LOS ANGELES

10. december 2012 at 6:06 |  3rd Month

Tak se konečně zase ozývám,

musím říct, že to byl pěkně busy první týden tady. Tak pěkně od začátku. Let byl super. Sice trval 7 hodin, ale bylo to bezva. Poslouchala jsem muziku, četla, spala a povídala si se sousedkou Smějící se Byla jsem nervózní, jako poprvé, ale už to nebylo tolik.
Nový hostdad mě čekal na letišti, dal mi big hug, jen musím podotknout, že je OBROVSKEJ !! Strašně vysokej !! Smějící se A milej.

Vylezla jsem z letiště a - SLUNÍČKO, PALMY, Lidi v krátkých tričkách a kraťasek (jen já měla v rece teplou bundu Smějící se), přijeli jsme, tak mi představil dům a psa, úkázal mi, kde co je a šli jsme se najíst. Hostmom byla v práci a děti s au pair (zjistila jsem, že jsem střídala češku !!) !! Takže jsem si pěkně pokecala česky.

No, nebudu tu popisovat, co se dělo. Nebylo to moc příjemný. Ta au pair se nepohodla s hostparents a byla z toho obr hádka. Takže au pair musela jít ke koo. Bylo mi jí opravdu líto. Moc hodná holka, tak jsem spolu pořád v kontaktu.

Jinak, děti jsou moc úžasní, fakt skvělí. Hodní, ještě teda nemluví, spíš křičí a podobně, ale jsem šťastná. Je mi s nima fajn. Chodim s nima ven a hraju si s nima, což je naprostá pohoda, protože všechno, co udělám, jim přijde vtipný.

Jenom mě nepřijde vtipný, když mi všichni říkají, jak mám sladký děti Smějící se Dokonce jeden chlap mi řekl, že bylo nezodpovědné si dělat děti v tak mladým věku Smějící se EXCUSE ME !! Za prvé, co je mu do toho a za druhé, JSEM JENOM CHŮVA !! Smějící se

Malej klučina je na mě pověšenej pořád. Pořád se se mnou mazlí. Holčička už je taková "samostatnější", když jsme na lavičce s nima u oceánu, na všechny pokřikuje a směje se, klučina je vážnější, ale sladkej.Jsou strašně vtipný. To by jste je museli vidět. Sice je to docela makačka, je pořád hlídat, aby se jim nic nestalo, všude lezou, všechno chtěj Smějící se, ale ta pohoda za to stojí. Vůbec nejsou rozmazlení, i když jim je tolik rok. Nebrečej a nedělají scény, to je dobrý znamení.

Jinak, co se týče místa, nemám slov !! Dám nějaké fotky do galerie, ale je to úplně bomba !! Sice tu první dny nebylo moc teplo, muísme brát v úvahu, že je prosinec a vánoce (btw, že jsou Vánoceby jste jinak nepoznali, kdyby tu nebyly všude světýlka), poslední dny svítí sluníčko a já tu chodím v žabkách a tílku !! Welcome in California !!

Začala jsem chodit do posilovny, musím se sebou začít něco dělat !! Tady je to neúnosné !! Pořád něco jim a nic!! Takže chodím každý den běhat Mrkající

Jinak jsem s hostmom a dětma jely do nákupního centra, byla to paradní atmoška. Všude světla, koledy, santové !! No bylo to fakt něco. Přesně jako ve filmech !! Mrkající Daly jsme si tam pěkně véču, povídaly si. Musim říct, že se mi hostmom začíná zamlouvat. Zdá se rozumná. Fakt jsem si s ní pokecala a dokonce i nasmála. Bavily jsme se spolu o soudu, docela zajímavý téma jsme vedly. Řekla mi, že moje nehoda bylo dobré znamení, protože jsem tady u nich.


Ochutnala jsem Jablko v karamelu !! MÁME PROBLÉM !! To je něco tak výbornýho !! Kdybych mohla, tak to jím pořád. Moje hostmom řekla, že to musím ochutnat. Další důvod chodit do posilky !! Smějící se No, kdo to nezkusil, nevíte o co přicházíte Smějící se


Omlouvám se, že nedodám další info, ale nějak nemám čas, pořád se tu něco děje.

Jsem tu opravdu spokojená. Musim zaklepat, doufám, že se to nijak nezmění.

BTW. přístí víkend jedeme s kamarádkou (která za mnou přijede ze San Diega) navštívit Hollywood. To bude teprve článek !! Smějící se

Jinak jsem šli s rodičema & dětma na oběd. Tady mají stejně výborný jídlo, když se to tak vezme. Děti jsou strašně sladký.
Potom jsme si s host mom šly dát kávu do Starbucksu a potom jsme šly na manikuru, pedikuru a vytrhat obočí !! To mají úžasně promakaný. !! Je to přesně, jako z filmů. Přijdete dovnitř, kde máte masážní křesla, sednete si a oni se začnou starat. Moje nehty nikdy nevypadaly líp !! Úplně jsem si to užívala, Přišla jsem si, jako nová osoba. Úplně jsem odcházela jako někdo nový !! Smějící se Prostě bomba !!


Dneska jsem šly na Firework. To Vám bylo něco. Všude okolo plno lidí, silnice byly uzavřené, takže si lidi přinesli sedačky, stolečky, plno jídla (my měli pizzu), seděly uprostřed ulice, hrála hudba, lidi zpívali a povídali si mezi sebou. Bylo to rpostě super !! Úplně jsme zpívali koledy. Děti byly děsně zvědavý, na všechno koukaly, všechno chtěly ochutnat.
Moc jsem se pobavila a potkala hodně lidí. Všichni jsou tu děsně milí. Nejvíc mě pobavily stolečky s jídlem, jak si každej přinesl, seděli na žídlích nebo dekách, pili kafe a relaxovali.

Ohňostroj byl krásnej. Povedenej !! Nejkrásnější finále !! No, nemám slov. To by jste to museli vidět !! To je Vám atmosféra.

Byl tam ohnostroj ve tvaru srdíčka, tak lidi dělali "Jéé" úplně tak něžně, potom smailíci, tak se smáli a při finále křičeli a skandovali a potom tleskali.

Taky se mě ptali, jestli máme Santa Clause, tak jsem jim, řekla, že nám dárky nosí malý miminko, tak jsem je pobavila na pěkně dlouho Smějící se

My jedli pizzu, dělali fotky a smáli se. Konečně se cítím, jako člen rodiny. Já doufám, že to vydrží do úplného konce !!


S dětičkama jsme byly celý den na pláži, hrály si tam !! Chodim tady v tričku a žabkách !! Smějící se Moje mamka mi pekně závidí. Slyšela jsem, že v ČR sněží.

Hodně šťěstí všem, určitě napíšu, jaký byl výlet. Moc se omlouvám, že toho není moc, ale jsem fakt busy. Navíc na mě něco leze !! To je z toho, jak jsel přešla z chladna do tepla Smějící se

Good night. xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mia Mia | Email | Web | 12. december 2012 at 15:48 | React

Great!! :) Doufám, že ti to u téhle rodiny už vyjde a nic se nepokazí!! Viděla jsem fotky na fb a závidím! Děti jsou úžasné a to prostředí ani nemluvím :D :))

2 Wendy Wendy | Email | Web | 12. december 2012 at 23:00 | React

Ahoj Miší,

Teď jsem zjistila, že sis přesunula blog. Nevadí, hned si tě vyměním a přihodím tenhle, abych mohla číst tvoje příspěvky. Takže USA !!! SUPER !! ZA CHVÍLI TU BUDEŠ !! Přeju hodně štěstí !! Já jsem tu strašně šťastná. Jen, že tohle jsem říkala i u předešlé rodiny, ale tady to fakt vypadá jinak. I přesto, co jsem slyšela od té předchozí au pair, tuhle rodinu začínám mít strašně ráda, a děti zbožnuju. To jsou největší bobánci. A místo, no coment !! :D nemám slova :D

Hodně štěstí a každopádně mě informuj. :*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama