Good time

8. october 2012 at 0:02 |  1st Month

Ahoj všichni,

rozhodla jsem se napsat další článek. Jsem v US teprve 14dní (vlastně až zítra) & u rodiny jsem 10 dní.

Jen jsem chtěla dodat, všichni, kdo se cystáte jet do US jako au pair, pořádně si to rozmyslete. Ono se to zdá velmi snadné, řeknete si, budu hlídat děti a pak budu hezky cestovat, ale ono to tak hleké není.

Mám strašné šťěstí, že mám super rodinu. Když to čtu u ostatních holek na blozích nebo v naší skupině, je mi smutno.

Děti. Moje děti jsou zlatíčka, když chtějí. Jsou malí, tak se dá hodně věcí přehlédnout, než kdyby se tak chovaly děti, kterým je 12. Moje holčička je neskutečně inteligentní. To by jste nevěřili, co ze sebe dokáže vypustit. Úplně koukám, kde se to v ní bere. Má neskutečné postřehy. Hodně mi a angličtinou pomáhá, radí, opravuje, ukazuje. Někdy jí popádnout mrzuté nálady, ale koho ne. Je zde jejiný rozdlí, ona si s mí dovolit to ukazovat veřejnosti, já ne.

Snažím se jim věnovat, vymýšlet hry, chodit ven. Říká se, že začátky jsou těžké a to skutečně jsou. Chlapeček je na svůkj věk taky inteligentní. Měla jsem možnost být s každým z nich osamotě. Někdy je to opravdu lepší, protože se zdají být "poddanější". Je skvělé, že si dokáží hrát spolu, takže mám "méně" práce s vymýšlením her, ikdyž se řežou, jako sourozenci.

Každopádně jsem tu strašně šťastná. Poznala jsem mnoho milých osob. Tenhle týden byl pro mě hodně hektický, učení nového způsobu života. Trošku na mě padá taky ten časový posun. Příští týden (vlastně už od zítra začíná) si půjdu vyřešit účet do banky a social security number, zabookovat školu a taky vyřešit tarif na telefon.

Mám hodně aktivit.

Každopádně, ted jsme s dětma a rodičema jeli do campu. Krásný prostředí. Z výhledu z okna vidím jezero, což je úplně krásný, být tam, jen tak relaxovat. Takže si jdu užívat přírody.

Dneska jsem volala s mojí Tannie (po strašně dlouhé době), tak jsme s ní na skypu koukala na česko-slovensko má talent a ona se mnou příště bude koukat na pretty little liars online. haha.

Všechny moooc zdavím.

Good night Czech Republic.

xx
 

1 person judged this article.

Comments

1 Tannie Tannie | Email | Web | 8. october 2012 at 9:57 | React

Snad to budeš mít nejvíc easy po nějaký chvíli. A hlavně až budeš moct někam pryč, fakt na celý den a prostě odejít od všeho, tak pak bude i nějaký Relax. Ale fakt teď sama na vlastní kůži poznáváš,že to není vůbec jednoduchý, na ty začátky se netěším, už se vidím, jak se ti stěžuju, alespoň až tam taky budu, tak budeme mít stejný čas nanejvýš úplně malý časový posun a ne těch 6 hodin, ono to pak s pracovní dobou jde těžko :D :( :( No netěším se na začátky :D Achjooo.
Jsem ráda, že jsme konečně našly spolu chvilku a mluvily a ta telka byla dost funny, příště americká telka a naše PLL.
A řeknu ti nakonec jen "Good Day" a ty víš :-* :D
Love yoou!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama