Family Feelings

4. january 2013 at 6:09 |  4th Month

Hi Hi Hi,

Tak Vám všem přeji krásný předposlední a poslední den letošního roku a hodně štěstí do toho budoucího. Doufám, že si ho každý užije podle svých představ. Já mám v plánu lenošit, přijde na vínko jedna au pair (Francouzka), tak plánujeme si udělat pohůdku - zmrzlina, pizza, brambůrky, movie a víno. Potom půjdeme slavit na pláž, u nás na pláži pořádají každoročně oslavy, tak to půjdeme omrknout.

Jen jsem se teď přišla chlubit mým skvělým životem - Né, sranda. Chtěla jsem říct, že se mám fakt fantasticky a užívám si to. Nechci, aby to vyznělo nadřazeně a povrchně. Prožila jsem si své a jsem ráda, že je to snad u konce a můj rok bude prima, jako poslední měsíc, vlastně "první měsíc (u rodinky)". Moc bych si to přála. Opravdu nevím, co se mezi mou rodinou a bývalou au pair stalo. Slyšela jsem od ní strašné věci, že pracovala celé dny, neměla dostatek jídla, žádné volno, rodiče chodili domů až nad ránem a další. Neříkám, že nemluvila pravdu, ale zatím se mi to vůbec tak nejeví. Moje rodina je super !! Fantastická !! Ani jednou jsem nepracovala přes noc, nebo nepřetržitě, zatím to nepřesáhlo 45 hodin, dostala jsem svůj víkend volný v měsíci, mám volno, pořád mě někam berou. Nechce se mi veřit, že by něco předstírali. Když jsme se spolu o tom bavili, říkali, proč by předstírali být špatnými lidmi před bývalou au pair. Spíš by chtěli být perfektní a pak by se změnili, ale nezačali by špatně, což je logické. Navíc jsem potkala dvě cizí chůvi, které mi řekli, že děti nebyly vůbec venku z kočárku, ale že s nima jen jezdila kolem, a oni jenom spaly. Což byla první věc, kterou mi moje host mom řekla, aniž by s chůvama mluvila. Tak nevím. Mě tu nic nechybí. Spíš naopak. Přijde mi, že pořád jím, moje host mom pořád vaří a výborně. Nemůžu si vynachválit její jídlo.

Dokonce mě host mom vzala i do kina. Ten den byl bezva úplně celý. Ráno jsem vstávala vzbudit moje dětičky, rána s nima miluju. Jak jsou rozespalý, tak se mazlý. Úplný ňufíci. Jsou strašně rozkošní. To by jste museli vidět. Rozplývám se, já vím, ale když oni jsou zlatý. Vždycky si spolu ráno hrajeme a pak přijdou rodiče a jdeme nahoru na snídani. Ale host rodiče se rozhodli, že si zajdeme hezky na sendvič, vezmese s sebou psa, holčičku dáme do kočárku a malýho do jeho novýho auta a půjdeme do Starbucksu. Tak jsme vyšli. Bylo to fakt komický. Já vezla kočárek s malou a host mom táhla autíčko, kde sedět klučina, celej rozzářenej a šťastnej a před námi šel host dad a Ramis. Došli jsme si pro sendviče (nebudu se tu rozepisovat, protože bych dostala hlad, jak byl výbornej!) no a na kafíčko.

Potom jsem šla s dětma na hřiště, kde se potom zastavil taťka. Řekl mi, že klidně můžu jít, že mu to nevadí, ale mě se nechtělo, navíc by zůstal na dvě děti sám, tak jsem tam s ním zůstala. Tohle je velikásnký rozdíl oproti Bostonu, okamžitě bych se zbalila a nepřišla bych, dokud by mi nenastala doma, kdy mám začít pracovat. Nikdy jsem neylezla dřív z pokoje, nebo se nevrátila, před prací, nikdy se mi moc nechtělo zůstáat s dětma extra, jako večeře nebo podobně a tady to vyhledávám. To vám změní celý pohled na aší práci a všechno. Poto mě hostomom vyzvedla - vzala si její fancy auto, určitě ho vyfotím, je krásný. Pustila song a jely jsme nakupovat. Koupily jsme si brambůrky, čokoládu a drinky do kina.

Šly jsme před kinem chodit po krámech. Je blázen, ale mě to bavilo. Hodně si povídáme a to mi dělá dobře. Povídáme si jako kamarádky. Hodně mi vypráví, vysvětluje a je moc milá. Mám ráda její smysl pro humor, vždycky mě pobaví. Mám jí každý den radši. Koupily jsme si kafe a potom jsme vyjely do kina. Tohle není normální kino jako AMC Cinema, tohle bylo hodně "fancy" kino. Úplně jiná liga. Za prvé, bylo obrovské, prosklené, unitř byla restaurace, šly jste k přepážce, kdy jste si vytiskli lístky. Šly jsme si koupit popcorn, hostmom řekla, že je to nejlepší popcorn, opravdový - normálně jsem to máslo měla na prstech, jak byl fakt pravý, máslový a výborný. Na tomhle kině má hostmom ráda, že si můžeš vybrat místo, aniž bys tam musel chodit o hodinu dřív, aby sis našel nějaké přijatelné místo. Šli jsme se dívat na parental guidance , kdy prarodiče přijedou hlídat vnoučata - komedie. Musim říct, že jsem se fakt za smála. Za prvé, komedie nejsou těžké na porozumění, ale tohle bylo takový ze "života", tak se tomu dalo rozumět i bez titulků. kdy třeba the big beng therory - tomu by jste asi moc nerozuměli, když se Sheldon rozjede Smějící se Jediné, co mě udivuje je, že všude restauracíh, kde mají televize, mají titulky a v kině ne. Možná by to (URČITĚ) lidem pomohlo.

Byla to opradu zábava. Jedna moje negativní vlastnost - jsem hrozně hlasitá Smějící se haha. Bylo mě určitě slyšet do všech sálů - jako, kdybych je šla spočítat, tak je počítám ještě teď Smějící se !! haha. Bylo to super. Cestou domů, host mom nechala zahřát sedačky, pustila musiku na plný pecky a vyjely jsme. Zpívaly jsme - obě falešně, nevím, kdo byl horší Smějící se Působilo to na mě, jako holky z LA Smějící se Prostě, jako z filmu. Dvě kamarádky jednou autě, hudbu na plný pecky, tancujou a prostě si užívají. Navíc, to její auto miluju. Počkejte až uvidíte fotky. Šlápnul vedle

Jinak, ten den byl fakt super. Hodně mě berou s sebou. Dneska jsme s hostmom tady samy, jen s dětma, host dad je v New Yorku kvůli práci, tak jsme jely na večeři. Mám výhodu, že jsou děti super. Nebrečí, nekřičí, jsou hodní, klidní, normálně sedí u stolu a jí s námi, což v Bostonu byla hrůza s dětma někam jít.

Jo, dneska měla moje malinká úraz. Hrály jsme si spolu a oni jsou teď ve věku, kdy zkouší chodit. Byly jsme v pokojíku, kde jsme měly rozházené hračky, udělala krok no a aspadla na hračku. Má teď pěkný monokl pod oknem. Prdelka. Brečela a mě jí bylo moc líto. Moje hostmom si ze mě dělala srandu, prej že zavolá agenturu Smějící se tak jsme jí řekla, že na léto pozvu bývalou au pair, tak jsme si prý kvit Smějící se Malá odhodila lahev s mlíkem a host mom řekla, vidíš, musíš si to odpracovat Smějící se A když mě malá šla obejmout, tak řekla, že mě má stejně ráda, i když jí mlátím Smějící se A takhle si ze mě utahuje Smějící se Malá prostě chce být jako její otec Smějící se Má povolání, kde taky občas odejde s monoklem Smějící se

Jo a budeme se stěhovat. Zatím to není stoprcentní. Když Host dadovi vyjde práce, tak se budeme stěhovat na Floridu - Miami, kde by jsme měli chvíli zůstat a potom se zase na čas vrátit do LA, a pak zase na Floridu (host dad má složitou praconí dobu), pokud to host dadovy nevyjde, tak se stejně budeme stěhovat pryč, ale pořád budeme v LA. Moje čílená hostmom už začala balit Smějící se Nemá ráda, když se všechno dělá na poslední chvíli. Tak jsme včera byly v jejím šatníku, když děti už spaly. Tak mi ukazovala její boty (takovou zásobu jsem iděla jne ve filmech Smějící se - jsem zvědavá, jak to zabalí !! ), potom její svetry, závidím jí je. Smějící se Několik jich ani neměla na sobě a maly tam pořád cenovku Smějící se Říkala jsem jí, že je šílená a ona, že když ten setr líbí, tak ho musí mít, třeba kvůli rukávům a pak má svoje neoblíbenější, který nosí víc, že si ty nový nevezme Smějící se Vyhodila krabice od Gucci, a když jsme se dneska vrátily, tak tam ty krabice nebyly Smějící se Nechápu, komu jsou krábice od Gucci Smějící se, jo a ještě je ujetá na kabelky Smějící se Hostdad má čtvrtinu jejich šatníku. Taky mi ukázala album host dad Smějící se Normálně jsem se nasmála. Jako, dát mi rodiče dárek takovýhle album, tak je zabiju, protože to byla hrůza Smějící se On y´byl děsně směšnej. Hostmom říkala, že ho zná od 18ti, ale vůbec se jí nelibil (byl cute, ale rozumím jí), a prý až když vyrostl, tak se jí líbil. Usmívající se No, pobavily jsme se, když jsme se dívaly na ty fotky - rodinné fotky z Vánoc třeba, kdy měli na sebe Vánoční svetry - jako Bridget Jonesová Smějící se !! Souhlasila se mnou, že by to album spálila, kdyby to bylo její od její rodiny, ale když je to host dad, tak se prý vždycky pobaví Smějící se

Jak jsem řekla, mám jí ráda Smějící se Ale chudák její muž, ten si s ní musí užít Smějící se Jen jsem chtěla tady ještě napsat, hlavně pro holky (i kluky), kteří se děsí těch rematchů, opravdu je jich poslední dobou dost. Ale já si myslim, že jsem ukázkovej příklad !!

Bývalá au pair byla češka - to znamená ze stejné země !! To je hrozný. Normálně by mě doma nezajímala a nikdy bych jí neposlouchala, až tolik, aby mě ovlivnila, věřila jsem jí, protože tady, když potkáte češku, je to jako vaše "setra". Ona tuhle rodinu opustila, protože měla problémy a stěžovala si. Já jí vyměnila a jsem tu naprosto spokojená. Kde byla chyba ?!! Myslím si, že když si nesedne au pair a rodina, je to problém a nemůže to fungovat !! Prostě se dělají naschváli, nevěří si. Ale ty chůvy nelžou, neznaly se a kdyby byly kamarádky bývalý au pair, stály by za ní a netvrdily by mi, že J. (můj klučina), nikdy nebyl zhůru, když ho viděly. Pokud nedělá práci, jak má, co od ní čekají, nemůže čekat, že oni jí budou vycházet vstříc !! Pokud si myslela, že všechno dostane zadarmo, tak se plete. Navíc tu nemusela dělat skoro nic - uklízet, dělat laundry pro děti, uklízet děstký pokoj, vařit !! Tohle všechno jsem dělala v Bostonu každý den - zbláznila by se tam !! Prostě měla za úkol se starat o děti. Takže mi to přijde hrozně divný. Navíc ty děti jsou tak strašně roztomilý, že i já se nad nima neustále rozplývám - nejkritičtější člověk na světě Smějící se přeháním, ale je to tak. Beru je jako svoje, což mi pomohlo. Moje hostmom byla strašně zklamaná a nechtěla mě nechat pracovat, ale děti mě mají strašně rádi (měly právě i předtím), což změnilo na mě názor a ona mi dala šanci. Nemůžu uvěřit, že jsem to málem vzdala. Tím jsem chtěla říct, že i jedna rodina, může mít dva různé pohledy. Prostě se nevzdávejte !! Neznamená to, že všechno musí být špatně. Řiďte se svým srdcem a intuicí. Pokud se Vám ta rodina líbí, jděte do toho. Nebudu Vám tvrdit, že to bude aše nejlepší rozhodnutí - všechno se může změnit, ale i tohle rozhodnutí, Vás zavede k dalšímu. Kdybych si tenkrát neybrala Bostonu, už bych třeba tuhle v rematchi nestihla. Všechno má svůj důvod.

Neděste se těch rematchů. Je pochopitelný, že na stránky budou holky psát více své problémy, protože potřebují pomoc a hlavně to vyventilovat. Nebudou tam psát to hezký. Nebudu na stránky psát, že jsem byla s host mom v kině Usmívající se Proto šem přijde, že je strašně moc rematchů, tak se tím nenechte odradit. Navíc si myslím, že né vždycky je to chyba rodiny, i dkyž si to ty holky nechtějí přiznat. Každý měl spytovat své svědomí. Tak Vám všem držím palce. Vím, že by každý chtěl mít pohodu v rodině, je to pochypitelné, ale popřemýšlejte, jestli proto něco děláte. Nesmíte jen prát a nic nedávat. Nechci tu dělat přednášku - omlouvám se, ale jen to vidím u sebe. Ta předchozí au pair asi chtěla jenom brát, což ta rodina pozná a bude podle toho jednat.

Hodně šťestí všem, kteří se chystají sem k nám a i těm, kteří jsou tady. Nevzdáejte to a bojujte. Nic není tak horké, jak se zdá. !!

Good night all of you .. xx

Take care.

btw Happy New Year !! xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Megynka Megynka | Web | 6. january 2013 at 16:54 | React

Některé holky si prostě myslí, že jedou na dovolenou. Všude se stále mluví jen o špatných rodinách, ale myslím, že špatných au-pair je taky dost ... však my můžeme bejt rádi za to, co máme ;) moc ti to přeju a zní to úžasně ;)

2 Wendy Wendy | Email | Web | 7. january 2013 at 6:05 | React

Víš co si myslim, že hodně holek čte blogy, kde se spíš píše o tom hezkým, co holky zažívají. Výlety, pohody, meetingy, party a podobně a ostatní si pak myslí, že to tak skutečně je. Že jedou přesně, na doolenou, a pak jsou překvapený, že musí pracovat 10hodin denně, s dětma, kteří nejosu takoví andílci a najednou, rodina je špatná. Víš, já měla v Bostonu taky dny, kdy jsem to chtěla vzdát, protože to nebyla "dovolená", a nevzdala. Nestát se mi ta nehoda, tak tam pořád jsem. Netvrdím, že jsem neměla ve výberu rodiny teď štěstí, to měla, ale asi je nějaký důvod, že jsem jí našla. Nikomu nepřeju špatnou rodinu !! Ale měly by se zamyslet, jestli je to opravdu tak zlé, nebo jestli si to nevyvolávají trošku samy. Když budou každé ráno vstávat s odporem do práce (jako jsem to potom dělala já i v Bostonu - přiznávám - byly to monstra), tak je potom všechno temný a nemůžeš vidět to hezký. Vím to z vlastní zkušenost. V Bostonu jsem byla dva měsíce a přišlo mi to jako věčnost, že to neutíká a teď jsem v LA víc jako měsíc a přijde mi to, že to hrozně letí. Hlavně hlavu vzhůru !! A jak to vypadá s tebou ?? :)) Tady potom člověk nemá vůbec čas nic sledovat, omlouvám se. Snad Ti vše vychází, jak chceš :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama