1.měsíc v USA

3. november 2012 at 0:57 |  2nd Month

AHOJ VŠICHNI,

omlouvám se, že jsem se neozvala, ale byla jsem hodně zaneprázdněná a rodina mi zakázala psát blog. Jelikož jdu do REMATCHE, tak je mi to JEDNO!

Hodně mě překvapilo, že jdu do rematche, ale nejsem první a ani poslední. Myslím si, že letadlo, které nám uletělo bylo znamení. Jsem tu měsíc a už mám rematch, měla jsem auto nehodu, rodina se zachovala hnusně a děti? Radši nemluvim. !!

Hezky po pořádku.

Když jsem přijela, byl to čtvrtek, což jsem nepracovala, takže se děti zdály super, všechno se zdálo super. Byla jsem tu nadšená, z těch lidí kolem, dokonce i z dětí. Můj první den - HRŮZA! Parchanti eńeustále brečeli, když něco chtěli nebo tak, tak si to chtěli vybrečet, jelikož to na rodiče platilo, tak to zkoušeli na mě. Taky mě parktár natřely, nebo po mě hodily nějakou hračku, nejčastěji autíčko.

Rodiče mi řekli, abych jednala tak, aby děti měly pocit, že vyhrály. COŽE ?! Dětem jsou 4 a 3 roky. Opravdu jsem tenhle přístup nechápala a pořád nechápu. Takže se dětem neustále ustupuje. Musela jsem je připravovat hodinu předtím než šly na necelý 3 hoďky do školy, protože bych jinak nepřišla včas. Jelikož jsem je musela pořád "lákat" na záchod, byl to náš největší boj. S klukem jsem musela představovat letadlo, jakože spolu lítáme, abych ho zaujala a on si neuvědomil, že jde na záchod. PARDON?! Tohle mi přišlo hodně ujetý, ty děti by měly vědět, že musí jít na záchod. Jinak se mi několikrát počůraly. Dokonce malá byla na tancování, tak jsem jí předtím nalákala na záchod (dostala za to čokoládu - tohle na ně hodně platí) a přesto se počůrala během tancování. Následovalo koupání, což byla poslední kapka před velkým odjezdem mojí rodiny.

Nechtěla se jít koupat, tak sem jí musela vzít, dostala jsem pár pohlavků a něco jí vyprávět, abych jí zaujala. Pořád brečela, nechtěla si nechat sundat věci, tak jsem jí posadila na záchod a sundala jí kalhoty. Tričko si sundavat nechtěla, tak jsem jí dala do vany a řekla jí, že jí umyju i s tím a naběhl táta a normálně násilím jí sundal tričko. Úplně jsem čuměla. Udělat to já, tak mě vyhodí, i když k tomu stejně došlo.

Prostě pořád bylo něco. Nechci vypadat, že si stěřžuju, ale nemůžu s pomoc, ty děti jsou děsně rozmazlené. Jednou jsme s dětma jely z hřiště, vyjímečto to byl prima den, ale najednou na mě ta holka začala mluvit, zrovna jsme zpívaly, tak jsem jí neslyšela, tak mi řekla "Wendy, slyšela si mě, co ti říkám? Musim ti to zopakovat protože tě mám ráda. Nejednáš tak, jak bys měla." jen jsem na ní vyvalila oči a říkám "Execuse me ?" a ona "No, Exesume me!" "Každej děláme chyby, i já, ale ty je děláš furt."Tvl myslela jsem, že jí uhodim. pak jsme přišli domů a táta byl s mámou na skypu tak říkám "Hello" a ta malá mrcha prej "Vidíš, další chyba, my tu všichni říkáme HI."

No jako, opravdu krušný chvíle jsem měla. Tohle není všechno, ale nechci si tu jen stěžovat, i když v podstatě budu.

Moje rodina se chystala odjed na Floridu těsně předtím hurricánem. A den před tím mi řekli, že nás čeká huricán, ale že největší strach je, že popadají stromy a já na to, že žijeme v lese a táta se jen usmál. Uplně jakože nic. Potom jsme jeli na letiště, tam jsme se rozloučili a já jela autem zpět domů. Všechno bylo v pořádku, když jsem se podívala do lednice a uviděla, že tam není žádný jídlo!! Oni odjeli, těsně před huricánem a nenechali mi jídlo!! Takže jsem potom odpoledne vzala auto a vyrazila jsem nakoupit, ale už jsem tam nedojela.

Na cestě byl obrovský kámen, který jsem autem nabrala a sjela jsem z takového srázu a napálila to do stromu. Naštěstí se mi nic nestalo, i když auto bylo moc OK. A to je hlavní důvod, proč těď půjdu do rematche. Rodina to tak nějak nezkousla.

Host mom okamžitě volala koordinátorce, řekla, že děti se mnou nejsou spokojení, přitom jsme byly docela ok spolu, měly srandu a tak, ale rpostě si začala vymýšlet. Jestě si prodloužili dovolenou, nedostala jsem za dva týdny výplatu, neměla jídlo a oni jsou na dovolený 14 dní a já mám zákaz řídit. Když jsem jim psala o tom, kdy přijedou a jestli budu zítra pracovat, odpověď nepřišla. Vůbec se nezajímali, jestli jsem ok během hurricánu.

Takže jsem se rozhodla, že s nima prostě být nechci. Zítra mají přijet, tak si myslím, že budu mít s nima problém i mluvit.
Tak uvidíme zítra.

To je můj první měsíc v Americe. Ale já jsem se rozhodla to nevzdát. Počkám do pondělí až přijde moje koo, dřív s rodinou mluvit nebudu prostě. Budu si chtít najít jinou rodinu, tak uvidíme, jestli se mi poštěstí,

America byl můj sen, když už jsem konečně tady, tak si to nenechám zkazit TAKOVOUHLE RODINOU !! Hlavně, že jsem jim byla dobrá, když potřebovali hldat psa!!

Já doufám, že ostatní holky, to mají v pohodě a že ostatní tohle neodradí od Ameriky.

Když mi včera vypadl proud, šla jsem se psem za sousedy a musím říct, že jsem milejší lidi tady ještě nepotkala. OKamžitě mě pozvali dovnitř, udělali čaj a celou dobu si se mnou povídali!! Tak mě to potešilo.

Amerika je úžasná a to jsem pořádně ještě nic neviděla. Boston je neskutečněj. A já doufám, že toho ještě hodně uvidím. xx

Všem přeju hodně štěstí.
xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Megynka Megynka | Web | 3. november 2012 at 19:36 | React

Ahoj, narazila jsem na tvůj blog, já se zrovna do USA chystám, chtěla bych vyjet někdy příští rok, zařizuju si teď papírování. Četla jsem jak jsi tu nadšená a teď najednou tohle, to je obrat ... je mi to líto, snad další rodinu najdeš rychle a bude lepší, určitě piš. Bojim se i kuli tomu jet, ale co, při nejhoršim jen člověk ztratí pár tisíc a vrátí se domů, i když je to daleko, furt se to dá ;) držim pěsti.

2 Wendy Wendy | Email | Web | 5. november 2012 at 4:13 | React

Ahoj, hele, co jsme mluvila s holčinama, co byly v rematch, tak mi řikaly, že málokdy se holky vrátí domů, že většinou pokaždýho někoho najdou. Jde o to, jestli si polepšíš nebo ne. Ale když je ta možnost do toho jít měla bys toho využít. domů se můžeš vrátit vždycky. Ale lidi mi tu pomáhají, další au pairky jsou zlatíčka a za to to stojí. POzdnáš tu skvělý lidi a hlavně poznáš sebe. Každopádně si myslím, že bys měla jet !! Já toho nelituju. Určitě to nevzdám a ty bys taky neměla. Vždy s tím rizikem musíš počítat. Vždy jsem si myslela, že se mě to týkat nebude, ale další zkušenost. určitě se do toho pust a přijeĎ. Moc se tu na tebe těšíme. Dám ti naše skupiny na fb, možná se ti budou hodit.

http://www.facebook.com/groups/czech.slovak.aupairs/

http://www.facebook.com/groups/195449894324/

Určitě se přidej. Jedna je česko.slovenská a druhá je z celýho světa, jsou tam holky. Přeju hodně štěstí s vyřizováním a doufám, že se brzy ukážet tady u nás. :) Přeji pevný nervy, ale stojí to za to :)) Každopádně moc děkuji :)) Určitě se ozvy.. xx

3 Megynka Megynka | 5. november 2012 at 8:59 | React

Děkuju moc za povzbuzení i za pochvalu blogu ;) čekám už jen na reference od ex-host mum a pak hurá do agentury ... pokud to vyjde, někdy v červnu budu v americe :) dřív to bohužel nestíhám, od ledna musím na 4 měsíce do UK. Hlavně piš a dávej info ;) držim palečky.

4 Megynka Megynka | 5. november 2012 at 22:15 | React

Jinak díky za skupiny, v té druhé jsem, v té české jsem byla a už nejsem.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama