BFF), udělaly jsme si menší výlet Smějící se Když jsme se posadily, dorazila holčina, která měla s námi taky schůzku. Představily jsme se a začly si povídat. Přišla mi úplně super. Ivča letí do Chicaga. Takže mi naprosto sedla. Dala jsem jí kontakt na fb, na naší společnou skupinu a taky na skupinu, kde jsou holčiny, teré všechny letí 24.9. Prostě to probíhalo super. Aneta (pracovnice SA) se přišla podívat, jestli přišla ta třetí dívka. Měla spoždění.

Dorazila blondýna Eva. Hned jak přišla, bylo mi jasné, že to bude něco. Když přišla i Aneta, tak nám řekla, že nás svolala takhle dohromady, abychom se poznaly, aby nám řekla všechno potřebné a my se mohly ptát. Na to Eva odpověděla, že je to pro ní novinka, že nás tu je tolik. Že není odsud z Prahy (což jsme nebyla ani jedna), že si domluvila schůzku, protože měla nějaké pochůzky (což já taky, ambasádu), takže mi dvě (já a Ivča), jsme se podřídily JÍ ! Uplně mě to dorovnalo ! My byly rády, že se poznáme a Eva tohle ! Ale to nebylo všechno. Několikrát za tu necelou hodinu, co jsme tam seděly, nám vyrazila dech.

Aneta nám tak říkala, že to vízum máme na 12 měsíců a 13 měsíc je vyloženě na cestování, ale že během 13 měsíce nesmíme opusit USA, jinak nás zpět nepustí (třeba, že by někdo během 13.měsícě letěl do Canady, do USA už ho nepustí.), a Eva se za chvíli zaptala na to samý, co nám Anate tak pracně říkala. Ale nechtěla jsem být zlá. V tu chvíli jsme všechny nervózní, takže máte někdy otázky, který znějí stupidně, kdyby jsme se chvíli zamyslely, odpovíme si samy, ale v tu chvíli to pracuje jinak, takže jsme byla chápavá. Navíc si myslim, že budu mít ještě příležitost jí říct, co si myslim ! Smějící se Nechtěla jsem tam kazit atmosféru, i když ona se o to postarala sama. Smějící se Nevěřícně jsem na ní koukala a nevěřila svým uším a ani očím. Smějící se Několikrát tam něco pronesla, což jsme tomu nevěnovala pozornost. Stačil mi její výraz.

Když jsme se loučily s Anetou, říkaly jsme jí, že se za rok sejdeme a Eva "No, jestli tu za rok budete." Myslela jsem, že přeskočim ten stůl, který byl mezi námy. Kdo si tohle může dovolit. Aneta se sice usmívala, ale bylo vidět, že jí to není příjemný. Aneta nám taky říkala, že ten poplatek 300 USD musíme zaplatit u pokladny, která je v jiné budově a Eva na to "Takže si ty peníze nedáte do kapsy." Já měla DOST !! Myslela jsem, že jí vynadám !! Ale zase jsem si říkala, že se třeba mýlím (NEMÝLÍM) a určitě dostanu šanci jí to říct. Doufám, že nebudeme muset nouzově přistát kvůli nám Smějící se Taky umím být nepříjemná, tak ať se těší, jestli mě naštvě Smějící se Taky jsme se tam bavily o hotelu. Prý, že si můžeme vzít jenom jeden kufr, že tam nebude tolik místa a Eva "máme si vzít i ručníky" a Aneta "Budete v Hiltonu." a Eva "No to určitě, jdyž tam není místo." nebo něco v tomhle smyslu a její obličej ! Prostě je nadřazená.

Jen mě udivuje, že prostě, každá au pair (ať už ta, která je v USA,nebo se tam chystá, vybírá teprve rodinu,nebo si to teprve vyřizuje) je milá ! Snaží se pomoc, komunikuje, i když má svých starostí dost, ale rpostě si au pair pomáhají. Jsme na stejné lodi. Já se třeba těším na holky, které poletí s semnou. Poznat je a necestovat v tu chvíli sama. Bude nám smutno po loučení s rodinou a poletíme do nového světa. A ona se chová nadřazeně !! Měla jsem dost !! Smějící se Jsme to musela dlouho vydýchávat .. ale dala jsem si zmrzlinu v Mekáči a byla jsem zase šťastná Smějící se

S Ivčou jsme se domluvily, že chceme sedět spolu. Potom jsme si také psala s dalšíma holkama, co letí s semnou, že se půjdeme odbavit společně, abychom seděly někde poblíž. Ale každopádně, byl to mazec. Smějící se Myslím, že si s Evou rodina ještě užije Smějící se

Mějte se všichni pěkně. Za chvíli budou příspěvky z USA. Nemůžu se dočkat. Dneska mi psala HM, ať si vyberu školu, kam bych mohla, tak mi poslala nabídku a souhlasila jsem. Ta škola se mi líbi. Až budu tam, bude to lepší se orientovat. Chtěla bych stihnout těch kurzů, co nejvíc. TAK UVIDÍME.

Good Luck .. xx
 

1 person judged this article.

Comments

1 Mia Mia | Web | 12. september 2012 at 16:46 | React

Tak to děvče mě dostalo :D ale hlavní je, že ostatní jsou fajn a někoho takového vůbec neřeš. Nestojí to za to :). Jinak ti to přeju a už se těším na příspěvky z USA!! :)

2 Wendy Wendy | Email | Web | 12. september 2012 at 17:18 | React

Nejsi jediná, koho ta dívka dostala :-D Já bych si přála, aby taková nebyla, protože uškodí jenom sobě. :) Každopádně Vás, co jste ještě tady, budu informovat. :) Těším se, až mi budeš na fb psát tvé příběhy :) Je něco novýho ? Klidně napiš na fb :)) Držím palečky a hodně štěstí :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama