My last day in Massachusetts

27. november 2012 at 6:08 |  3rd Month


Ahoj,

dneska byl můj poslední a pracovní den v Massachusetts.

Musim říct, že děti byly zlatý. Měla jsem volný víkend, který jsem proležela v posteli. Smůla ! Smějící se Petruška je na dovče se svojí hostfamily (jsme se ani nerozloučily, i když.. možná je to tak dobře), tak jsem byla i ráda, že jsem mohla vyležet tu rýmu a horečku. Zavolala jsem si s mamkou a konečně s Táňou, dobalila si pár věci, poklidila pokoj a koukala na filmy. Prostě relax.

Dneska jsem musela zařídit pár věcí. A jsem na sebe děsně pyšná Smějící se já vim, not big deal, ale pro mě je to huge deal Smějící se Půjčila jsem si auto a zajela do města. Musela jsem do banky, zrušit si svůj účet, protože v Cali není banka, kterou jsem měla tady, takže si musim zařídit nový účet v Cali u jiné banky, kterou mám asi 4 minuty cesty od domu. Super.

Takže jsem šla do banky, že chci zrušit účet. Sama! To je úplně nevíc, co mě prostě potešilo. Udělala jsem to sama. Normálně jsem tam s ní mluvila a domlouvala se a podepisovala papíry a tak. Tak trošku mě to zahřálo, že jsem za sebou nikoho nepotřebovala, i s mojí chudou ajinou, jsem si to dokázala vyřídt sama, takže si půjdu vyřídit i ten účet v Cali sama. Hodně holek si to vyřizuje, ale je to prima pocit, vedět, že jste to udělali sami a nemusel za Vámi stát nějaký Američan a radit.

Potom jsem šla na poštu, poslat balík mamče do Čech a balík s věcma do Cali. Bylo to hodně vtipný, ale prostě Blondýna na poště a ještě k tomu v Americe Smějící se How cool Smějící se Úplně od, sem napiště od koho (já napsala moje jméno) a tady pro koho (a zase jsem napsala jméno) a on posílate si balíček jo ? Smějící se a úplně se smál. Si myslel, že jsem svůj tajnej ctitel Smějící se Úplně jsem byla šťastná, tak jsem mu řekla, že je to moje první pošta a on úplně, že jsem to zvládla pretty good a plácnul si se mnou Smějící se No úplně super.

Potom jsem pracovala. Děti byly fakt skvělý ! Takhlke super snad nebyly. Úplně jsme si to užily. Jo, malej, když se vzbudil, byl trošku mrzutej, ale každopádně, to šlo. Byly jsme venku, četly si, stavěly kostky a prostě pohoda. Potom jsem teda skončila s prací a oni přišly s dárečkěm. Takže jsem se rozbrečela. Bylo mi to líto. Dostala jsem přání, moc krásný, malej mi to "počmáral", prý mi chtěl něco nakreslit - ale potešilo mě to, holčina mi tam napsala jejich jména, nakreslila srdíčka, kytičky a tak. A hostmom tam napsala venování u kterého se mi rozklepala brada. Bylo to fakt dojemný. Já tyhle situace nezvládám Smějící se Kdo mě zná, ví, že jsem "hysterka" v tomhle Smějící se

Potom jsem dostala vytištěný fotky, kde jsem já s dětma, potom kde je jen Ty a potom El. To bylo opravdu krásný. K tomu jsem dostala jakože věc, kterou přidělám na stěnu a pověsím si tam ty fotky. Úplně krása. Moc mě to potešilo. Pěkně jsem hostmom objala, tak jsme si poplaka, pak mi dal a big hug hostdad a děti, ti byli sladcí. "We'll miss you Wendy." Udělaly jsme rozlučkové fotky s děckama, na památku. Fakt mi to tam sluší Šlápnul vedle Uřvaná opice. Smějící se

Just picturePustili jsme si songy a měli PARTY. Tancovali jsme, bylo to fakt příjemný. Uvolňující. Nejoblíběnější věta El: "Be Crazy". Potom jsem jim přečetla pohádku. Seděly jsme společně s děckama na křesle, oni se o mě úplně opíraly a četly jsme. Pak jsme se objaly a děti šly spát.

Hostmom objednala pizzu, sedli jsme si k televizi a jedli. Přitom jsme se dívali na Modern Family. Já se u tohodle seriálu fakt nasměju! Je to úplně lehoučký na porozumnění a strašně vtipný obzvlášt dnešní díl mě děsně pobavil. Pak jsme zkoukli How I met your mother, moje nejoblíbenější. Musim říct, že to bylo fakt awesome. Tohle mi bude chybět.

Na jednu stranu se těším, ale na druhou, mi budou moc chybět. Ať se stalo cokoli, jsou fajn. Uvidíme, co mi Cali přinese. Doufám, že už to bude ok. Jsem ráda, že budu mít kolem sebe, co dělat, tady to bylo trošku složitější někam jít. Dokonce jsem psala i dalším au pairkám, který bydlí kousek ode mě, tak si tam najdu kamarádky, což je fajn.


Ještě předtím, něž šla hostmom spát, tak mě přišla onejmout a popřát mi dobrou noc. Achjo, nesnáším loučení. Nějak mi přijde, že toho loučení bylo nějak moc Plačící

Ráno odjíždíme pěkně brzo. V 6 ráno. Já umřu Smějící se A poletím 7 hodin do Cali, přistanu a tam bude 11.45. Takže se pěkně vrátim v čase Smějící se Pretty cool.


Taky jsem se byla rozloučit s mojí sousedkou, u které jsem byla, když nám tu vypadl proud. Nancy, achjo, ta mi bude chybět. Povídaly jsme si jako kamarádky. Moc úžasní lidi. Povídali jsme si, udělala mi její výborný čaj s mlíkem. Poprvé jsem ho pila u ní a nemohla jsem ho vynachválit a teď ho piju pořád.

Dala mi dáreček. Celý box čaje (mého oblíbeného), malinký deníček (how sweet), klíčenku (spíš takovou malinkou kabeličku na klíče a peníze) a bombóny. Strašně mě to potěšilo.

Tak, můj poslední den v MA. sice jsem trošku přetáhla. Moje návštěva u Nancy se protáhla, ale co.

Tak Wish me a luck.

I'll break a leg.

Take care guys.

I'll write from LA.

Good night.

xoxo
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Megynka Megynka | 27. november 2012 at 8:50 | React

Kam odcházíš od rodinky? :-O to jsem asi nějak přehlédla, nebo jsem si myslel,a že se stěhujete s rodinou jinam? Na té poště, haha :D prej to posíláte od sebe sobě :D tvl :D

2 Lenka Lenka | Email | 4. january 2013 at 14:28 | React

Wendy, včera jsem náhodou narazila na tvůj blog a čtu ho i dnes:-) moc se mi líbí, asi nejvíc, které jsem zatím četla:-)Dojal mě i rozesmál. Sama teď čekám na rodinku, ale tak moc chci do New Jersey nebo NY, ze jsem včera odmítla i moc fajn rodinu ze San Franciska...nevím jestli to bylo správný rozhodnutí, ale po přečtení tvého citátu...že je těžké čekat, ale těžší litovat, jsem se nějak uklidnila:-) Tak hodně zdaru:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama