Los Angeles is waiting for me

16. november 2012 at 5:14 |  2nd Month

Hi Everyone,

Tak se konečně zase ozývám. Nechtěla jsem sem zbytečně psát, dokud jsem nic nevěděla.

Byla jsem v rematch a už mám rodinku a letenku. Stále pracuju pro mojí stálou rodinu a 27 letím do LA.!!!

Ozvalo se mi pár rodin. Ale tahle byla nejlepší. Stašně milý lidi, mají dvojčátka (1rok), takže opravdu malinký, ale zase si je můžu hezky vychovat podlě svého Smějící se žertuju Smějící se Všechno je pro tenhle věk nové, všechno je fascinující, sice jsou dvě, tak to bude všechno těžší, ale já jsem připravená bojovat. Nikdy jsem se nevzdala a nevzdám to ani teď. Takhle rodina se mi zdála nejlepší a i to místo mě lákalo.

Nevzala bych je jen kvůli LA, i když mě to hodně lákalo, řekla jsem si, že musim vybírat kvůli rodině, což jsem udělala. Tuhle současnou jsem si vybrala pro toto, že se mi moc líbili, byli strašně přátelští. I když jsme měli trošku neshody, já zavinila nehodu, od které to všechno začalo, ale pořád jsou super. Chovají se ke mě mile, snaží se, zajímají se a ptají. Dokonce ta nová hostmom mluvila s mojí součastnou hostmom, která byla naprosto v pohodě a neudělala mi žádný naschvál. Což mě strašně potěšilo, bála jsem se, že by mohla, potom co řekla koo, ale zase jí chápu. Bránila se. Každej to udělá, potřebovala se obhájit. Sice se mi nelíbilo, jak to udělala, ale to už je minulost. Nebudu se minulostí zatěžovat do konce života. Musí to člověk odstčit a zapomout, aby mohl jít dál.

Netvrdím, že je to lehké, myslím, že jsme měla těžký měsíc v USA, ale co je lehký! Nejsem typ, který si stěžuje a pláče a nebudu to dělat ani tady. Jsou to zkušenosti. Proto každýmu, kdo chce jet do USA jako au pair, ale n= jen pro au pair, ale pro všechny, jestli chcete něco udělat, udělejte to !! Prostě si jděte za tím, čím chcete. Netvrdím, že to nebude těžký, myslím, že kdybych zůstala doma a šla na vysokou, měla bych to o "něco lehčí", ale zase by přišly jiný situace, které Vás srazí na kolena.

Horší je, že tady jste sami, můžete mít kamarádky, taky tu mám kamarádky, můžete mluvit s lidma na skypu nebo si psát, ale pořád jste tu sami. Au pairky, nebo lidi, co jsou ve stejné pozici, vám rozumí, ale každý řešíme své věci a pocity po svém. Každý se vypořádáváme se vším jinak. Takže tady jsou vaše pocitý větší, horší, bolestivější, než by byly doma. Upřímně, tady Vás srazí na kolena věci, který by Vás doma nesrazily !!

Doma jsem měla všechno, mohla jsem chodit na vysokou, bydlet s někym v podnájmu nebo na koleji, mít maminku kolem sebe, kdykoli bych zavolala byla okamžitě u mě, ale zase se najde něco, co vás prostě dostane !! Jediná, co je jistota, že můžete domů, což je i tady. Tady jsem se nejvíc bála, že půjdu domů, že jsem tu zatím nic nedokázala a budu se muset vrátit. Taky bych se vrátila domů k mamince, ale to jsem nechtěla. Netvrdím, že jsem něco víc, když jsem tady, než ti co studujou nebo pracujou v ČR. Jen chci říct, že se připravte na to, že tu nemáte tu maminku, a nemůžete se k ní schovat. Ale jak říkám, i v ČR se najde něco, co Vás srazí na dno. Neuděláte zkoušku, vyhodí Vás zpráce, autonehoda, rozchod, cokoli.

Tak neseďte doma a neříkejte si, nemůžu to udělat protože se bojím, toho a toho. To jsou jen výmluvy. Stojím si za tím, že když něco chcete, tak to dostanete. Možná ne hned, ale dostanete. Jen musíte být trpělivý a jít si zatím. Moc krásný citát mám.

"Never give up on something you really want. It's difficult to wait but more difficult to regret." - Nikdy nevzdávej něco co skutečně chceš. Je těžké ČEKAT, ale těžší je LITOVAT! ♥

TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ V USKUTEČNĚNÍ VAŠICH SNŮ.

Měla bych se vrátit k LA Smějící se Ono není moc co říct, budu se teda starat o roční dvojčátka, holčičku a chlapačka. Moc se na to těším. Jsou moc sladcí. Už začínají chodit, tak to bude "zábava". Ale zase budu s nima od začátku. Jsem zvědavá na to, jak to všechno půjde. Doufám, že už nepřijde žádná katastrofa. Moji noví host rodiče mají práci, u které se bude více cestovat. Jelikož hosdad pracuje na Floridě, budeme část roku tam a část roku v LA.

Sice to bude těžší kvůli kamarádům, ale mojí kamarádku z Massachusetts budu taky opouštět, i když se mi nechce, ale musim. Nemám tu jen jí, ale ona je mi nejblíž. Tento víkend strávíme spolu tak to bude BEZVA. Moje nejlepší kamarádka je stále v čechách a další moje kamarádky jsou všude po státech. Takže jsem si zvykla. Ale bude prima poznat nový prostředí, navíc budu v teple Smějící se

Upřímně, bude se mi stýskat po téhle rodině, dokonce i po dětech. Už jsem se s nima naučila pracovat a docela začali poslouchat, jenže 10 hodin denně bez auta a v domě, kde oba rodiče pracujou je na zabití. Budu brečet, až se budu loučit. I když já brečím skoro pořád !! Smějící se

Haha. To je asi tak všechno, je mi líto teď, kdo tyhle bláboly musí číst Smějící se Ale koho to bude zajímat, tak to přečte.

Miss my friends & family soo much.

Držím palce každýmu, kdo má velký sen. !! :) Neznám lepší pocit, než vědět, že si plníte vlastní sen. O Americe jsem jen mluvila a plánovala a moc lidí nevěřilo, že mi to vydrží a najedou jsem TADY! Usmívající se DOKÁZALA JSEM TO! Neznám lepší pocit.

Moje mamka mluvila s někým po telefonu (nějaký nabídky zase) a řekla "Omlouvám se, ale nemůžu s Vámi mluvit. Jsem s Dcerou na skype, která je v America." PÁNI !! To Vám byl pocit, to slyšet !! Usmívající se A ještě hezčí pocit vidět, jak je moje mamka pyšná Usmívající se Dokonce byla hotová i z toho, že bych měla jet domů. Poslední člověk, který by se měl bát, že se vrátim domů Smějící se

Dobrou noc z ameriky a Dobré ráno do Čech.

Take care,

Wendy
xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Megynka Megynka | Web | 16. november 2012 at 13:34 | React

Tak to jsem moc ráda, že už máš rodinu. A prosím tě proč si tedy v rematchi? pořád jsme to moc nepochopila, jestli je ta rodina v pohodě...

2 Wendy Wendy | Email | Web | 19. november 2012 at 16:07 | React

Oni jsou v pohodě, ale je to rpostě takový divný. Jednou jsou úplně skvělý a pak si prostě po nehodě navymýšlely hlouposti, aby oni byli ti bez chybi. Moje hostmom má tendence furt někoho opravovat, včetně jejího manžela :D Tak je to s ní někdy hodně těžký :D Ale tady spíš šlo o děti, ti byli trošku horší, ale tím to tu nebudu rozmazávat. Nemyslim si, že jsem jediná, kdo tohle má, takže asi tak :D Nakonec se mi to snad všechno vrátí :) Díky moc, že píšeš :) Já doufám, že tobě se poštěstí. že budeš mooc štastná :) každopádně se ozvy, bude se snažit, si tě hlídat, ale tady v US nemáš tolik času :D :)) Good luck. xxx

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama