Beverly Hills & Hollywood

23. december 2012 at 7:38 |  3rd Month

Hey Hey Everyone !!

Prožila jsem nejlepší víkend. (Samozřejmě, když nepočítám víkendy s Petruškou), ale tenhle víkend byl trošku jiný. Kamarádka, se kterou jsem v kontaktu už z Čech, kdy jsme si volaly na skype, psaly si, byly neustále v kontaktu, ale neviděly se na živo. Potom jsme obě přijely do USA (já byla v Bostonu a ona je v San Diegu), tak jsme si řekly, že se v Cali sejdeme, což jsme udělaly. !!

Přijela v pátek ráno, i když jsem pracovala. Vzaly jsme dětičky na pláž, což bylo fakt super. Byly opravdu zlatíčkový. Počasí bylo super. Domluvily jsme se, že pojedeme do Beverly Hills a potom do Santa Moniky. Ona přijela autem, což bylo strašně pohodlný, protože jsme mohly jezdit autem po LA.

Sedly jsme do auta a vyjely.

Nejdřív jsme jeli do Beverly Hills. Cesta trvala tak 45 minut. Nebyla ani moc zácpa. Moje hostmom říkala, ať si užijeme cestu, že v záspě je to víc jak hodina a půl. Tak jsem se docela bála. Ale neměla jsem čeho. Jediný problém je vždycky parkování, stojí to neskutečný prachy, když chtele někde zůstat dýl. Projely jsme si hezky Beverly Hills. To je vám místo.

Všude přepychový baráky, s obrovskýma vratama, všude palmy, no nádhera !! Dojely jsme na nejznámější Rodeo Drive !! Bylo to takový velikánský obchodní cetrum, musim vám říct, to byly značky !! Jako my se bály někam vlést, protože by jsme si tam akorád tak mohly koupit sponku do vlasů za nehorázný peníze. Spíš jsme koukaly přes okno !! Smějící se Češky v Beverly Hills. Auto jsme krásně zaparkovaly a šly se procházet. Všude zněly vánoční koledy, lidi chodily v čepicích (vánočních), výzdoba, jen ten sních chyběl. Fotily jsme se, kde se dalo. Dostaly jsme koláček, no, nemá cenu popisovat, jaký byl, Beverly Hills přátelé !! Smějící se

Musely jsme zajít do Starbucks, kde jsme si musely udělat JOKE. Přihodím fotku, to Vám řekne víc.


Beverly Hills


Bylo to boží. Úplně jsme si to užily. Připadala jsem si jako Alice in the Wonderland. !! Smějící se Všechno jako - don't touch !! Smějící se Prostředí bylo čistý, fakt si to ti amričani udržujou. Zašly jsme si hezky do Mekáče. Typické.

Potom jsme vyjely do Santa Monica - největší chyba, ale nejvíc jsme si to užily. Nic nečekejte, nic jsme neviděly!!

Přijely jsme tam, zaparkovaly na dvě hodiny za 5DOLARŮ !! A rozhodly se, že s epůjdeme projít k molu, mají tam takový kolotoč, je i na Long Beach, ale nakonec jsme tam nedošly. Když jsme se rozhlídly okolo, na lidi, kteří se prochízeli, enbo stáli u krámků, chtěly jsme prchat pryč. To Vám byli případi. To molo bylo trošku dál, jako 10 -15 min chůze, dokonce míň, ale bály jsme se tam. Samy dvě holky. Nepříjemný !! A když se nás zeptali na sex a pak nám tam nadávaly, mazaly jsme do auta !! Bylo nám líto těch 5 dolarů, tak jsme seděly v autě a povídaly si. To se mi líbilo hodně. Povídali jsme si fakt soukromně a dlouho jsem se tak nezasmála. Máme stejný smysl pro humor a těším se, až jí potká moje BFF. protože plánujeme společnou dovču na Hawaii. Nakonec jsme jely domů, koupily jsme si brambůrky a zmrzlinu a koukaly doma na televizi.

Hollywood.

Ráno jsme vstaly brzy, nasnídaly jsme se a vyrazily do Hollywoodu. Cesta byla klidná. Jely jsme asi 50 minut. Zasmály jsme se během cesty. Jasně, že jsme se ztratily, jako pokaždý, co jsme spolu sedly do auta. Smějící se Nejvíc mě vytáčí, jaký prasata Ti američani jsou !! Jezdí děsně !! Smějící se Na jednu stranu jsme byla šťastná, že jsem nemusela řídit já. Už bych asi zlstala někde v blázinci, bych se rovnou někde vyhodila. Navigace nás dovedla přímo nahoru k nápisu. Viděly jsme ho ze strany, protože přímá cesta k nápisu byla zavřená. Tak jsme musely jinou, ale co na tom - byly jsme TAM !!

Viděly jsme i celý LA!! No krása !!Mám hodně fotek na fb, protože to by se nedalo, to sem všechno dát. Bylo to nepopsatelné !! Nevím, co říct. Ten pocit, který jsme měly, když jsme stály nahoře a dívaly se na nápis a na celé LA. Bylo to jako sen. Kolikrát jsem o tom mluvila, snila a říkala, že tam jednou budu. Všichni jen tak pokvyvovali hlavou, ale v jejich očích bylo jasné, že si mysli "Sni dál holka", ale nakonec jsme tam byla !! Jeden člověk mi napsal, konečně se ti splnil sen. Nesplnil - já si ho splnila sama. Neříkám, že jsem neměla štěstí, že si mě vybrala rodina z LA, ale já bych se sem podívala stejně. Já si ho splnila, protože jsme učinila největší krok - jela do USA !! A myslím, že by si každej měl splnit svůj sen.

Veřili by jste tomu, že bych Vám před rokem řekla, že uvidím Nápis Hollywood a nebo nejznámější chodník na světě ?? Nebo New York ?? Harvard !! A doufám, že mnoho dalšho !!

Prošly jsme si okolí, udělaly milion fotek s výhledem na LA nebo s nápisem v pozadí. Připadalo nám to jako pohádka. No a čekal nás CHODNÍK SLÁVY.

Kroužily jsme tam kolem, když jsme ho viděly z auta, začaly jsme křičet. Bylo to šílený. Zparkovaly jsme na dvě hodiyn (za 7 dolarů - crazy) v public parking a vyšly. Všude bylo plno lidí, turistů nebo pouličních prodavaču. Každej druhej nám nabízel výlet po památkách for free. NIkdy bych to nevzala. Tak jsme předstíraly, že neumíme vůbec anglicky, to by jste viděli, jak se nás snažili obalamutit. Hajzlové !! Jako jít tam sama nebo večer, tak bych umřela strachy !! Ještěže tam bylo hodně lidí. Takže jsme se nebály. Jinak. Jsou to jenom "Hvězdy" !! My jsme udělaly fotku snad u každý hnězdy !! Smějící se Tak bylo jasný, že ví, že jsme turisti, to tam bylo úplně poznat. Takže jsme byly hodně jednoduchý terč !! Smějící se

Koupily jsme si trička, pohledy, hvězdy na klíče. Přihodím fotky, ale mám je na fb. Počasí bylo krásný, sluníčko, teplo. Můj pocit z chodníku - nezapomenutelný. Nemůžu tomu uvěřit, že jsme tam byla.

Walk of famePotom jsme jely do Universal Studio, ale byly jsme jenom v okolí, protože je to něco jako Disneyland a na to potřebujete celý den. Zašly si do mekáče a potom jsme jely domů.

Začala být traffic, tak jsme se nechtěly zaseknout někde na několik hodin. Potom jsme zajely do velkýho nákupního centra, nakupovat a jíst. Jak jinak. Šly jsme to procházkou, což je ode mě kolem hodiny chůzí. Povídaly jsme si o tom, jak nám Čechy a rodina chybí. Obvzlášt těď, kolem Vánoce.

A neděle byla odpočinková. Proležely jsme jí v postely s jídlem (zmrzlinou) u televize a pak jsme si zašly do restaurace, kde si sestavíš svůj vlastní burger. Byl to úžasný víkend a já se těším na další s ní. Určitě navštívím San Diego (kde je jako au pair) a San Fransicko a jednou Las Vegas (ode mě 3 hodiny autem) !!

Good night Everyone.

Sweet dreams !!

PS. Až budu mít čas, sednu si k tomu a přidám fotky do alb - do galerie. Zatím tam mám New York a nevím, co dál. Ale slibuju, že fotky přidám. Jen nebyl čas. Navíc se blíží Vánoce, takže uvidíme. Možná před silvetrem se do toho pustím.

Take Care, xx
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama