Party in Beverly Hills

23. december 2012 at 7:38 |  3rd Month


Hi Everyone,

How are you doing ?!

Host mom mi řekla, že můžu s nima na party, k jejím známým, když budu chtít, tak jsem šla !! Ale než Vám budu vyprávět tenhle příběh, řeknu Vám, když jserm byla součástí party, kterou pořádala moje hostmom.

Moje hostmom si pozvala kamarády k sobě domů a vařila. Tak jsem s nima (Hostmom,jejím mužem a dětma) nahoře, hrála si s dětma a povídali si. Hostmom vařila další jíslo, po kterém se můžete utlouc. Vaří skvělě !! Tak jsme se tam nasmáli. Je vtipná. Úplně si s ní strašně ráda povídám, má chytrý názory a pořád nadává na Hostdad, protože je děsně messy!! Smějící se Vždycky spolu vtipkujeme. Ujídala jsem tam nějaké jogurty, které dávala do koláče, a pořád mi něco podstrkovala, čokoládu, jahody a tak Smějící se Řekla jsem jí, že jí budu nenávidět !! Smějící se A ona pořád nepřestává. Vždycky řekne "Sorry", ale dělám další jídlo. Budeš mě nenávidět! Smějící se A takhle Smějící se Je super.

Tak jí přišli kamarádi, hráli jsme společně hru, kterou hrajeme s rodičema během večeře, když jsme sami. Prohdála jsem !! Smějící se Zase !! Pokaždý prohraju, ale jsem ráda, že moje hostmom vyhrála a hostdad je druhý, je to takový příjemnější vědět, že výhra je mezi ženama. Smějící se Zábava. Úplně jsem se zasmála. Kluci potom hráli kulečník a my holky jsme seděli u stolu (nebo stály) a povídaly si. Jedna z nich vyprávěla, jak jí její snoubenec požádal o ruku. No zasmála jsem se, lucky boy (ironie) !!

Vyprávěla, že byli společně na nějaký plavbě ("Nevěsta" její snoubenec a kamarádi). Holky seděly s holkama a kluci "vedle" u stolu, kde byl i její snoubenec. A hádejte o čem si nepovídali !! O snubním prstýnku, který koupil svojí snoubence, která to všechno slyšela, protože seděla hned vedle !! Smějící se A dokonce klukům ukazoval obrázek !! Smějící se Takže ona věděla, jaký prstýnek (btw. opravdu krásný) dostane !! Smějící se No trapas. Ale požádal jí hezky. Někdě na nějakýn zápase se rozsvítilo "Diane, Will you marry me?" To je opravdu hezký. Musim se zeptat hostmom, jak to proběhlo u nich.

Tak mi taky nalili vínko, a rozdávalo se jídlo. Každej si vzal talíř a šel si nabrat. Měli jsme maso, zeleninu, nějaký salát (jako bramborovej), těstoviny, etc. Delikatesy !! Úplně jsem se mohla ujíst k smrti. A potom desert !! Na ten jsme se těšila celý večer.

Kluci potom seděli u televize a holky (my) probírali svatby a tyhle věci. Hostmom ukazovala fotoalbum z její svatby, který jsem viděla. Byla překrásná.

Večer se mi moc líbil, byli opravdu skvělí, povídali si se mnou, zajímali se. Byla to sranda.A teď k večeru v Beverly Hills. Nevěděla jsem, kam jedeme.

Tak jsme vzbudili děti, připravili je k odchodu a vyjeli. Uvědomila jsme si, kde jsme, podle velikánskýho nápisu The Beverly Hills. Páni !! Neskutečný !! Úchvatný !! Neuvěřitelný !! Nádherný !! Ty domy !! Všude světla, přepych a pohoda !! Chtěla bych tam žít. haha. !!

Tak jsme přijeli k opravdu nádhernýmu domu, kde bydlí přátelé mých hostparents. Když jsme vstoupili do domu, uprostřed obýváku stál obr vánoční stromek s dárky. Nebudu popisovat dům, protože to se slovy popsat nedá. Děti si hrály v dětském pokoji, kde je zabavovali dva Elfové. V jídelně stál obrovský (všechno bylo obrovský) stůl s jídlem, takže si každej vzal talíř a nabral si, kolik chce a co chce. Nebo šel do kuchyně a řekl si o něco k pití. Všude byli čísníci, klteří Vám nabízeli drinky a jídlo (jednohubky), jako z filmu !! Takže neskutečný. Venku byla terasa ( a největší bazén, který jsme viděla), lidi tam seděli, stáli a povídali si. Byly tam stánky s koblížkama a takovýma dalšíma sladkostma a zmrzlinový stánek a lidi, co to obsluhovali. V zákulísí byl zapálen krb. Potom přišel Santa Clause, takže se děti s nám vyfotili. Dokonce i já. Šla jsem udělat obrázek s dětma, tak mě taky nechal posadit na jeho klín !! Smějící se Trošku ujetej Santa Clause !! Smějící se Děti byli děsně boží, hodní, všichni.

Zpívali jsme tam koledy, tancovali, jedli. Teď to nejdůležitější !!

POTKALA jsem herce, který hrál Spider Mana a nebo pravidla Mošťárny (tobey maguire), který teda upřímně, je ještě menší než vypadá. Řekl mi HI a potřesli jsme si rukama. Chtěla jsem udělat fotku, ale bylo to hodně nevhodný, protože to bylo u jeho známých doma. Jo hostparents kamarádi znají Tobeyho, protože muž (ženy, u které s epárky pořádala) je režisér !! Nebudu říkat, které filmy natočil, ale zbláznili by jste se, s kým točil !!

Dále jsem poznala ex manželku Ediieho Murphyho, jejího nového manželka Michaile (na kterého se každé ráno koukáme s hostmom v televizi, je to reportér, taková ranní show, docela populární tady v USA), potom vlastníka hokejového týmu Pittsburg (kde hraje třeba Malkin), potom zpěvačku (nebudu jmenovat), a další herce. Prostě, moje hostmom řekla, že každý v tom pokoji byl slavný, někdo víc, někdo míň !!

Takže jsem měla opravdu hodně famous night.

PS. Mám fotku Tobeyho. Snažila jsem se ho zabrat tak, aby bylo poznat, že je to opravdu on, musela jsme být hodně nanápadná.

Look at this !!


¨
Good night !!

xx
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lenka Lenka | Email | 4. january 2013 at 15:54 | React

Drsná záležitost:-) Super zážitek teda fakt:-)

2 Wendy Wendy | Email | Web | 5. january 2013 at 0:45 | React

Kdybych byla na facebooku dala bych like :DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama