1st Full Anniversary with my BFF

9. march 2013 at 5:00 |  6th Month

Ahojte všichni,

Tenhle článek nemá s USA vlastně vůbec nic společného, jen jsem to chtěla zdůraznit (i když název článku to vystihuje přesně), že se to netýká USA.

Dneska se s mojí BFF bavíme přesně rok (vlastně už 3 - ale mezi tím jsme měly pár přestávek), takže dneska slavíme roční výročí (bez přestávky !!). Chtěla jsem jí věnovat tenhle článek - protože je moje podpora !! :) Prožily jsme spolu veselé (i smutné) chvilky a nakonec jsme to spolu vydržely a nenechaly se rozdělit jako posledně (no vlastně dvakrát jsme se nechaly, ale tentokrát se můžete jít všichni vycpat !! :)) ).

Přijde mi to jako včera, kdy jsme se daly zase dohromady - spíš jako včera - když jsme se poprvé poznaly Smějící se Moje jedna z nejoblíbenějších historek - na dámských toaletách na diskotéce, kdy jsem Vám dolem podávala toaleťák, přitom jsem se domnívala, že ty první dveře - jsou kumbál pro uklízečky !! Smějící se Ten večer byl můj nejlepší na diskotéce !! :D Hahaha - LOL !! To už jsou to vážně tři roky ??!! :D

Upřímně - když vidim ty naše fotky z toho večera - tak by bylo nejlepší je neukazovat :D No byla to trošku katastrofa - ale já se tu s nima podělim :D Ať máme na tohle památku a ať si připomeneme společná léta :D Sice jsme se dvakrát (za tři roky - docela dobrý :D !!) odloučily na pár měsíců, ale nejdůležitější je, že jsme se zase našly.

Jsme moc ráda, že jsi sklopila ten "ocas" a napsala mi a já, že neukázala tu svojí hrdost a dala Ti šanci - aby jsme mohly zpravit to naše přátelství !! :)) Myslím, že kdybych tu měla vypsat všechny naše "nehody", pobavily by jsme hodně lidí :D Ale nechám si je jen pro sebe :P

8.3.2012

Byl můj nejlepší den s Tebou - náš první společný den po našem odloučení !! :D Když nad tím tak uvažuju, tak mě až děsí představa, že by jsme to nedaly dohromady !! Představa, že jsi byla součástí mého plesu (i když né tak, jak jsme si plánovaly), že jsme spolu prošly maturitama (chvíle, které nás ještě víc spojily), mou přihláškou do USA, řidičákek a připravou do USA, mě hřeje, že jsi toho byla součástí. Nechci ani myslet, že by se to dělo bez tebe !! Už jsem tady 5 měsíců a ty jsi jediná (kromě mojí mamky, která má taky facebook hahaha), od které mám každý den zprávu !! I když jsem od tebe tak strašně daleko, pořád jsi se mnou !! Prošla jsi si mým životem tady a pořád procházíš !!

Jsem ráda, že jsem ve tvém - i když na dálku - že jsem mohla naspat referenci, držet palce při tém řidičáku a teď checkovat tvůj email a vybírat rodinu s tebou !! Kdyby jsme tenkrát nedaly našemu přátelstvé šanci - dneska by bylo všechno jinak !! Já bych si odjedla do USA (i když bůhví - co by si na mě osud nevymyslel) - a ty by sis šla svou vlastní cestou - i kdyby jsme se potkaly za pár let, už by jsme si neprošly tím vším, co se nám stalo !! Byly by jsme jen staré kamarádky, které kdysi měly něco společného. Říká se, že tady poznáš své pravé přátele - ti, kteří i přesto, že jsi daleko, jsou pořad s tebou, i když né fyzicky a nebo v kontaktu každá den. Tohle jsem poznala u tebe a za to ti moc děkuju.

Ať už se v našem životě stane cokoli, vím, čím vším jsme si společně za ten rok (tři) prošly a co nás dělá special pro sebe !! Jsi kamarádka - před kterou se nestydím cokoli říxt, protože vim, že mě pochopíš, i když nesouhlasíš, chodíš si ke mě pro rady, i když si vybereš svou vlastní cestu, probíráme spolu věci, které bych před nikým jiným neřekla. A nejvíc zboňuju, když přijdu s nějakým nápadem (nebo naopak :D), vždycky se přidáš !! Já si myslím, že jestli se někdy dostaneme za mříže, tak já budu hned vedle tebe :D

Patříš mězi nejdůležitější lidi, které mám !! A doufám, že naše budoucnost ještě nekončí !! Brzy se zase uvidímě !! Mooc se na Tebe těším !! Nezapomeň - na letišti se k sobě rozeběhneme přes celou halu, budeme skákat a objímat se, jak jsme si to plánovaly !! xx

Haha - takže za měsíc jsi tady !!!! Moc se na tebe těším !! Doufám, že se brzy uvidíme !! A i kdyby né, tak my víme .. xx

Happy 1st full anniversary sweetie !! Miss you so much .. xx


Tady nám zrekapituluju naše přátelství !! xx Je mi jedno, jak jsme vypadaly na začátku - nejdůležitější je, že jsme tam společně !!

2010

Naše první fotka po liďáku ! (Ty sem radši nedám !!) - Mohl to být někdy květen 2010.. první picnik v KNO

Tohle je z Kadaně - září 2010:D Panebože, víc jsem nás ztrapnit nemohla - ale ať vidí, jaký krasaice z nás vyrostly !!


Tohle vůbec netušim, kdy bylo - listopad ? Já taky měnim ty svoje vlasy pořád :D pořád 2010 ?
Počítám, že tohle bylo ještě před pauzou, kdy jsme se pořád bavily :D


Tady ta fotka byla pořízená na hokeji, kde jsme dělaly ten trapas - pamatuješ ? Někdy před Vánocema :D

PS. Taky jsem našla fotku "Jen se tady u Vás vyfotíme" - na cizím dvorku !! :D


2011

Tohle bylo po naší přestávce - kdy jsi přijela do KDN do central parku :))
Taky jsem našla fotky ještě krátce před vánoce (těsně před přestávkou),ten den, co jsem upadla do toho sněhu :D2012

Můj maturitní ples - Jsme moc ráda, že si tenkrát přišla - tam to začalo ..


Finally - 8.3.2012 Ten den byl stejně nejlepší !! viď :D


Moje poslední představení v divadle !!


Tady jsme u Vás zmokly a seděly v tý boudě během bouřky a potom jsme hledaly mojí čelenku !! :D


Moje narozeniny - dostala jsem moc krásný obrázek


Společná fotka v central parku !! xx


Moje maturita - děkuji, že jsi tam byla se mnou .. xx


Moje první jízda s řidičákem - hmmm - "Pojď dopředu, vyfotíme se, když mám ten řidičák" a taky jsme oslalvovaly tvoje narozeniny hned někdy potom - měla jsi tohle tričko, když jsi ode mě dostala balonky :P


Praha - vyřizování přihlášky v agentuře !! :D "Prej, to jsou trapný lidi, že nám nemávají zpět !!" - a potom "Jenže ono do toho auta není přes ty tmavý skla vůbec vidět"


Císařský den - měsíc před mým odletem sem - musely jsme se jít do tý řeky prostě koupat :DPraha znova - den, kdy jsem si yřizovala víza za svým snem .. A kdo pak je na tý fotce znova ??!!

Prej"Řekni H, ať ti koupí taky zámek." "No, to by ho vyšlo pěkně draze!"
"Já myslela visací zámek - né ten opravdový!" LOL


Můj poslední den v ČR - 23.září 2012 - šly jsme si dát šlofíka na chvilku, pustily si uvolňující hudbu, ležely v postely s agátkou, když v tom zazvonil telefon a šlo se na návštěvu k tatínkovi se rozloučit :D


Ještě sem přidám naše náramky na znamení našeho přátelství .. xx¨PS. Máme miliony fotek, který mi připomínají každou chvilku, kterou jsem s Tebou strávila - proto máme několik albumů na FB .. Vybrala jsem ty fotky, kde jsi byla při důležitých událostí - doufám, že nebyly poslední.

- Děkuji za všechno, co pro mě děláš - za to, že nikdy nezapomeneš mi napsat .. i když jenom naše hloupé kecy.
- Děkuji za to, že s tebou můžu být na skypu a přitom si každá koukat na to svý.
- Díky za to, že následuješ moje nápady a jdeš se se mnou koupat do řeky (myslím, že jsme ten nápad dostaly obě na stejno !!) - nenecháš mě v tom samotnou !!
- Díky za to, že za mnou stojíš a respektuješ mě takovou, jaká jsem !!
- Díky za to, že se nemusím stydět ti říkat moje myšlenky a nápady, moje situace o nesmyslech.
- Díky za to, že jsi !!
- Díky za to, že jsi byla u všeho, co pro mě bylo důležité (i když potom jenom na fb).

Je mnoho věcí, který bych tu mohla vyjmenovat, ale my víme !! A to je nejlepší, že my přece víme !!!

Nejvíc mě potešilo, když jsem si hledala fotky z období narozenin posledních tří let, tak jsi tam byla :))

Miss you everyday more & more

Big Love, Tannie .. xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Tannie Tannie | Email | Web | 9. march 2013 at 14:39 | React

Jéééééééééééééééééééé ♥ ♥ tak tehnle článek mě potěšil!
I fotky, a náhodou, myslím, že jsi vybrala ucházející, máme o hodně trapnější a ponižující fotky, takže jsi vybrala dobře!
Nevím co napsat, vše už jsi napsala a takhle to cítím i já! Jsem ráda, že jsme si vždycky stejně našly cestu k sobě i přes ty všechny překážky, tohle je to pravé přátelství :) ♥
Díky za to že jsi, díky za všechno!!
Forever & Always!
I love you so much! ♥

P.S:Ta předposlední fotka kde jsme v parku  u vás, tak tam mám dlouhý vlasy ještě, to je období před maturitou přeci, někdy duben taky hele :D :)
A ať ti Jirka pošle fotky z letiště, chci je vidět a musíš mi je poslat :-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement