A member of Family

13. december 2012 at 6:22 |  3rd Month

Hey EveryOne !!

Musim říct, že se cítím jako člen rodiny !! Všechno jde hladce a je všechno super. Takhle šťastná jsem v USA ještě nebyla.

Asi předevčírem jsem byla sice off, ale vzala jsem Ramise (psa - mastif) ven na procházku. Ten pes je obrovský s obrovským srdcem. Je to děsný mazel. Tak jsem ho vzala na pláž, kde jsme si sedli, snědli svačinku, koukali na vlny, on si lehl do písku, já si na něj položila nohy a zůstali jsme tak asi hodinu !! To bylo něco super. Sluníčko pálilo, tak jsem tu chodila jen v žabkách a v tílku a doma sněží Smějící se
Potom jsme se šli projít do dalšího města, a když jsme přišli domů, tak nemohl ani vyjít schody, jak byl stahanej !! Smějící se Chudák, si myslím, že mě za to chvíli proklínal !! Smějící se Potom jsme šly s hostmom a děckama na oběd - tacos. Dětičky byly skvělý. Chodily (s pomocí) okolo, dělaly ty jejich faces - no prostě cute !! Líbající Potom jsme zašly do krámu, tam holčina dostala na hlavu čepici - byla super cute.

Klučina je nějaký nemocný, tak zůstává v posteli déle a víc spí. Úplně to není on. Pořád brečí, chudinka. Ale už se lepší.

Hostdad dělal BBQ na terase, přitom jsem si zahráli videohru, to byla největší bomba. Sice jsem prohrála, ale HM vyhrála, tak mě to tešílo, že to táta nedal Smějící se Jinak, jídlo bylo neskutečný !! Udělal to opravdu dobře. Potom jsme se dívali na starý sitcom - full house. Moc jsem se nasmála. Hodně jsme si povídali, což je skvělý pocit, že si s vámi chtějí povídat a vtipkují.

Finále večera bylo vtipný !! U nás doma byli takový mouchy, máme malý děti a našli jsme jídlo, tak se tam trošku rozmnožili, tak jsme je začli likvidovat. Všichni jsme tu pobíhali po domě, až se táta naštval, vzal vysavač a chodil od zhora dolů a vysával ty mušky Smějící se Nebylo jich tu moc, opravdu malinko, ale stejně to bylo vtipný. Ještě on, takovej obr a mini vysavačem do ruky, myslela jsem, že se počůrám Smějící se A nechtěl se fotit, tak nemám fotku Smějící se Teď musíme dávat pozor, co dětem upadne, aby se nám tu nerozmnožilo ještě něco. !!


Včera přijela Hosmom's mom, tak jsem s dětma byla doma. když přijely. Šly jsme na procházku, i s děckama, daly si kafe ve Starbucks, a šly na oběd, kde nás čekal Táta s Ramisem.

S hosmom a její mamkou jsme během doby, kdy děti spaly (hlídal je táta), nakupovat do obrovskýho nákupního centra. Daly si kafe a zmrzlinu a chodily po krámech. Zbožňuju, jak jsou všude výzdoby, vánoční hudba, všichni v náladě. Hodně se tu lidi usmívají a jsou milí.

Večer jsme si dali všichni hezky odvetu, přidala se i babička, ve video hře. Takže jsem teď nebyla poslední, ale předposlední, tak mě to trošku potěšilo a táta zase prohrál před hostmom Smějící se Chudák. Hostmom je vedoucí domu a i ve hře. Smějící se Hostmom uvařila výborný koláč a polívku (pro její mamku, zbožňuje tuhle polívku), tak jsem se zase přejedla. Musela jsem do posilky, jinak by mi bylo ze mě fakt špatně !! Smějící se I když to je pořád Smějící se Jinak mě hostmom pozvala, jestli nechci s nima jít sledovat kickball (podobný jako baseball, jen se do míše kope) - tak jsme jeli autem do vedlějšího města na hřistě. Vzali si pití, taky jsem si dala loka Smějící se To byla strašná sranda. Úplně jsem se nasmála. Ta hra je opravdu chytlavá. Škoda, že jste to nemohli vidět. Můj hostdad je vtipálek. Smějící se Tak jsme tam skandovali, dělali vlnu - bomba !! Smějící se A doma si dali hezky zmrzlinu u televize k zakončení bezva dne !!


Máme s hostmom takovou "tradici", vždycky si ráno dáváme spolu Kávu. Ona jí vždycky dělá i pro mě - really kind !!

Dneska jsme šly s babičkou a prckama na pláž. Ukázala jsem jí náš denní rozvrh, co děláme a tak. Běhaly jsme ve vlnách s děckama. To byla sranda Smějící se Jsem byla úplně promočená Smějící se Hlavně, že se děti bavily. Daly jsme si káfu a šly děti uložit. protože dneska jsme jeli všichni (děti, babička, hostparents) a já navštívit Santa Clause !! Přestože jsem off, tak mi hostparents nabídli, jestli nechci s nima, že to bude sranda. To víte, že jsem neodmítla. Je od nich strašně milí, že mi to nabídli, nemuseli vůbec nic říkat (jako ta předchozí rodina) a já bych tu zůstala.

Tak jsme připravili děti a vyrazili. Nejúžasnější věc byla, že jsem viděla nápis Hollywood. To byla největší bomba. Nemůžu tomu uvěřit, že jsem to viděla na vlastní oči !! Sice to uvidim teď o víkendu, až přijede moje Týnuška, ale i tak !!

Obchodní centrum bylo super. Vypadalo to jako městečko s náměstím a domy, kde byly obchody. Navštívili jsme Santu, tak s nim děti udělali fotečku. Vůbec se nebály! A melej byl úžasnej, přestože je nemocnej, brouček. Potom jsme chodili po krámech, já zabrousila do knihkupectví, tam byl nejradši i zůstala.

Dali jsme si večeři. Potkali jsme tam příbuzný, tak jsme si všichni sedli k jednomu stolu, přišlo mi to jako v Paříži, hezky u fotnány. Dala jsem si cheese burger a hranolky (delikatesa!!) a samožřejmě zašla na kafe, jak jinak !!

A finále !! No spíš předfinále !! SNÍH !! V Californi sněželo !! SNĚŽELO !! V obchodím centru zazvonil znon, bylo 7 hodin a začalo sněžet. Normálně mi to připomnělo, že takhle podobně, to vypadá doma Smějící se haha. Bylo to FAKT COOL.

Potom ke mě přišly holky, že bude jejich kamarád žádat kamarádku o ruku, tak jestli bych jí nedala růži. Několikrát jsem to viděla na youtube, takže jsem hned souhlasila. Proště "NEVĚSTA" jde po náměstí, a různí lidí jí dávají květiny (růže) a potom jí její pratner požádá předevšema o ruku !! ROMANTIKA !! Já byla tek sťastná, že jsem jí mohla tu kytku dát. Ona vůbec nevěděla !! To byla taková krása. Úplně jsem měla husí kůži.

Cestou zpátky jsme si s tátou pěkně popovídali. Bylo to příjemný. Měla jsem super den. Opravdu se cítím fajn. Klepu na zuby.


Nejvíc se těším na Pátek, kdy mi přijede Týnuška. Konečně. Bude to naše první setkání face to face, ale mě to přijde, jako když jsme se viděly. Voláme si spolu, jsme spolu v kontaktu už z Čech. Mám naplánováno věcí. Tak se nemůžu dočkat.

Good night.

xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Andrea Andrea | 13. december 2012 at 10:19 | React

Jé tak to máš super ! :) nějaké fotky přidej ;)

2 Wendy Wendy | Email | Web | 7. january 2013 at 6:07 | React

Ahoj,

zkoušela jsem přidat fotky, ale nejde jich víc na jednou a nemám čas přidávat fotky po jednom, ale slibuju, že se do toho vrhnu a fotky hodim. Nějaký fotky mám v Galerii (z NY snad.) :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama