My life / part 2

17. february 2013 at 6:10 |  5th Month
Hi Guys,

How are you doing every1 ?

Jelikož ještě nemáme internet, takže je tu další týden, kdy to musím napsat všechno dohromady a opožděně. Takže další týden :D

No, každé ráno s HM chodíme do posilovny, kdy moje HM ve své ložnici udělá kafe (koupila kelímky, kdy ušetříme za kafe) a děláme kafe doma, což byla super idea. Dělá moc dobré kafe. Takže vždy přinese kafe a my jedeme do posilky. Děti necháme v "kindergarden", kde se o děti starají po dobu, co my cvičíme. Děti si to moc užívají. Nebrečí, když odcházíme, což je užasný, protože ostatní děti břečí a křičí, ale ti naši jsou miláčkové. Tak s HM cvičíme tak hoďku, pak si jdeme dát sprchu a razíme domů. Je to prima rutina. Užívám si to. Normálně se těším každý den až půjdeme do posilovny.

Naše posilka !!

Jinak se mám pracovně, navíc Jagger je nemocnej, tak hodně brečí a podobně. Dokonce jsem je vzala na dětské hřiště a když jsem je postavila na zem, tak Jagger začal být hysterický, že jsme je zase musela sbalit do kočárku a odjed. Tohle období nemám ráda, když je nemocnej, nedá se s ním spolupracoval s bábenkem. Nakocen jsem narazila na "park", kde byl prostor na sezení, kde si lidi dávali svoje snacks, tak jsem děti vypustila tam, což si naprosto užívaly, což nechápu. Obyčejný park, kde byla jen tráva, stromy a kameny a oni se chovaly, jako by to byl ráj na zemi :D

Dokonce jsme s HM a dětma zašly do Boomers, kde jsou automaty, kde hrajete hry, takový malý Las Vegas. Můžete tam závodit s autama, na motorce a podobně. Byla to sranda. Hlavně pro Jaggera, protože on je ujetý na wheels. Všechno, co má wheels, je pro něj zajímavý. Tak jsme s HM (já s Jagger a ona s Lolou) závodily, bylo to super. Pak jsme si tam daly véču a jely domů.

Boomers

Zkouším si vzpomenout, co se tu dělo, ale v podstatě nic zásadního. Prostředí, kde žijeme je moc hezký, mám tohle město ráda. Je tu horko, což se mi líbí, ale né, když chodíte celý den s malýma dětma a potíte se jako blázen :D

Jinak, co se tenhle týden dělo, bylo asi to, že jsme jely navštívit HM's friends, kdy cesta autem trvala 4hodiny :D TO bylo něco. Jely jsme ve čtvrtek, což byl můj "nejhorší" den vůbec. Hodně hectický den. !!

Den předtím se nám Ramis popral se psem. Chtěly jsme s HM vzít děti na procházku, i Ramise, kdy mají malinký autíčka, který táhnete před sebou a oni sedí v něj, děti jsou pro tohle ujetý, tak nás napadlo, že uděláme procházku. HM koupila auto i pro Lolu, kdy Jagger dostal svoje k Vánocům. Jelikož Lola'S car nebylo sestaveno, tak jsme si před garáž(teoreticky jsme byly v ní, ale měly jsme otevřené dveře - což byla největší chyba !!), protože pes procházel kolem, neviděly jsme ho, obvykle jsme hodně opatrné, ale tentokrát ne, byly jsme zabrané do sestavování auta a hlídání dětí. Ramis najednou vyrazil z garáže a napadl psa, který procházel kolem našeho domu. Myslíme si, že nás prostě jenom chránil. Děti byly kolem a tak, navíc to byl důvod, proč si ho pořídili, aby je chránil. Takže jsme okamžitě vyrazily za ním a snažily se Ramise odtáhnout, což se nám nakonec podařilo. Vlastník psa nám potom napsal dopis, kde psal, že pes je na veterině, že má zlomenou nohu, protože náš pes ho napadl, a že to chce proplatit, což je pochopitelné. Když mi HM řekla, kolik to stojí, vyvalila jsem oči a nemohla jsem tomu věřit, když jsem to přepočítala na naše. 1300 Dolarů !! Což je dost peněž jen tak vyhodit !! Takže se HM netvářila moc nadšeně, když ten dopis četla. (No, po návratu jsem skypeovala s mamkou a uviděla jsem vlastníka a napadeného psa, tak jsem popadla telefon a natočila video, jak pes normálně chodil - ani nekulhal !! Měl jenom trošku převázanou nohu, a když mě vlastník uviděl, tak s ním popoběhl a ten pes byl naprosto v pohodě !! Ukázala jsem to HM a ona řekla, ať to pro jistotu schovám :D)

Taky se nám stál úraz, kdy Jagger spadl na zem a praštil se o skleněný dveře a rozbil si trošku čelo. Seděla jsem s nima v playroomu, když HM procházela kolem a oni se rozběhly ke dveřím, jsou vždycky jak praštěný, když jí vidí procházet kolem. Lola seděla na mě a Jagger se rozběhl a zakopl o Ramise, který ležel před dveřma. Sice jsem Jaggera zachytila, ale pozdě, praštil se o dveře. Myslela jsem, že se jen praštil, tak začal strašně brečet, tak jsme si ho vzala k sobe a objala ho, když jsem uviděla krev. Myslela jsem, že se rozbrečim. Nejvíc mě stvalo, že si ublížil a ještě v mojí přítomnosti. Naštěstí to HM vzala v pohodě, ale mě ho bylo strašně líto - teď tam má pěknou modřinu a bouli :'(

No a ve čtvrtek jsme se chystaly jet k HM'S friedns. Ráno jsme šly jako obvykle do posilovny a já vzala dětičky ven, aby HM mohla všechno pobalila a připravila na cestu. Jelikož cesta trvá 4 hodiny, tak jim nedala první nap, takže byly pěkně mrzutý !! Chtěla, aby spaly v autě, protože jsme plánovaly jet kolem 1hodiny, což je během jejich dlouhé nap. Vzala jsem je na procházku, ale chtělo se jim spát, takže myšlenka, že se s nima jen projdu, nebyl dobrý nápad, musela jsem je udržet busy, tak jsem šla na pláž - ještě větší chyba !! Jelikož je všechno 20 min procházku (a my u domu máme malinký prostor, kdy se dostanete hezky na pláž), jinak velký prostor na pláž je 20min. Tak jsme se rozhodla jít na pláž. Kočárek jsem zastavila blížko, abych na něj viděla. Vysadila jsem děti z kočárku a vzala jejich hračky, když v tom Jagger bulel, že nechce chodit, tak jsem ho musela nést, když v tom začala Lola, takže jsme nesla Lolu, Jaggera, kabelku a jejich vozík s hračkama na pláž. Fakt jsem byla busy. Lola chtěla se pak projít, tak jsme šly blíž k vodě, kdy Jagger je pořádný posera, držel se mě jako blázen a Lola byla připravená plavat. Jelikož to bylo nebezpečné, vzala jsem je pryč. Jagger brečel, protože se bál a Lola, protože jsem jí vzala pryč, pořádná komedie !! Lidi na mě koukali, což se mi moc nelíbilo. Vidíte ty pohledy, jako chudák holka, neměla sis dělat děti takhle brzo, nebo když to nezvládáš a tak. Což se mě dotýká, protože to obvykle zvládám moc dobře, ale jelikož nespaly, tak to bylo složitější.

Nakonec jsme to vzdala, když Lola udělala její dramatický pád (nesníšim, když to dělají, je to nebezpečný, začnou prečet a spadnou na zem, kdy si fakt můžou ublížit, většinou je chytím). Tak položila její obličej do písku, kdy měla písek uplně všude, do toho byla ubrečená, takže se písek držel líp. Její vlasy byly celé do písku. Snažila jsem se jí očistit, když v tom se Jagger rozhodl, že to je prima, mít hlavu od písku, tak udělal dramatický fall taky, tak jsem měla dvě hysterický děti od písku vedle sebe, což už bylo moc. Vzala jsem je do koupelny, abych je očistila, protože jsme měly jet pryč. Byla jsem zoufala, protože jsem ten písek nemohla dostat pryč. Kdyby nebrečely, bylo by to jednodušší, ale jelikož měly mokrý obličej a vložily ho do písku, ten písek se pěkně držel. Nakonec jsme je slíkla a šla s nima pod sprchu, což se jim vlbec nelíbilo. Měly jsme štěstí, že bylo fakt horko, takže já v oblečení, oni nazí, tak jsme je "osprchovala", což pomohlo, usušila je a šla s nima domů. Byla jsem totálně promočená a od píšku, protože jak se mě držely, tak jejich ruce byly taky od písku. Když jsem přišla domů. HM byla překvapená, co se nám stalo. Vzala se děti a já se šla osprchovat a převlíct.

Potom jsme se naskládaly do auta a měly jsme "nehodu" v autě. Naštěstí to nebylo nic vážného, auto před náma prudce zastavilo, naprosto nesmyslně a HM zastavila taky, kdy jsme malinko ťuhly do auta, protože do nás ťuklo auto ze zadu a děcké sedačky se malinko převrhly. kdy děti začaly prečet. Autům se nic nestalo, děti jsme pak držely a uklidňovaly. Teď když to tak píšu, tak to nevypadá tak děsicě a hekticky, jak jsem se cítila. Fakt mi to přišlo jako nejhorší den, i když jsme v Bostonu zažila horší, mnohem horší, ale je to tak dávno, že mi to nepřijde. Jen toho bylo moc.

Our beach place


Cesta byla příšerná, jely jsme 4 hodiny na cestě, která vedla ničím !! Prostě jen stromy, tráva a nic !! Přísahám !! Jely jsme na druhý konec Floridy (blízko ke Gulf of Mexico), tak jsme se naučily, že tam není absolutně nic po cestě. Dokonce jsme našly nápis, Teritorium aligátorů, takže jsem se schodly na tom, že by jsme tam rozhodně nechtěly zůstat. Potom jsme narazily na domečky, ale spíš tam bylo víc karavanů - normálně jako v texaském masakru motorocou pilou !! Fakt - jako místo, kde se točí horrory !! Opuštěné město, kde je pár karavanů, prádlo povešené venku na šňůře a tak. Normálně jsem se necítila dobře !! Bála jsem se, že prostě pojedeme a stromy, tráva a šup, dům, kde máme strávit 2 dny !! Ulevilo se mi, když jsme přijely do města, kde žili. Bylo to kousek u oceánu.

Jejich dům byl obrovsný !! Musely jsme odbočit z hlavní silnice a dojely jsme k jejich obrovské bráně. Za bránou bylo jezírko a uprostřed fontána. Vezly jsme Ramise s náma, kdy cestu zvládl brávůrně. Laura & Sean (přátelé, u kterých jsme zůstávily) byli strašně milí. Čekají miminko. Sean dělal veřeči pro nás, humra a kraba. Humra už jsem měla čest císt, tak to pro mě nebylo nic novýho a krab mi moc nechutnal. Potom jsme jedli apply pie, zmrzlinu a čokoládu. Úplně jsem se přejedla :D Dietka, fakt, já tu snad nikdy nezhubnu ! Ale naštěstí měli vlastní posilovnu, tak jsem se tam na hodinu zavřela :D Druhý den jsme jeli na pláž. Tak krásně modrý nebe a oceán jsme ještě neviděla !! Voda byla o dost studenější než kde bydlíme my. Jagger byl zase za poseru a Lola se chystala plavat. Byla to děsná pohoda. Byli jsme na pláži, kde byl krásně bílej písek. Přišlo mi to jako pudr pro miminka. Nejvíc mě tam pobavilo, když Jagger is hrál se skládací židlí a Sean ho na jednu posadil a druhou si přisunul blíž k Jaggroi, posadil se a řekl "We need to talk" a prej, tak, teď ti řeknu všechno, co musíš vědět o ženských !! A takhle, Jagger na něj zíral a poslouchal ho a Sean měl skřížené ruce a mluvil k němu. Bylo to strašně sladký. Potom jsme si sedli na ručníky, dali si oběd a jeli zpátky, protože děti se chystali na jejich nap. Já se vyvalila na sluníčko u bazenu a opalovala jsme se. Potom jsme si dali společný zákusek, kdy jsme se sebrali a šli úplně do zadu jejich zahrady, kde měli altánek s rybníčkem s rybičkama. Děti byly naprosto nadšení, tak chtěly všude kolem, když v tom Jagger spadl. Byl v pohodě, ale potom začal strašně brečet. Zjistili jsme, že spadl do mravenčího hnízda, kdy ti mravenci kousali - rezaví mravenci !! Nemám je ráda, takže měl pěkně pokousanou ruku. K večeru šla HM s Laurou a Seanou na večeři a já byla s dětičkama. Uložila jsem je do postele, udělala si popcorn a dívala se na TV a pak si šla na hoďku zaběhat do fitka. Prostě naprosto pohoda.

Beach (the Gulf of Mexico)


Další den mě Sean vzal k jejich soudedům (kteří s náma jedli humra), aby mi ukázal jejich kachnu. Nekecám - zachránili kachnu, která je teď jejich mazlíček. Normálně všude pronásleduje Lottie (majistelku kachny :D) a když se její muž k Lottie přiblíží, tak kachna zaútočí. Normálně jí pouští na zahradu a ona neuletí !! Jo - a koupe se v bazénu !!! V BAZÉNU !! Přitom by mohla kdykoli odletěl, ale neudělala to. Prý s nima spí i v posteli - prý každý den mění prostěradlo, protože tam dělá i potřebu. Nikdy bych nedovolila, aby mi kachna spala v posteli :D ale zase je to od nich hezké, že jí zachránili. Dokonce mají i kočku a lítací veverky v kleci - normálně Zoo. Prý, že když jdou někam ven, tak kachna zůstává doma a kočka jde na zahradu !! :D Byla jsem nadšená, že jsem tu kachnu mohla vidět. :DD Potom jsme jeli do města na oběd. Prošli jsme si pár obchodu, kdy jsme konečně našla kraťasy !! Nemohla jsem nikdy nejít kraťasy - normálně látkový, všude byly sportovní, který jsme nechtěla. HM si koupila žabky, protože si svoje oblíbený rozbila. Když šla HM a Laura s Jaggerem do krámu, já zůstala s Lolou a Seanem venku, kdy jsme si s ní hrály. Já stála na jednom konci chodníku a Sean na druhým a Lola chodila mezi námi, když v tom se zastavili lidi a chválili Lolu a úplně se na Seana podívali (je mu 40, ale vypadá na 30), ale prostě úplně, chudák holka, takhle mladá, kdes ji našel, na střední a tak :D prostě, né že bych vypadala tak mladě, ale vedle něho jo !! :D To byla sranda :D Úplně jsme se tomu smáli, že si lidi myslí, že máme Lolu spolu :D

Šli jsme potom do restaurace, kdy jsme si sedli na takový balkonek, kde děti mohly chodit, což bylo strašně super !! :)) Dali jsme si tam oběd a jeli zpátky, aby jsme se pobalily a vyjely domů. Říkali, že se tak za 14 dní přijedou podívat za namí. Jsou to opravdu skvělý lidi, moc příjemní. Přitom by mohli jednat nadřazeně a nejsou takoví, což se mi strašně líbilo. Když jsme jeli z oběda domů, tak se nějak bavili o dětech a HM prej, já byla anděl a já se začala strašně smát a ona. že neví, čemu se směju, že to není vtipný a otočila se na Seana a řekla, že všechno hezký, co o mě řekla bere zpátky :D A mrkla na mě :D mrcha !! :D

Musim říct, že jsme si ten víkend pořádně užila. Bylo prima jet někam jinam a potkat nový lidi. Koncem března by měla přijet HD's mom, tak jsem se s HM domluvila, jestli bych nemohla na 4dny odletět za tetou do jížní Karolíny, tak říkala, že samozřejmě, že bude super, když děti zůstanou s babičkou a já můžu odjet a být tam. Tak to musim pořádně promyslet. Sice jsou to jen 4dny, ale myslím si, že je to dlouhá doba, no uvidíme. Mohla jsem si vybrat dovolenou no. Možná se s HM domluvim, jestli by to nešlo jako prodloužený víkend, což bych si nemusela počítat jako dovolenou, no nějak to vymyslíme, ale mám šťestí, že mám fakt prima HF. Cestou domů jsme si s HM povídaly, jak je pro mě jako cizinku nespravedlivý, že tu nemůžu normálně zůstat, že když mi uplynou 2roky, musím zpět. Bavili jsme se o tom i se Seanem, který je Kanaďan a hrál hokej s HD, a že měl problém se vrátit do USA, i když tu pracoval. On dostal občanství, ještě předtím, než se oženil s Laurou, která je američanka. Prý vždy vlastním týmu dostane možnost dát žádost o občasntví dvěm klukům z týmu, tak to dostal on a mezi tím, že si žádal o občasntví, tak podepisoval novou smlouvu, což byl chvíli jakoby "bez práce" a měl problém ho pustit do USA z Kanady, tak říkal, jak je to nespravedlivý, že platí nehorázný daně, pracuje tu a nemá žádný problém se zákonem a všechno dělá legálně a Mexičani tu prostě žijou, neplatí daně, pracujou na černo a nemají žádný problém aby se sem dostali.

Tak jsme vedly s HM depatu o tom, jak je to vůči mě taky nespravedlivý. Že bych tu třeba chtěla být, pracovat a mít rodinu, který by byla prospěšná státu, či jen já bych byla, protože bych platila daně a tak, ale že tu prostě legálně zůstat je těžký. Pracovní vísa jen tak nedostaneš, prostě tu musíš mít známý, normálně, když půjdeš do obchodu, tak ti nebudou vypisovat papíry pro vísa, je jednodušší zaměstnat levnější sílu než nás. Tak mi HM řekla, že když tu po dvou letech budu chtít zůstat, že mi klidně pomůžou, že si s tím nemám lámat teď hlavu, že je to za dlouho, ale že mi pomůžou, což mi udělalo radost. Je to od nich moc milý. Já tu mám tetu, který plánuje, že mě tu udrží :D Taky říkala, že by mi tu pomohla. Uvidíme, co se stane.

Plánuju, že se s Tannie podíváme do Anglie, ale kdo ví. Teď je to náš plán, ale třeba se najde něco lepší. Navíc, když Vám tu někdo nabídne pomoc, moc se tohle neodmítá. Navíc je to příležitost založit život někde jinde, než u nás. Všude líp než u nás, takže se domů moc nehrnu. Ale třeba si vyberu zůstat tady, i Tannie třeba a nebo nás napadne jiná blbost :D Nás vždycky něco napadne :D tak jsme zvědavá :D

Když jsme večer přijely s HM domů, tak jsme vše vybalily a HM s Lolou jely na nějakou večeři a já zůstala s chlapečkem sama, což bylo příjemný, být chvíli jen s jedním a hlavně jednosušší. Potom jsme děti uložily a šly se k HM do ložnice dívat na HD zápas, který prohrály :( Ona uplekla nějaký koláčky, tak jsme si dali pořádně do nosu. No a HD v neděli ráno přijel domů, tak byly děti naprsot v sedmém nebi, byl pryč měsíc (tři týdny v Cali a týden tady), tak se jim stýskalo. My jsme s HM jely na manikuru :)) Sice mám off, tak mě vzala sebou. Nešly jsme do posilky, protože se necítí ok, tak já jsem vzala Ramise a šla se s ním na hoďku projít, abych se hýbala.

Já mám vždycky toho tolik, co chci napsat na blog a pak si to nepamatuju :D měla bych si psát nějaký body, abych to nezapomněla :D Jo, ucpala jsem záchod !! :D tak už i já. Ve skupině jsem tohle téma četla několikrát a teď se to stalo i mě :D V LA měli "lepší" záchody, sice dělaly hluk, ale "vcucávaly" toaleťák, tak by se mi to nestalo, ale tady prostě mají záchod, kdy se ta voda točí a točí až toaleťák zůstává a buď ho záchod spolkne a nebo musíte splachovat znova !! No a teď prostě voda odtéká děsně pomalu :D no, uvidíme, hold to budu muset "opravit" :D

No, Ramis měl narozeniny na Valentýna, tak jsem mu dala pořádnýho hubana a HM dala na instagram fotečku Ramise jako miminko, moc krásný a roztomilá fotečka. HD přišel domů a říká krásného Valentýma mým holkách a obejmul mě a Lolu s HM. Strašně mě to potěšilo, bylo to od něho strašně hezký, že mě do toho taky počítá. HP šli na Valentýnskou večeři, tak jsem zůstala s dětičkama sama a potom jsme se dívala a voda pro slony, kdy mi tohle moje HM nahrála, prý se mi to bude líbit, což měla pravdu. Už jsem si tu našla i knihovnu, tak si v blízké době půjčím knížku. Když přišli, tak mi přinesli dessert, zmrzlinu. Musim říct, že jsou to velké trable !! Olizovala jsem se ještě ráno. Sakra, já fakt nikdy nezhubnu !!!!! :D Potom jsme si sedli do našeho nejoblíbenějšího pokoje, pustili film a jedli popkorn. Krásnýho Valentýna všem !! a Happy B-day Ramis !!

Jinak přijel nás navštívit HD'dad, tak jsem měla den off, který jsem stejně strávila v jejich blízkosti :D Dali jsme si společnou snídani a dívali se na televizi no a odpoledne jsme jeli na game. Hrálo se ve 3pm, takže když jsme tam přijeli, tak v prostoru pro rodiny, měli babysisters, kteří se starali o děti, když jste chtěli koukat na hokej, což bylo děsně cool. Dali jsme si pizzu a kávu a šli fandit !! Potkala jsem se s manželkama ostatních hokejistů a jejich dětma :)) Fandila jsem jak se dá, ale smůla, prohráli jsme v prodloužení. Achjo, úplně mě to mrzelo, protože protihráči to vyrovnali poslední 4sekundy před koncem 3 třetiny, kdy naši vedli :( Vůbec se jim nedaří. Navíc minulou hru, byl můj HD zraněnej, tak ho to teď bolelo, tak moc nehrál, chudák. Moje hostmom chodila po pokoji a na manželku Kopeckýho prej"Ahoj", já furt říkámn Wendy aby na moje děti mluvila češky!! A taky mi říkala, jak je zvláštní, že předtím neměli v týmu žádný čechy a najednou mají dva a slováka. Že je to osud !! :D což mě moc potešilo. Je to moc hezký, že se zajímají. Bylo super, když se jí ptali, proč si vzali cizinku, tak říkala, že je cool, že se děti naučí jiný jazyk a oni, proč jste si radši nevybrali španělku a HM, prej, je jedno jaký jazyk se budou učit, hlavně, že budou vědět, že nějaký druhý jazyk je. Navíc, je její den off a je pořád s nami, proto jsme si nevybrali španělku. No úplně bych jí objala :)) Přišlo mi to, jako by říkala, No a MY MÁME ČEŠKU !! Je zlatá. Dneska mě prosili, jestli jim nepohlídám děti, přestože řekli, že mám off. Tak jsem souhlasila. HD říkal, že mají nějakou nanny, který by klidně přišla (nanny od jinýho hokejisty) a HM prej, já se nejdřív zeptám Wendy, myslím si, že by se naštvala, kdyby tu byl někdo jiný :D Tak vzali HD'dad na večeři.

The GameJinak Jagger začíná vyrůstat v úchyláka :D je posedlej ramínkama. Prosto si ramínko přitáhne k sobě a pustí, tohle dělá jenom mě :D pěkně to bolí a když mu to zakazuje, tak brečí :D No a taky stál vedle mě, já seděla na zemi, on si hrál a opřel si svojí ruku o moje prsoo a vůbec mu to nepřišlo divný :D No bude to pořádný chlapák :D

HM říkala, že až skončí sezona, že HD má v plánů hodně výletů, tak se mě ptala, jestli se přidám !! :D To je taky hloupá otázka !! :DD hahahaha

Měla jsem toho tolik, co napíšu a už prostě nevim :D Jo, přišla mi smska na mobil, že se blíží tornádo, a že by jsme se měli jít někam schovat, tak jsme tu šílely, protože HD zrovna nebyl doma. No pěkná komedie :D Naštěstí jen foukal vítr a pršelo, teda dost silně. Normálně je tu kolem 28stupnů každý den, sluníčko a ždáný stín. Já jsem se snažila najít snín a nenašla jsem žádný. Jsme u moře no. Říkala jsem si, co mi tu ještě chybí - zažila jsem zemětřesení (malinký) v Bostonu, hurricán Sandy a teď tornádo :D tak co, výbuch sopky ??!! Koukala jsem na počasí a docela se to tu prohnalo, našťestí se to nedostalo k nám. Bydlíme přímo u řeky a u oceánu, tak jsem se bála, aby jsme neměli záplavy a výpadek elektriky - díky bohu nás nepostihlo nic z toho.
Warning messageOur house (outside & inside)

Just meTaky se s Vámi podělím o nejhezčí fotku na světě !! Je na ní Lola & Sean !! The most beautiful picture I've ever seen !! Here we Go !!

I love this pic so much !!Have a nice rest of weekend :))

Good night xx

Thanks for reading my blog - that means so much to me. xx
 

1 person judged this article.

Comments

1 Tannie Tannie | Email | Web | 19. february 2013 at 14:40 | React

Jsem ráda, že konečně píšeš články, sice nevíš co psát (a jsem líná a hlavně není čas, já vím jí vím :-D) a já většinu vím dřív, ale zrovna tohle, kdy jsi neměla net a neměla jsi mi to jak říct napsat, jsem si početla ráda, ptž jsem půlku z toho nevěděla :-) Už se těším, až budu taky v USA budeme spolu víc v kontaktu a hlavně můžeme konečně něco plánovat na pevno, ty já a naše plány :-D Legendární věc!
P.S: Otázka ohledně výletů byla dost komická, jasný, že budeš chtít, komu by se nechtělo, na tohle by se už ani nemuseli ptát, haha. Aspoň procestuješ něco navíc :-P I když máš pak ještě druhý rok, a pak kdo ví, času je ještě pořád dost :-) :-D

Jsem moc ráda, že jsi tam happy, vidím to na tobě! :-**

Your BFF, Tannie :-************ čiao! ♥

2 JK JK | 22. february 2013 at 8:42 | React

Ahoj, koukám že si žiješ svůj sen a hodně ti to přeju :) a kdo je tvůj HD z Panthers? teda jestli to neni "tajný"

3 sarka sarka | Web | 24. february 2013 at 10:13 | React

tvůj HD je HOKEJISTA??? v NHL??? what?? :DDD bože ty se tak mááááááš. Ježiš já ti závidím :DDDD takže ses potkala i s našima hokejistama? Hele musíš mě s nima seznámit :D v pondělí letíme do Orlanda s rodinou tak mě čekej :DDDD

4 Wendy Wendy | 27. february 2013 at 21:22 | React

Jojo,

hraje za panthers !! ;)) seznamila jsem se s nima, HD me predstavil. Uz nekolikrat jsem byla venku a jejich polovickama :))) v tymu jsou Jen dva cesi a jeden Slovak, takze nic moc velky vyber hahaha :D

Vsechno ma sve mouchy,ale ja si nemuzu stezovat :))) mam proste kliku :)))

Jedete do disneyworldu ??

Tak si to tam Uzijte :)))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama