April 2013

"To be an AU PAIR"

24. april 2013 at 21:53 8th Month

Tak,

proč jsem se rozhodla napsat článek. Na fb mi píšou holčiny, které se ptají na otázky ohledně au pair. Samozřejmě mi nevadí, když mi někdo píše a potřebuje se zeptat na nějaké otázky, či poradit nebo pomoc. Vždycky jsem připravená pomoc a odpovědět as soon as possible. Jen mě napadlo, že bych mohla napsat článek o tom a tím pomoc dalším holčinám / či klukům, kteří se chystají sem za námi. Každopádně, pokud někdo potřebuje poradit o něčem, co tu nezmíním nebo by potřebovat cokoli jinýho, jsem na fb a nebo tady na blogu.

Myslím si, že hodně lidí vidí au pair jako ticket k tomu být v USA. Budu upřímná, au pair se mi zdála jako nejjednodušší a nejlevnější způsob jak se dostat mé dream country. Ale musíte si položit jednu důležitou otázku. Jste schopni se celý rok starat o děti ?!! Možná teď kroutíte hlavou nad mojí "stupidní" otázkou, ale ruku na srdce, kolik holek tady se nikdy nestaralo o děti a přesto se rozhodly přiletět do USA a najednou jsou strašně překvapeni, že se tu každý den pracuje a jsou nonstop s dětma !! Co čekaly ??!! Tohle je práce s dětmi, wake up people!! :)) Vůbec nechci být nepříjemná, jen je to můj názor. Netvrdim, že jsme tu každá měly ty zkušenosti, které jsme řekly. Jen si musíte prostě být trošku jisti, že víte co děláte, protože fakt je to tu makačka s těma dětma - strašná zodpovědnost !!!

Další důležitá otázka je, jestli jste schopni strávil JEDEN ROK - bez vašich přátel, rodiny a věcí, na které jste byli zvyklí, na to, že budete slavit všechny události - vánoce, narozeniny a další a další bez těch, které by jste si nejvíc přáli, aby tu byli s vámi, že budete JEDEN ROK žít u cizí rodiny, u lidí, které jste nikdy nepoznali, musíte plnit jejich požadavky, jejich přání - jako je večerka, a další pravidla. Že nebudete moc si chodit ven, jak jste byli zvyklí a nebo říkat všechno, co si zrovna myslíte. Musíte být vždy příjemní, usměvaví a že né pokaždé schedule bude work pro vás. Rodina je tady BOSS. I když se Vám to strašně nebude líbit a budete mít pocit, že jste tu za služku. Musíte zklopit hlavu a dýchat z hluboka - JSTE NA TOHLE PŘIPRAVENI ?!! Jste připraveni na to, že tu budete sami za sebe. V zemi, který nerozumíte- Vždycky se najde něco, čemu nerozumíte, nemáte tu nikoho za sebou - jen sebe ??!! Nechci se nikoho dotknout, ale kolikrát, když čtu ty příspěvky na skupině, jak se holky ptají na každou hloupost, a že holky, co byly mezi prvníma a nebyla takhle skupina, to musely zvládnout samy, nikdo jim nepomáhal a nebo si mají ty dotyčné sednou k blogům a projet si je. Každá na blogu má začátky- Já osobně vždycky ráda poradim a napíšu na otázky, i když je to jakou agentury si vybrat, či pomoc z přihláškou, ale když se to píše veřejně na stránku několikrát za den, to už je dost annoying ! :)

Hodně lidi si tuhle "práci" představuje jako pohodu. Vidí jen to prima, co takhle práce přináší, ale každá holka, která tu je, by Vám mohla povyprávět, jak těžké to tu je, i když mají nejlepší rodinu na světě, není to procházka růžovou zahrádkou. Vidíte prima články na blogu, nebo fotky nových míst, co ty holky navštivily, či fotky roztomilých dětí a myslíte si, že to tak opravdu je, ale ty holky tu nebudou psát o špatných věcek a nebo o věcech, které je tu dostaly na kolena. Chtějí sdílet jen to krásné, mít krásné vzpomínky na to, že byly v USA a né na chvíle, kdy se cítili strašně na dně.

Když jsem se rozhodla, že svůj sen uskutečním. Sedla jsem si k internetu a hledala informace jak bych to mohla jednoduše a levně uskutečnit. Našla jsem si informace o au pair. Pátrala víc a víc. Máme strašné štěstí, že v dnešní době existuje internet a můžete najít moc užitečných informací, jako jsou blogy holek. Já jich přečetla neskutečně mnoho, taky jsme viděla to hezké, ale ani na jednu chvíli mě nenapadlo, že je to jednoduché, i když jsme si to moc přála.

Co se týče referencí, kde je sehnat, neříkám, že všechny holky lhaly, ale některé holyk se dětí ani nedotkly. Jde o to, že pokud budete lhát, dřív či později to vyjde na jevo. Pokud děti máte rádi a víte, že se o ně dokážete postarat, jen nemáte reference, tak si je obstaráte. To je jen na Vás jako moc si věříte. Já měla reference od lidí, kterým jsem ty děti hlídala. Odjela jsem kvůli tomu na léto do UK, abych si zkusila bydlet on rodičů a v zemi, kde je jiný jazyk, abych si představila, jak by to vypadala, kdych odjela do USA. To mi dalo mou odpověď, kdy jsem tam byla denně s rozmazlenýma dětma, že tohle dokážu. Kvůli tomu jsem se snažila sehnat příbuzní, kdy bych mohla hlídat děti a pomoc, abych dostala své reference. Odjela jsem na tabor a prožila moc prima chvíle, můžete si najít i to hezké. Hlídání dětí není jednoduchý, ještě k tomu rozmazlených, kterých tady v USA není málo. Protože v USA, a to se mi tu moc líbí, nemají rádi LENOST, ikdyž možná je to nejznáměnjší obrázek o USA, ale tady jsou lidi fakt busy, a když svěří své děti někomu cizímu, očekávájí, že uděláte vše, co po vás chtějí a za co Vás platí. !!

SAMOZŘEJMĚ NELŽETE !! Neříkám, že musíte psát o sobě úplnou pravdu. Někdy to spíš ublíží než pomůže. Nemusíte na sebe napráskat úplně všechno, jen to, co je kladné :) Každý chce v přihlášce vypadat co nejlíp, ale nelžete o důležitých věcech - o zkušenosti v řízení, o zravotním stavu a podobně. Mohlo by se VÁM to vymstít. Dřív nebo později se na to přijde a mohlo by to způsobit opravdu mrzutosti. Někdy se Vám rodina líbí a vy by jste pro ni chtěli vypadat perfektně. Nemusíte, pokud se jim budete líbit, budete se jim líbit. Kvůli tomu, kdo jste. Jen jim musíte předvést vaše přednosti a vyhnout se lžím. Nelžete, že máte zkušenosti s tímhle věkem dětí, když jste se jich ani nedotkli, protože si musíte uvědomit, že to není na chvíli, ale na celý rok !! Nepřidávejte si reference, aby jste nahnali hodiny a měli jich moc. Radši jich budu mít míň a budu si jistá, že jsou pravdivé, než se bát, že se na to přijde. Doma Vás nic netlačí. Jste u rodičů, v teple a v klidu- a máte hodně času si rodinu najít. No a co, že to nebude za týden. Tak to bude za měsíc či dva. Hlavně ať to potom stojí za to. Jeden velmi pravdivý citát.

All Good to those - who wait !!


Radši si víc dejte záležet na přihlášce než na tom, jaký lži tam napíšte. Radši přidejte něco navíc, pohrajte si s videm. Američani mají rádi, úsměvy, radost, barvitost. Neuděláte díru do světa, když budete ve videu jenom stát, koukat se do země a hledat slova. Nechci říkat, že takový videa neměly úspěch, jen si myslím, že by jste to neměli odbít, protože to je vaše vizitka. Je to jediný, co můžete udělat proto, aby jste svojí future hsot family zaujali. Přidejte tam hodně fotek. Samozřejmě né jenom sebe, ale s dětmi. Pokud tam budete mít fotky jen sebe, budete to vypadat, že divně a namyšleně. Nikdo nechce mít v domácnost STAR, kdo se bude zajímat o to, jak vypadá, než o to, být s dětma, ale i vyjímky existují. Některé rodiny preferují jednoduchost, některé barvitost. Jen si dejte záležet. Můžete klidně stát na ulici, jen se usmívejte a povídejte přímo do kamery. Nebo tam dejte fotky. každý má svou představu, jen jí uskutečněte. :)) Nezáleží na tom, jaký to video bude. Jde o to, jak vy tam budete působit :)) Potom své fotky také můžete dát do fotoalba. Dejte jich tam co nejvíc, protože tím je taky můžete oslovit. Je to můj názor, nechci tady rozpoustat debatu o tom, že někdo měl jednoduché video, kdy seděl na své posteli a bodovalo a někdo měl video na deseti místech. Je to jen můj názor. To, jak to uděláte je jen na vás. Tady na youtube je moje video, jelikož jsem na netu našla hodně videi, který mi pomohli si představit, jak bych si to představovala já. Tak se s Vámi podělím o moje. Jje mi jedno jestli se Vám líbí nebo ne, je to jen o názoru. Někdo v tom něco najde, někdo bude vědět, že by to takhle neudělal. Já díky tomu rodinu našla a to je nejdůležitější :)) Upřímně je jedno jaký efekty tam dáte, či jaká hudba bude hrát v pozadí, či kolik fotek si tam dáte - jen si dejte záležet :)) Toť vše :))


Další bod je ANGLIČITINA. S tím se setkávám opravdu často, že se mě ptají, s jakou angličitnou jsem sem jela - C'MON !! Vždyť sem jedeme kvůli tomu, ne ?!! Takže hoďte ostychy za hlavu a nestyďte se. Čím víc si budete věřit,tím víc se začnete cítit v ajině lepší a lepší. Já jsem z angličitiny maturovala na samé jedničky, jednoduše jsem se domluvila, dokázala jsem konverzovat jak při pohovoru ve SA, tak i s rodinou, ale přesto moje angličtině nebyla, neni a nikdy nebude perfektní. Pořád jsem cizinka a to se nikdy nezmění, ale nestyděla jsem se, i přesto, že jsem kolikrát řekla takovou hloupost až to není možný. I přesto jsem se tOmu zasmála a šla dál. Jjá se řídím tím, že pokud s Váma lidi budou chtít mluvit, budou s Vámi mluvit, pokud nebudou, tak ani, kdyby jste mluvily perfektně anglicky, tak s vámi nebudou mluvit. Je to o lidech. Amerika je na tohle skvělá. Mají tady tolik lidí z celého světa, jsou vždycky hodně excited poznávat nový lidi. Slyší náš accent a hned se ptají. Né aby nám ukázali, že mluvíme špatně. Jen je zajímá naše země, tak se vždycky zajímají, Což se mi moc líbí, hodně vám to dá. Jelikož amíci moc další jazyky neumějí, vždy se rádi něco přiučí, takže rada, nestyďte se, mluvte, mluvte, i když děláte chyby Nebo se dostanete do nesnází či trapasu. Vysvětlujte, když si nemůžete vzpomenout na slova, od toho máte ruce či nohy a uvidíte sami, že za pár měsíců budete lepší a lepší, i když to třeba nebude perfektní, tak ucítíte změnu a musim říct, že to stojí za to. Povídat si s američany, vtipkovat, i když se párkrát ztrapníte. Je to nejlepší pocit na světě, že jste ve společnosti s Amíkama a můžete s nima konverzovat. Za to těch pár "misunderstandings" stojí - věřte mi :)) Proto sem chcete ne ?!! Naučit se anglicky a tu se nenaučíte bez obětí :)) Každá, která tu je, by vám mohla převyprávět miliony "vtipných". S odstupem času vtipných historek, jak si popletly slova, nebo je blbe použily a podobně . Takhle vznikají nejvtipnější story :))

Navíc jsem se setkala už s lidma, kteří řekli "How are you - thank you - My name is" a mluvili hůř než já a kde jsou dneska. Navíc moje teta sem odešla přesně s tímhle a dneska mluví skvěle. Každý někde začínal :) Pokdu se toho bojíte, tak pro to něco udělejte. Koukejte se na tv v angličtině, poslouchejte naglický písničky a čtěte jejich lyrics a překládejte si slovíčka, která neznáte. Kupte si knížky a uvidíte, že toho dost pochytíte. Upřímně, angličtinu, kterou umim teď jsem se převážně naučila až tady, kdy jsem každý den v kontaktu s američanama nebo cizincema. Nejlepší škola jakou můžete prožít - jen se vyhněte češkých kamarádkám :)) Přihlašte se na cizí senznamku a navazujte kontakty už z čech :P a nebo dejte peníze za doučování, ale udělejte něco, Sjen si nestěžujte a nebojte se. Pokud víte, že na tom pracujete, neni se čeho bát. Upřímně, strach je největší nepřítel. Můžete mít skvělou slovní zásobu a gramatiku, ale vždycky tu vyhraje ten, které se nebojí a nestydí a mluví, i když špatně, ale mluví. Ten kdo mlčí může mít skvělou ajinu, ale bez praxe se nikam nepohne. Tady se musíte zeptat úplně na všechno :)) To Vás žádná škola nenaučí !!

Další věc je, nepředstavujte si, že si tu každá užíváme. Je to individuální, někdo má každý víkend volný, KDY se toho dá honě procestovat, ještě k tomu, když máte super lokalitu a hodně věcí okolo, ale některý holky nemají volné víkendy. Mají den off uprostřed týdne, kdy ostatní kamarádky pracují, je to rpostě individuální. Někdo pracuje jeden týden, pak další ne, či má střídavou schedule, to je individuální, Každopádně tu pracujeme, opravdu každý den vstáváme s dětma a začíná každodenní přežívání. Musíte být pořád opatrní, kvůli bezpečnosti, vymýšlet aktivity jak je zabavit, přecházet jejich mrzuté nálady, někdy mohou být arogantní či zlý. Nebo prostě ubrečení, nemusí mít dobrou náladu, tohle a mnoho dalších věcí, na které můžete narazi. Nejhorší je, když jsou děti nemocný. To si můžete pamatovat ze svého dětství. Mě zabíjelo být v postali. Mít au pai tak už se mnou taky neni. Díky bohu, že babička vydržela vždycky všechno :)) Je to makačka každý den. Někdy máte ty nejzlatěšjí dětí na světě, který by ste samou lásku snědli a někdy by jste je udupali do země !! Hodně lidí i kamarádku si pomyslí, co to je za práci hlídat děti, pohoda přece ne ??!! Ale musíte si uvědomit, že toho volna neni tolik, musíte být pořád připraveni, kdykoli Vás potřebujou, né pokaždý můžete mít i vy dobrou náladu a když děti nemají doubrou náladu - nikdo nemá :)) Sobota, kdy kamarádi doma paří, někdo mlůže být celou noc doma, protože má zrovna babysitting !! Jak už jsem se zmínila, slavíte svátky, které jste trávili jen s vašimi příbuznými, teď budete s úplně jinými, kteří tam rodinu svojí mají a vy budete na fb od svých kamarádů číst, jak prožili nejlepší Vánoce či nový rok se svou rodinou a holky tady by si přáli jen být se svojí rodinou, to je cena, kterou musíte dát za to, splnit si svůj sen.

Odložte předstudky či představy. Někdy je prima mát růžový brýle a vidět všechno super, ale moje babička mě učila. Očekávej horší a užívej si to lepší :)) Pokud do toho chcete jí, pojťe, pokud ne, přestaňte říkat excuses a přiznejte si pravdu, nesnášim, když mi někdo něco komentuje a řekne, ty máš takový štěstí, nebo to se někdo má. Já neudělala nic tak special, co by nemohl udělat někdo další. Já udělala jen jedinou rozdílnou věc,řekla, že odjedu a udělala jsem to. Neříkala jsem to jen do větru, já do toho šla a nebylo to jednoduchý. Nesnáším, když někdo jen říká excuses typu - nemůžu jdu na vysokou, mám doma přítele, nemám dost času, neumim angličtinu a bla bla bla. Řekněte, nemám dost odvahy !! Nikdy po vás nechce aby jste do toho šli, jen přestaňte říkát obrovský sny, když nemáte kuráž si je plnit, vždy si můžete najít jiné sny.

Upřímně, když jsem si projížděla fotky, kdy jsem byla v NY (mlj největší sen), Boston, LA, Florida. To je ten nejlepší pocit, že si představí, jak jsem před maturitou lidem říkala, jak jedu za svým snem a oni kývali hlavou, že jasně a dneska jsem tady a viděla věcí, který neviděli ani američani a já ještě nekončím, za to tohle všechno, čím jsme si prošla prostě stojí !!

Zapomeňte na vysněnou lokalitu. To, že budete ve svým vysvěným městě neznamená, že se budete mít skvěle, nemusíte tam mít rádi lidi či další au paiky, rodinu, kterou jste si vybrali jen kvuli lokalitě. Lokalita VÁM pocit štěstí nezajistí. Já bych radši si udělal výlet se svými kamarády do své vysněné lokalitě a užít si nejkrásnější chvíle,než tam žít sama a nešťasná.

Vy sami si můžete Váš pobyt zpříjemnit. Vy sami si můžete najít něco, co tu budete milovat. Potkáte lidi, kteří VÁM tohle všechno zpříjemní, pohodu můžete mít i v měnším městě a do svého vysného dělat výlety. Je to jen na Vás jakou volbu si vyberete, ale všechno je jen ve vašich rukách. Pokud si budete stěžovat úplně na všechno, nebudete se mít fajn, pokud se budete držet věci, co máte rádi, všechno bude jasnější a veselejší.

Doufej v lepší, počítej v horší. Můžete skončit v rematch jako já a mnoho dalších holek, i několikrát, ale vše je z nějakého důvodu, kdybych tam neskončila, nenašla jsem svojí rodinu a neviděla tyhle všechny místě. Vše zlé je pro něco dobré a jsme tady kvůli tomu, zažít něco nového a prima. Takže hlavu vzhůru !!!

Já jsem strašně ráda, že jsem si prošla vším, co se mi tu stalo mi dá takový zkušenosti, který nikdy neztratím a žádná škola by mi je nikdy nemohla dát. Budu silnější než kdy dřív a budu vědět, že mě nic nerozhází. Je to jen na Vás, jestli do toho půjdete. Nemáme za sebou maminky, který nám pofoukají rány. Co horšího se může stát než že se vrátíme domů k rodičům. Nemáte co ztratit, jen získat.

Přeji Všem hodně štěst. Doufám, že Vám tenhle článek pomohl. Jjsem tu, kdykoli někdo bude potřebovat poradit.

Začněte si plnit to, co si přejete :)) Nepřijde to k Vám, když budete sedět na gauči v obýváku u televize a přát si to. ZVedněte se a začtět. Přece všechno velké začalo malými krůčky :P

Good luck & break a leg !!

xxWhat's going on here (at these days)

24. april 2013 at 3:15 8th Month

Ahojte všichni,


tak jsem tu chtěla napsat, jak se věci mají a vyvíjejí, protože můj poslední článek vypadal docela hrůzostrašně, ikdyž to tak opravdu bylo, to co se tu odehrávalo. Chtěla jsem všem, co čtou můj článekm, říct novinky co se staly. First of all is:

I'm starting my 8th month tomorrow (in USA) - TODAY (in Czech) !!

Zítra / DNESKA začínám 8mý MĚSÍC V USA !!! Věřili by jste tomu, jak strašně rychle to uteklo !! Nedavno jsem sem teprve přijela a teď už mám víc jak půlku prvního roku za sebou !! Páni !! Tak to bylo na úvod :))) Už mi začíná doba, kdy se musim rozhodnout, jestli prodloužim s touhle rodinou nebo s jinou či vůbec prodloužím.

Já každopádně chci prodloužit, plánuju to vyřešit někdy v půlce červa, kdy si nechám chvíli čas na rozmyšlenou, jestli prodloužím s touhle rodinou či jinou. Musim napsat svůj seznam pro a proti. Upřímně už jsem se tak nějak rozhodla pro - neprodloužit s ní - ale nechci jen něco tak plácnout a nemít čas o tom přemýšlet, protože jsem byla naštvaná, když jsem říkala - neprodloužím, neprodloužim - nechci to zbytečně uspěchat. Dostala jsem nápad, co dělat příští rok během au pair programu - studovat college - ale to nemůžu mít tuhle schedule, kdy cestuje z místa na místo a oni mě pořád potřebujou, takže jsem pořád po ruce, takže jsem ani pořádnou školu tady studovat nemohla, což se mi už nechce podstupovat druhý rok, ikdyž místa, která jsem viděla jsou super, ale chtěla bych tu začít něco dělat - studovat - ale uvidíme jak se to vyvrbí. Ani nevim, kde by ta další rodina měla být (i když nějakou představu mám), takže zatím musím jít hezky po pořádku, to znamená mít kurzy done - přihlášku o prodloužení a prodloužení - rodinu - a potom budu řešit školu. Přemýšlela jsem, že by se mi to krásně hodilo na jarní semestr - od ledna !! No uvidíme, ještě to nechci říkat na pevno, protože o tom nemám dostatek informací a musím předtím udělat ty všechny kroky, abych se dostala do stádia, kdy to můžu začít uskutečnit. Držte palce, každopádně, moje cesta ještě nekončí :))

Hanging out with my German G-Friend

Jinak jsem šla do baru s kamarádkou hned jeden večer po té šílené hádce, kdy se mnou HM nemluvila dva dny. Psala jsem jí, jestli nemůžeme někam zajít, že potřebuju na vzduch. Tak mě vyzvedla a jely jsme spolu pro peníze a do baru. V autě jsem jí všechno převyprávěla, co se stalo, tak koukala jako blázen, když věděla, že jsem to tu měla celou dobu. Nechápala, co se pokazilo. Tak to jsme byly teda DVĚ !! Nemohla tomu uvěřit, ale to asi někdo. Každý byl strašně překvapený. Tak jsme spolu seděly ještě v autě, když v tom na naše auto začaly lítat listy. Úplně jsme se vyděsily, muž je uklízel na ulici a nevšiml si, že jsme v autě, tak jsem na něj zatroubila a on chudák úplně kouka, jako, co se to děje, tak jsem vylezla ven a říkala mu, že mě vyděsil k smrti, jen se na mě usmíval a omlouval se mi. To bylo cool.

Šly jsme teda do baru, chtěli samozřejmě vidět naše občanky. Teda kamarádku už tam znali a ona nebyla 21, tak na ní jenom mrkl, že teda nemusí ukazovat a ať jen zaplatí a otočil se na mě a řekl, že mojí občanku vidět chce "Young lady" - tak jsem vytáhla řidičák a říkám, já už náhodou jsem 21 - tak se smál :D Úplně na mě dělal očka, že si prý zapamatuje moje jméno - to určitě !! :D Tak jsme se posadily a byl zrovna den, kdy lidi tam mají performances. Jdou na podiu a buď zpívají a nebo říkají v tipy či nějaké scénky. Objednaly jsme si pití a ona dýmku a povídaly jsme si, zase jsme zabrousily na kluky, jelikož já teď prožívám sweet moments with Liam na telefonu, tak jsem jí vyprávěla o něm.

Když jsem na ní čekala před svým barákem až přijede, podívala jsem se na nebe a tam byla palma a měsíc a úplně mi to připomnělo - vlajku South Carolina - tak jsem udělala fotku a poslala mu jí a on odepsal, že je to děsně cool a že mi děkuje. No a já mu napsala, že je všude kam jdu, tak prej to vypadá jako že se někomu líbí :P a že je to super, protože to cítí stejně, tak mě to potěšilo. Takže zrvona teď je jedinej díky komu se usmívám na telefon jako puberťačka :D Fakt si připadám jako tak. Určitě to dělá jeho accent !! :D Ahhh ..


Taky jsem si vyfotila svoje nohy, protože jsem se najednou podívala na svoje boty a zjistila jsem, že bych měla přestat nosit žabky !! :D LOL


Tak jsme s kamarádkou seděly a povídaly si, smály se a uživaly si vystoupení. Jeden klučina tam zpíval svojí přítelkyni. Musim říct, že zpíval moc krásně a přítelkyně plakala, opravdu to bylo cute, musim říct, že mě tyhle vždycky dojmou. Já si prostě přeju žít v pohádkách. Možná jednou :)) Pořad v to veřím.

Fotily jsme se tam společně, aby jsme měly nějakou památku na ten večer. DOkonce tam se mnou jeden klučina flirtoval, nijak zvlášt mě nezaujal, měl tam taky vystupovat, tak jsem jokovala, ať se se mnou vyfotí, že až bude slavnej tak budu říkat, že mám jeho fotku, tak se se mnou vyfotil !! LOL !! Dokonce se ptal na moje číslo a hned večer mi psal, že to bylo super mě potkat a jestli nezajdeme na kafe, tak s ním asi zajdu na kávu, za to nic nedám, musim procvičovat angličtinu :P

Ten večer jsem si fakt užila. Nasmála jsem se tam, měli tam ten večer fakt skvělý vystoupení. Teda až na jednoho klučinu, co byl strašně sprostej a mluvil o holkách. Normálně ho všichni vypískali, protože to byl nejnechutnější postřech o holkác, normálně bych mu dala pár facek. Nnelíbí se mi, když je někdo takhle vulgární, většinou američani jsou milí a snaživí, určitě né všichni, ALE tohle snad byl Ir, tak možná proto. Každopádně se mu to představení moc nepovedlo, možná by se to ostatním klukům líbilo,- ale měli tam svoje polovičky :D A nejlepší, jak se seznámit, fakt jděte do baru !! :D Tam se to na vás lepí jako na mouchy, ještě když zjistí, že jste cizinky. Hned to poznají aniž by jste promluvily :D Dokonce jeden starší pán se nás ptal odkud jsem a já, že z Čech a on - moje třetí manželka byla z čech - a ta němka na něj - byla hezká - a on se chystal odpovědět a ona hned na něj, ať si dává bach, co odpoví, že jsem češka - tak se smál - a řekl, že nebyla tak hezká - LOL - tak starej a pořád flirtuje :D by mě zajímalo kolikátou manželku má :D A proč se na to kamarádka ptala, jokovaly jsme o muži, co jsem potkala na letišti, že máme nejhezčí holky a ona mi říkala, že už to slyšela, že se říká, že češky jsou fakt krásný, ale mě se třeba líbí Italky nebo španělky jsou krásný, takže si myslim, že je to jen o pohledu.

S Daniel


S famous boy


Takže to byl moc prima den. Potom všem, co se doma stalo, mi to moc pomohlo. Nasmála jsem se tam s Dany a ostatníma klukama, normálně jestli si chcete zaflirtovat, běžte do baru, tam se to klukama jenom hemží !! :D

My new hair look

Druhý den jsem si taky zkoušela obarvit hlavu. Teda spíš jsem tomu chtěla dát jenom šmrnc. Hlavu jsem si barvila na moje narozeniny,ale po dvou týdnech jsem tomu měla dát šmrnc, takže teď ty moje vlasy vypadají líp . To bych nebyla já, kdyby si nenadělala fotky :D LOL
A Date

Taky jsem šla na date v předevčírem. Toho kluka jsem našla na okcupid.com. Jen jsem se s ním bavila a on pořád chtěl jít ven a já to pořád posouvala, jenže už mi to přišlo blbý, tak jsem si řekla, že půjdu, apoň budu mluvit anglicky. Tak jsem spouhlasila. Domluvili jsme se, že mě v 7 večer vyzvedne, tak jsem na něj čekela a on přijel.

Povídali jsme si v autě, pochválil mi angličtinu, že vůbec nečekal, že budu mluvit takhle very well, že potkal hodně lidí, co tu žijou roky a mluví, né-li huř, tak jsme mu poděkovala, že je to od něj moc hezký, ale že mi nemusí lichotit, že o svojí tatarský angličtině vim :D A ještě potom, co mi Tiff řekla, ale zase jsme si fakt povídali a měli fun až do 11 večer, tak kdyby to bylo tak hrozný, tak tam se mnou nebude a furt jsem mlvuila, což je prostě moje :D Každej kdo mě zná ví, že nezavřu hubu :D

Tak mě vzal na večeři do jedné restaurace, dala jsem si tam pizzu - byla fakt výborná - moc jsem si pochutnala a dala jsem si vínko a on pivo, snažím se teď pít jen víno, ale ještě to nezvládám samotný, ale už piju víno a pak to zapiju kolou, že už to nemám promíchaný, tak jsem vyfotila sklenici už prázdou a poslala Liamovi, že jsem to vypila sama a on mi odepsal, že nevypila :D Tak jsem se mu přiznala, že jsem si stejně objenala kolu a pak to zapila kolou, že jsme ho jen chtěla ohromit, tak napsal, že už i tak dělám moc dobrou práci :P LOL proč vlastně jsem mu to poslala, bavili jsme se ještě u něj, jak piju to víno a on, ať to zkusim samotný a že na to určitě přijdu a bude mi to chutnat, tak se od tý doby snažim.


Jinak jsme si s mým date povídali, docela jsme se i nasmála, musim říct, že byl fakt milej, potom jsme samozřejmě nějak navázali na sladký a zmrzlinu a já, že miluju zmrzlinu a on, že mě vezmě na zmrzlinu. Takže po večeři jsme sedli do auta a jeli jsme na zmrzlinu. Nechala jsem ho objednat, ať mě překvapí- a musim říct, že byla výborná !! Sedli jsme si na fontánu a tam jsme jedli zmrzlinu. Fakt jsem měla krásný sny - miluju zmrzlinu !! Byla fakt delikatesní !! Povídali jsme si, co plánuju na další rok, tak jsem mu říkala o mém plánu, no uvidí se, jak se to vyvrbí, ale date jsme si fakt užila. Nebylo to tak super jako s Liamem - ten mě prostě dostal - ale zase jsem poznala něco novýho a nebylo to nejhorší, navíc jsme měla zadarmo večeři a zmrzlinu - tak neberte to !! :D Asi doufal, že dostane na rozloučenou pusu, ale musel se spokojit jen s hug :P LOL. Hned večer mi řpišla smska, že mi děkuje za prima večer, že jsem sweet a very pretty :P

Dneska mi taky psal, že doufá, že kdyby věci fungovaly, tak by mohl být kluk, kterého hledám :)) That is so sweet, ale musela jsem mu říct pravdu. Tak snad to vezme.Things worked out with Tiff

I teď to co VÁS asi zajímá nejvíc, jak to dopadlo a vyřešilo s Tiff. No - asi začnu s tím, že mě hned po té hádce ignorovala, no asi čekala, že se přijdu omluvit, ale mě to nepřišlo vůbec jako, že bych se měla omlouvat. Strašně mě naštvala a urazila - navíc vykopla z jejího pokoje, tak jsem se fakt nechtěla omlouvat, ještě, když mě ignorovala hned potom. Tak já jsem se chovala jakože se nic nestalo, že mi vlbec nepřijde to její chování jiný. Jeden den si zvala děti a odjela někam a přišla mi smska, jestli nechci kuřečí nugety, že bere i pro děti, tak jsem jí napsala, že jsem fine, že děkuju a ať si to užijou, nechtěla jsem, aby mi pak hned dala sežrat, že mi brala jídlo - no a potom - myslím že druhý den mi přišla smska, hned asi 5 minut potom, co jsme spolu mluvily dole pred barákem, kdy jsem jí předávala děti, nemohla mi to tam říct, že abych nebyla překvapená, ale že bude volat mojí koo prodiskutovat ten problém, který máme.Takže koo druhý den volala a mluvila jsem s ní o tom, řekla jsme jí můj pohled na to, co si myslím, že se stalo a ona mi říkala, co jí řekla Tiff. Prý jsem už párkrát nesplnila její wishes, to mě naštvalo, nemohla mi to říct předtím, říká to, až když se něco stalo, že si vůbec nevážim, že mi dali dovolenou, když mají tak náročnou schedule, pardon, ale na tu dovolenou mám nárok, řekla jsem jí, že jestli je to takový problém mi jí dám před konce visa roku. Tak ať na to zapomene - ona mi dala dny a já si tu dovču vzala - fakt se nebudu přetahovat. Nebo nechápu, co chtěla, co si představovala, že udělám - vzdám se jí ?!! A prostě zase s tím, že jsem s ní argumentovala - no pořád stejné story. Já koo řekla, že to chci vyřešit, že fakt nechci tady do konce pobytu chodit okolo a nemluvit na sebe, že mi to není příjemný, hlavně se bát někam jít, aby náhodou neřekla, že jsem jí nepomohla či něco podobnýho, tak mi koo řekla, ať se jí omluvit, což jsem v žádném případě neudělala.

Seděla jsem v playroomu, když přišla dovnitř, řekla jsem jí, že bych si ráda popovídala, když jsem řekla, ať mi teda dá každý pondělí můj rovzrh - to odmítla, že to jí to nevyhovuje. Tak jsem jí řekla, že netušim, jak to teda vyřešit. Ona řekla, že to nebyl ten problém, kvůli čemu tohle vzniklo, tak jsem jí řekla, ať mi to teda řekne, že jsem myslela, že je to kvuli tomu, že jsem nepracovala jako ona chtěla. Řekla, že to bylo vůli tomu argumentování před její tchýní, že až budu mít tchyni, tak to poznám jaký to je se bát udělat všechno špatný před tchýní a tak. No původně jsme se chytly, kdy jsem teda odešla nahoru s tím, že to teda nebude fungovat a ona mi napsala smku, ať přijdu dolů, že to se mnou chce vyřešit v klidu.

Tak jsme si to vyříkaly - co jí vadilo - že mě má strašně ráda . že je moc ráda, že jsem v jejich rodině, že jí moc pomíhám, a že nechce, aby jsme měly nějaký neschody - musim říct, že mluvila moc hezky - ale potom všem, co řekla hnusnýho - už jsem taková - opatrná - že čekám, že mi to zase nějak vrátí - jen jí k tomu nesmím dát možnost. Ale jsem moc ráda, že jsme si to vyříkaly - že spolu teď normálně mluvíme - bavíme se - udělala mi kafe dneska aniž by se mě ptala, jestli chci.

Dneska jsme spolu a dětma tancovaly v její koupelně. Přišla jsem tam pro děti, protože HM šla na game a oni tam tancovali, tak jsem se přidala, musim říct, že to bylo zase super vidět, že to vypadá jako za starých časů. Pořád je mám ráda, to jsem řekla i koo, protože se mě ptala, jestli mi nevadí být u nich a já jsem řekla, že vůbec ne, že je mám strašně ráda, že děti úplně zbožňuju, že jsme s nima zažila strašně krásný chvíle a nechci aby se to změnilo, když jsem si představila, že už teď bych měla opustit ty moje miláčky - zlomilo by mi to srdce. Koukala jsem se den předtím na ně a měla jsem slzy na krajíčku, protože sem si nedokázala představit, že bych prostě jentak si zbalila věci a odešla, protože jsme měly fight s mojí HM. Ať je jaká je - né vždycky s ní souhlasim a né pokaždý je to růžový, ale pořád mi nikdy nysloveně neublížila - nikdy na mě předtím neječela - takže i když jsem na ní byla naštvaná, pořád si nemůžu na mojí rodinu stěžovat. Ať už to skončí - jakkoli a já půjdu pryč, nikdy nezapomenu, že můj první rok udělali tak skvělý !!

Takže zase se vracíme do starých kolejí, tak doufám, že to bude pokračovat a už nebudeme mít žádné problémy. Co se týče prodloužení, určitě Vás budu informovat. Mám na to ještě čas. Každopádně si to budu v hlavě rozmýšlet.

Jinak jsem dneska Liamovi poslala fotku, když jsem se podívala na oblohu. Já tam to srdíčko viděla, jestli vy ho nevidíte, tak to bude asi LÁSKA :D LOL - ne jen žertuju, i když třeba na tom něco bude :P no posuďte sami !!

Jinak musím říct, že je strašně milionovej :)) Někdy jsem na tu ajinu opravdu naštvaná !! Dívala jsem se na jeden film a tam použili jedno slovo, nevypadala to tak hrozně jak to je, když sem si to přeložila (až potom, co jsem mu to napsala- ja pipka) - chudák - já bych se kopla do obličeje i do zadku za to, ale on je zlatej a fakt byl moc milej. Chudák, ten si se mnou trpí věci, jednou to bude vtipný story, ale jestli tohle přežije, pak už přežije všechno :D


Děkuju moc Lucette za podporu, že čte mé články a je mojí věrnou čtenářkou. Moc mě to teš. Děkuju strašně moc. Doufám, že si brzy přečtu tvůj :))

Samozřejme děkuji všem, kteří čtete můj blog a tím mě podporujete. Patří Vám veliké DÍKY !!

Přeji Všem hodně štěstí.

Good night Czech Republic.

xx

Bad things could happend anytime

17. april 2013 at 18:55 7th Month

Hey Everyone,

How are you doing ?!!

Takže zaprvé bych chtěla dát svoje prayers to Boston !!


Nevím, jestli jste o tom slyšeli, ale počítám, že určitě. Tady u nás je to ve všech zprávách a i prý v Čechách, takže si myslím, že se to rozšířilo. Je to hrozná tragédie. Nechápu, jak to mohl někdo udělat. Šlo o nejstarší maratton - přišlo se podívat několik lidí, mnoho lidí závodilo, nešlo jen o američany, ale závodili závodníci z celého světa - já tam měla i kamarádky, mojí roomate z orientantion - naštěstí jsou všichni zdraví, i moje Ex -HF - okamžitě jsem je kontaktovala, abych věděla, co s nimi je !! Představa, že jsem tam v Bostonu žila a určitě bych na ten závod jela - jak se se svým šťěstím znám - lidé musí být strašně zničení. Opravdu je to neskutečný, jak může někdo dát bomby a zranit tolik lidí i dětí !! Sport - kort běhání - má lidem pomoc se uvolnit od každodenního stresu, zapomenout na nehezké věci a jen si užívat tu volnost a pročistit si mysl. V Bostonu je několik turistů každý den, nejsou tam jen AMERIČANI !!! Ti terrosisti, co to údajně spáchali, by se měli zamyslet proč to udělali !! Opravdu jsem z toho smutná :'(

Díky bohu moje BFF je ještě na orientation, takže tam němela možnost být, její HF je snad také v pořádku - a všem, kteří tam jsou, přeji hodně štěstí, moc na vás myslím a držím palce, všem, kteřé postihlo kvůli tomu nešťěstí - I am praying for you.My bad timing

Takže i já teď prožívám trošku nepříjemný chvilky v mojí HF. Tímhle článek jsem tu nechtěla mluvit o tomhle problému, ale rozhodla jsem se, že Vám ukážu, že i když se to všechno zdá naprosto v pohodě a pohádkově, stačí jeden den a může být všechno úplně jinak, že i takhle pohádka mohla být pěkně mylná !! :)) Takže nevěště hlavu, že se nemáte fajn jako nějaké au pair, nebo si přejete mít její rodinu, nikdy si nepřejte si vyměnit s nikým místo, protože nevíte, co za tím je :)) Někdy se to opravdu může změnit v něco horšího. Takže Vám tu napíšu co se stalo.

V jednu chvíli jsem z toho byla opravdu špatná a nešťastná, prostě jsem si řekla, že si ta Amerika na mě připravila samý jobovky. Asi abych neměla šanci se nudit jako klidně bych se bez toho obešla, ale zase jsem si říkala, tohle je život a nemůžete mít pořád všechno fajn. Já jsem strašně ráda, že jsem silná, jak jsem, fakt jsem v Bostonu neměla lehké chvilky, ani v začátcích tady v LA family a ani teď, ale vím, že tohle všechno, co se mi stalo, mě posílí a posune dál. Pak už mě nic nerozhází, všechno, co se vžitově stane vás dělá stronger, co vás nezabije, to vás posílí - a já se rozhodla, že tu ameriku pokořim, že mě prostě jen tak neporazí, že neudělím HM radost. Ti co mě znají a vědí celý můj příběh tady a znají mě hlavně z minulosti, vědí, že já se nedám :D

Takže takhle

Moje HM normálně ječí a je ujetá, hlavně na svýho manžela, ale nikdy né vyloženě na mě. Nikdy jsem teda jí nedala ani příležitost, vždycky jsem udělala vše co po mě chtěla, pomohla jsem jí kdykoli si řekla, byla s dětma dva dny sama a prostě no complains. Takže se mě tohle chování fakt dotklo !! Nevím, co jí přeskočilo, byla tu na návštěvě její tchýně - přijela den před tím než jsem jela k tetě a byly tu spolu celé 4 dny, co já byla fuč a vzládly to, tak enechápu proč najednou dostala takový amok !!

Vrátila jsem se od tety a všechno byla ok. Normálně jsem se jí zeptala jakou si teda představuje schedule - no a normálně mi řekla, že je to jako vždycky a v sobotu je game a že oni jdou. Neřekla ani slovo o mě, že bych měla jít, vždycky se mě ptala, jestli chci jít, že mám na výběr, že mají pro mě lístek. Vím, že dostávají vždycky dva a další musí přikoupit, když chtějí, tak jsem se nechtěla vnucovat, když neřekla. No a normálně to fungovalo - všechno bylo ok, no a přišla sobota. Pokaždý jsem off během games nebo mi řekně, že potřebuje pomoc, či kdy budí děti, nebo klepe, jestli je nemůžu vzít. Prostě vždycky něco řekne, jenže ten den nic neřekla, tak jsem to brala jakože jsme na naší schedule - děti šly spát dřív a já odešla do pokoje a volalas ČR. Pokaždý, když je jejich odpolední nap, tak jsem off a většinou se snažím spojit s ČR, protože je to poslední možnost, kdy jsou ještě vzhůru. Takže jsem normálně byla ve svým pokoji jako vždycky, jelikož mi nic neřekla, počítala jsem, že nejdu, když pokaždý říká. Navíc to byl weekend - takže na game byly chůvy - nikdy mě nepotřebovala, pokaždý jsem tam byla nahoře a dívala se na game a děti byly dole a hrály si s ostatníma dětma a chůvama, jak jsem mohla vedět, že je to teď jinak ??!!

No ani jsem neslyšela, že by se děti vzbudily dřív. Špatně je do svého pokoje slyším, takže jsem ani neměla šanci to vědět. Nakonec na mě zaklepala asi v 6, jestli jsem ready a já v pyžamu :D jako v domácím, tak jsem řekla, že mi neřekla, že jdu, že jsem to nevěděla, aniž by mi dala šanci nebo něco řekla, otočila se a pronesla "Myslela jsem si, že pomůžeš s dětma" - tvl - myslela, jak já jsem to měla vědět !! a sešla ze schodů a dole ještě řekla "Jen abys věděla, my za tvůj lístek zaplatili", takže jsem se cítila blbě že jo, tak jsem na sebe rychle navlíkla kalhoty, ani vlasy jsem neměla udělaný, ani make up nic, tak jsem si řekla, že tam jedu jako pinda, ale co, sešla jsem dolů a normálně jsem se usmívala a říkám, omlouvám se, viděla jsem Vás, že jste ještě tady, tak jsem se rychle oblíkla a vypadám hrozně, ale to neva. A ona, že už nemusim chodit, tak jsem se jí zeptala jestli je naštvaná, protože já prostě nevěděla proč by měla být naštvaná !!!! Jí nečtu myšlenky - fakt !! No a ona, že je a hodila na mě ten nejkyselejší ksicht na světě, tak to je něco pro mě tohle, řekla jsem jí, že teda nemusim jít a zvala jsem si věci a šla nahoru, jako nechtěla jsem na ní koukat 4hodiny. kde ona bude mít kamarády a všechny, jak je na mě nasraná. Tohle fakt nemám za potřebí !! No a zůstala jsem doma. V jednu ráno mi přišla smska, to normálně napsat může tvl, že mám děti vzbudit v 8.

No druhý den mě prostě ignorovala - jako hodně - prostě mě ráno ani neprobudila. Seděly jsme vedle sebe u stolu na snídani a nic neřekla prostě. Já si myslela, tak je naštvaná, že platila lístek a já nešla, neměla jsem vůbec žádný tušení, co se stalo, co se v její hlavě podle jejícho pohledu stalo a čím jsem se provinila !! Potom prostě, když jsem přišla s dětma, že už jsem done a že mám děti vzbudit v půl 5. Tak jsem se zase odebrala do svýho pokoje. Pak mi přišla smska, že děti ještě nespí, tak ať je vzbudim až v 5 - to jí taky nevadilo napsat !! To pochopíte, co tím myslím. Takže jsem děti vzbudila a byla jsem s nima a pak ona přišla a řekla, že už se o ně postarají, ať jdu, nikdy to takhle neřekla, vždycky že můžu jít, ale že ať klidně zůstanu. Nikdy to neřekla tak, jak to řekla ten den. Prostě víte, že je naštvaná nebo uražená či cokoli !!

Další den šla odvést HD na letiště - má road - takže neni doma - napsala mi smsku - ať připravim děti - že si je teď bere ona - a že budou doma ve 12.30 Tak jsem děti normálně připravila - ona přišla domů - vzala děti a bez pozdravu odjela - hádejte kam - do gym :D LOL - prostě aby mi ukázala, že když ona nechce abych šla - tak tam asi nemůžu - prostě abych viděla - co ona může - nebo nechápu !! Za hoďku mi přišla smska - akorád jsem se vrátila z banky - že jedou domů ať jsem ready - takže ani takhle bych prostě nikam nemohla - fakt !! No a za chvíli smska - že nevermind - že přijedou až kolem 1 - tak mě pěkně vytočila - si myslí, že si může až takhle diktovat, když jsem off - no a nakonec přijeli po půl druhý - já potom děti hlídala a dala spát a chtěla jsem se jít projít - jenže venku jsem se zastavila - a řekla jsem si - radši nikam nejdu - je naštvaná a mohla by mít nějaký připomínky - jen jsem otevřela dveře a přišla smska - že se mnou chce mluvit až přijdu do jejího pokoje - tak jsem šla.

Přijdu do jejího pokoje a ona na mě - tak co myslíš, že se stalo ?!! Řekla jsem - že to bych ráda taky věděla - no a už to začlo - začala ječet - ječela jako pominutá - že počítala s tím,že jí pomůžu s dětma a že byla šokovaná, že jsem nebyla kolem. Že ona musela vzít děti dřív protože se vzbudily a musela je mít v koupelně a připravovat se, když si tam děti hrály - řekla jsem, že mi neřekla, kdy máme budit děti, že vlbec neřekla, že já je mám budit - že mi vubec nic neřekla - a ona kdy to měla udělat, když jsem během jejich nap vůbec nevylezla z pokoje - hned na to jsem jí řekla - že nikdy nevylejzám z pokoje - že to moc dobře ví - že nechápu, proč nenapsala, že potřebuje pomoc - nebo zaklepat na dveře - řekla, že si asi neuvědomuju, že pracuje - že nemá čas mi psát, že na svým mobilu pracuje a není na instagramu - což mě naštvalo - protože si neuvědomuje, že fotim její děti pro ní a její kamarády - takže tím jsem taky skončila, aby mi to pak nevyčítala - a že jsem si prostě takhle vynutila mít volno - řekla jsem, že nic takovýho jsem nechtěla - ale když řekla normální schedule - tak jsem se podle toho řídila - a že mohla prostě napsat - a ona, jako jestli to myslim vážně - že jí z toho obviňuju - že jsem jí prostě nepomohla s dětma - že jsem nesplnila svojí povinnost a tak - pořád jsem jí opakovala - jak jsem to asi měla vědět - když mi to neřekla - no a nejvíc jsem to prý dodělala, když jsem s ní argumentovala před její tchýní, která vůbec neměla tušení, že se mezi náma něco stalo až do doby - než jsem sešla dolů k nim - že pak musela poslouchat 45min svojí tchýni, že by si v domě nic takovýho líbit nenechala - nacož jsem na ní koukala jako - jaká argumentace - a ona, že jsem s ní argumentovala, když jsem se jí zeptala - jestli je naštvaná - prý jsem si to vůbec neměla dovolit. Tak jsem jí řekla, že jsem teda asi hloupá, ale tohle nebyla argumentace, ale normální otázka - protože jsem nechápala proč je naštvaná !! Že jí neumim číst myšlenky - nacož se prostě nejvíc naštvala - začala ječet - ať jsem zticha - že mi vlbec nerozumí - že nikdy nerozuměla ničemu, co jsem kdy řekla a ať se NAUČIM mluvit a ať hned vypadnu z jejího pokoje !!


Chápete to ??!! To mě prostě dostalo !! Tak za prvé - žiju tu s ní 5měsíců a nikdy nebyl v komunikaci problém - nikdy mi neřekla, že by mi nerozuměla či si nějak stěžovala - prostě ani ň - tak jsem nepředpokládala, že by měla něco proti tomu !! Navíc se tu bavim s Američanama - u tety jsme se bavila s jejím synem a vnukama - kteří neumí vůbec slovensky a ještě mi mojí ajinu chválili - a ona si stěžuje !! To se mě prostě dotklo - jak ublížit au pair - použít proti ní, že neodvedla dobře práci a její ajinu !! Prostě tohle se nedělá !!

Každopádně její ignorace stále pokračuje - já s ní mluvim, jen když potřebuju něco kolem dětí - jinak se s ní nebavim - bere fěti do posilky - tak ať si jí kldině nabouchá - já jí nepotřebuju - takže takhle - když chce být s dětma - tak já jsem off a když jsem s nima tak ona není kolem a pak přijde, že už je dá spát a já ať jdu !! Takže takhle to teď u mě vypadá !! Každopádně jsem se rozhodla, že u nich neprodlužiju - uvidíme jak to půjde těch dalších 5 měsíců. Ale koo zřejmě nevolala, protože to už by mě koo kontaktovala - hlavně jsem jí psala kvůli školám a nic neřekla - tak to nechám být - ale neprodlužuju s nima - já jí tu radost neudělám - neukážu jí, že bych jí měla být vděčná, že mám práci - tak totiž se mnou mluvila - jako bych jí měla být vděčná, že díky ní můžu být v USA - jako by mě zachránila někde z domku na stromě !! Ten kdo mě zná - tohle ví - že se neponížím - ona by taky měla být vděčná, že má jako au pair mě - která jí vyšla vstřív - nikdy si neštěžovala a udělala vše, co se po ní chtělo !! Prostě tím, že u nich neprodloužim - jí sna dodjde - že mě nevlastní a já jí nepotřebuju - pokud oni to řeknou dřív, že oni nechtěj - tak ať si to užijou - nechci to říkat hned - aby mi pak neudělala ještě větší zle - ale jako na rematch to snad není a jestli jo - tak ona má máslo na hlavě - může být za mě ráda.

Taky mě strašně naštvala, když mi hned do obličeje vpálila - že jsem si vzala 5dní volno - navíc v den odletu jsem normálně makala, takže to ani nebyl prostě celý den - navíc, když jsem se s ní domluvila, že jí dlužim 3dny, který si může kdykoli vzít - tak s tím souhlasila s tím, že mě přes léto budou potřebovat víc - a najednou mi to vpálila !! Že jak mi má asi dát těch 45 hodin - tvl - já nikdy hodiny nepočítala - nikdy jsem neřekla ani slovo, když mě potřebovali víc - prostě nic a ona z toho najednou dělá kovbojku !!

Tak se uvidí, co se z toho vyvrbí - já se každopádně nevzdávám - já prostě domů ještě nejedu !! :)))

Moje teta mi poslala krásný citát, kterým se budu řídit !!

Whenever you feel weak, remember those who made you strong and whenever you start to doubt yourself remember those who believe in you.

Have a nice day.

I was smiling yesterday, I'm smiling today & I will smile tomorrow. Simply because life is too short to cry for anything!


Já se svého snu nevzdám - tohle bylo vždy to, co jsem chtěla :)) USA

xx

*My Date With Liam*

12. april 2013 at 3:11 7th Month

Ahoj,

tohle je naazující článek na South Carolina - kde jsem navštivila mojí tetu. Jelikož už se mi date nevešlo do článku, tak jsem se rozhodla ho napsat zvvlášt. Takže budu jen pokračovat.

Večer mi přišla smska od Liama, že teda skončil v práci, ale že musí ještě něco dodělat, tak jen zjištujě, jesli ho chci vidět, i když je později - bylo asi kolem půl 11 - tak jsem mu naspala - what a silly question - of course I do - stejně jako to napsal on - tak jsem mu zřejmě udělala radost - ptal se, jestli mám nějaký přání, kam bych chtěla jít - jelikož jsem tam byla pár dní - vůbec jsem neměla potuchy, kde co je, takže to bylo v jeho rukách. Napsal moc hezkou zprávu - což se mi líbilo - i tětě, která samozřejmě checkovala, co si píšeme :D A ještě ty její komntáře, že by byla nejradši, kdyby šel k nám na kafe a oni se strejdou si zalezli do ložnice atd :D chudák - byla úplně vyřizená a vystrašená - jelikož má jenom syna - tak se nemusela o něj starat - prej vždycky, ať si dává pozor a není z něho taťka - tak mi dávala rady, ať nechodim k němu do bytu - že za dveřma se nedovolám pomoci, kdyby něco zkoušel - že se o mě bojí - že chápe, že mi je 21 - prostě mi připomínala mojí mamku, která má vždycky ty nejhorší příklady, co všechno by se mohlo stát :D

No a on napsal - co můžou dva lidi, který se neznaji - dělat - což se mi moc líbilo - přišlo mi to takový vychovaný - napsala jsem, že si můžeme dát kafe :D A on odepsal - co třeba víno - tak mi nakonec potom volal - teta úplně - zvedni to - a zmizela za dveře - hned jak jsme ukončili hovor - tak se najednou vynořila - takže je vám jasný, že poslouchala :D Tak se mě ptal, jestli mě má vyzvednout nebo dorazím já - řekla jsem si, že bude pro tetu lepší, když mě hodí k němu a bude vědět, kde bydlí - že se snad uklidní - pochválil mi angličtinu - že je impressed - že zná cizince a nemluví pořádně anglicky - že se mu to moc líbí - tak mě to potěšilo - ale jakmile jsem zvedla telefon - tak se rozjel anglicky - tak sem ho poprosila, jestli nemůže zpomalit - omlouval se, že ho to mrzí, že mu to nedošlo - tak potom mluil úplně pomalu - což bylo zlatý, ikdyž bych zvládla rychlejší tempo :D No - TAKŽE jsme se domluvili tak, že mi pošle adresu, já teda dorazim a půjdeme na plaž - kam jsme stejně nedorazili :D No a největší trapas - spíš to bylo hodně ponižující chudák - si říkám, že mu to za to ani nestálo :D Já si fakt přišla jak 16ti letá holka, co jde prvně na rande a vyšilujou jenom rodiče - já se smála až mi tekly slzy !! Nejlepší byla konverzace v autě - že kdyby něco ať volám, ať s nim nejdu do bytu (stejně jsem šla :D), že kdyby něco zkoušel, at ho kopnu mezi nohy, že to zabírá, že budu mít aspoň čas utéct - že nemá zkušenosti s randěním tady, že už přišla s manželem. Nemohla jsem se přestat smát.

Přijeli jsme k jeho domu - tak na mě ze zhora mával a sešel dolů - teta jak byla vyřízená a mluvila se mnou slovensky - tak vylézala z auta a úplně na něj - DOBRÝ VEČER - a já se začala smát, tak jí to došlo a přešla na angličtinu. Já ještě ani nevystoupila a ona prej, jaký máte plány !!! No já byla rudá jako rajče :D Tohle by se zeptal můj taťka - takže já vybuchla smíchy - a on to zvládl moc dobře - tak jí řekl, že půjdeme na pláž a co preferuje ona, a kdy mě má odvést domů - což se mi moc líbilo - protože jde vidět, že je slušně vychovanej, že se tohle zeptal. Teta se pak ptala na jeho jméno, že mu musí zařídit propustku, tak jí hledal kartičku, kterou nemohl najít, tak jí psal jeho jméno na kartičku ze zadu - bylo mi ho strašně líto - říkala jsem si, že tohle nemá chudák za potřebí - ale já jsem mu nemohla pomoc - proti tetě bych nešla - tak jsem se jen smála - no svíjela u auta - držela si břicho a nemohla se zastavit. Teta odjížděla a my oba stáli a mávalí jí a až teprve odešla tak jsme šli nahoru - myslím si, že teta ho tak vyděsila chudáčka - že řekl, že si jde jen pro klíče a mobila a že mužeme jít ven - chudák - nechal mě stát před dveřma - asi mu bylo jasný, co je teta zač :D Vtipkovala jsem, že je mi trapně, že to bylo jako setkání s rodiči - říkal, že se tak cítil, ale že je to v pohodě - chudákovi 26 a musí tohle procházet - ale zvládl to bravůrně - nakonec jsem se pozvala dovnitř sama a on mě provedl po svém bytě - nebyl veliký - měl kuchyň spojednou s obývákem - dva prázdné pokoje - vypadalo to, jako by se právě nastěhoval a přitom tam bydlí už rok :D Pak svojí ložnici a dvě koupelny - dělala jsem si srandu, jestli mě chce zabít - tak řekl, ať nechodim do toho pokoje, že tam je má poschovávaný - byl zlatej :D :))) Chudák - určitě se bál tety :D Teta mi potom večer řekla, že aby on se nebál mě - že ho znásilním JÁ :D No já už nemohla z toho !! :D

Nabídl mi pivo - tak jsme si otevřeli pivo - říkal, že můžeme zajít pro to víno - že to není daleko - tak jsem řekla, že je to ok, že si dáme to pivo, že to aspoň zkusím :)) Musel se jít převlíct - přišel z práce - tak se šel převlíc - ale předtím mi ukázal ložnici a na zdi měl takovou zeď s motýlky, což se mi moc líbilo - dělala to jeho sestra - tak to pro mě zapl a ta zeď se rozsvítila. Přišlo mi to moc romantický. Myslela jsem si, že to dělala jeho bývalá přítelkyně - rozešli se asi před měsícem - ještěže jsem neplánovala být jeho náplast na zlomené srdce - řekla jsem mu, že si šaty nesundám :D No smál se - ale nevim nevim. Řekl, že cítí úlevu, tak bůhví - já si myslela, že bude zničenej a on, že byl předtím z přítelkyně, ale tohle je ok.


Potom jsem si prohlížela jeho sbírku mincí - a pak mi ukazoval 2dolarovky - ještě jsem je neviděla a nedošlo mi udělat fotku - normálně fotim úplně všechno a tohle jsem prostě nezvládla :D Normálně papírový dva dolary - prý je už moc nevyrábí - Potom jsme si prohlíželi jeho sbírku vín - měl je vystavený - chtěla jsem si pro jednu dosáhnout, ale jse moc malá :D Tak mi je musel podat. Bavili jsme se o vínu - tak jsem řekla, že piju vínu s kolou - tak jediný co udělal, že se na mě znechuceně podíval a řekl, to je yucky - tak jsem mu oponovala, že není :D že je to moc dobrý - on říkal, že pije bílý se spritem - tak jsem mu říkala, že je to podobný - ale moc mi nevěřil. Potom říkal, že má radši dražší vína - já zase levnější, protože to míchám s kolou - tak se smál a říkal prej - nemíchej drahé víno s kolou :D To samé řekl můj HD :D LOL

Taky mi přišla smska od Majky, že si mám dát pozor a kdyby něco, mám volat - tak jediný, co jsem jí odepsala - jestli je dangerous ? :D Prej, že ne, že je to jen chlap - na to jsem napsala, že si oblečení dneska nesundám a budu spát hezky ve svý posteli - takže jestli něco čekal, tak má smůlu :D Tak mi napsala, že si nemyslí, že něco čekal, že je to nice guy - zase jsem si říkala, že s ním pracujou - tak by se to určitě vykřiklo, kdyby se tam něco dělo - město je to malý a všichni všechno vědí !!

Pustil písničky - tak jsme poslouchali písničky - potom jsme se dostali na téma hudba - on hraje na kytaru - a ten další den po mé "party" v baru byla další party a on tam hrál na živo na kytaru - takže jsem to prošvihla - tak sem se zeptala, jestli mi neudělá soukromý koncert - co myslíte - UDĚLAL !! :D Normálně si sedl na židli a zazpíval mi písničku od Beatles - co vám budu povídat - jokovala jsem večer předtím, že jak kluk hraje na nějaký nástroj - zadanej nezadanej - je hot :D Jen jsem jokovala, ale prostě - to je tak cool, když hrál. Řekl, že to normálně nedělá (lže !! Takhle se balí holky), ale nechala jsem ho přitom, že mu věřím :D Taky jsem mu řekl, že si takhle může balit hodně holek - že to na ně platí - říkal, že jeho spolubydlící hrál na kytaru a měl každý den jinou babu - tak že to tak začalo, ale teď ho to baví a užívá si hraní.

Bavili jsme se o písničkách - tak jsem řekla, že mám ráda romantický, že se mi líbí lyrics - a nějak jsem se dostala na hallelujah - a on, že to nezná - najednou pustil tuhle píšničku s tím, že je jeho favourite - tak jsem mu vyprávěla, že jsme na tuhle písničku měli nástup na maturáku - tak mě požádal o tanec :D Holky, on prostě ví :D Tohle by zabralo na každou - nebo aspoň na mě :D Takže jsme si v jeho obýváku zatancovali - navíc tuhle písničku ú)plně zbožnuju - takže to neměl težký chlapec :D Chtěl udělat otočku, ale zamotali jsme se, šla jsem jinou stranou :D Tak to bylo vtipný - nakonec mi dal pusu na ruku - jako za starých dob - hajzl :D Ještě před tím, než jsem šla tancoval, ptala jsem se ho, jestli mu můžu šlápnout na nohu, jako to udělal on mě - a on "Yes - please" tak jsem mu řekla, že to pěkně bolelo na ty žabky - prej proč jsem mu to neřekla, tak jsem mu na to odpověděla, že jsem chtěla být milá :D LOL.

Pivo bylo moc dobrý - hodně jsme si povídali - samozřejmě, že jsme probírali accent - ptal se, jestli on má accent - tak samozřejmě, že má !! Je to AMERIČAN !! Říkala jsem, že je to děsně hot - na to řekl, že si to myslí o cizinkách - že aameričani maji moc rádi přízvuky - že je to hodně hot :D No prostě takhle :D Byl zlatej - seděl na svým konci sedačky a já na druhým - prostě ho ta teta vyděsila :D Potom jsme se bavili o jeho práci - tak říkal, že dělal wedding planner - že se mu to moc líbilo - že mohl nosit suit a hlavně ho bavilo pracovat takhle s lidma - navíc říkal, že by se mu to hodilo i na životopis - no a nakonec šel na univerzitu a dostal se do tohodle podniku - prej jediný, co nesnáší jsou trička - normálně nosí trička s logem - the salty dog - ukazoval mi černý - řekla jsem mu, že vypadá jako by uklízel záchody :D Vytáhl další - tmavě modrý, světle modrý a pak zelený - zeptala jsem se, jestli mi jedno nedá :D A dal - řekl, že si můžu vybral :D Střídala jsem si trička před sebou a řekla mu ať pick one - tak se rozmýšel, nakonec jsem mu řekla, ať zavře oči a prostě sáhne - trošku jsem mu pomohla - a vybrali jsme černý :)) A víte co udělal - navonil mi ho !! Takže mi voňěl celý kufr a tričko - moc krásná vůně - on prostě ví. Potom jsme vlezli do jeho šatníku - a projížděli jeho suits - našla jsem i masky - opice, lva a santovou čepici a uši - tak jemu jsem nasadila čepici a já si vzala uši a tak jsem s tím mále i odešla - došlo mi to, když se mi smál u dveří :D Povídali jsme si o znameních a pak jsme přešli na jazyky - řekla jsem, že je pro mě moc těžký říct 3 - tak mě to tam učil - já ho učila zmrzlinu, beran, tři :D Šlo mu to hajzlíkovi :D !! No nasmála jsem se :D


Slíbil mi, že si mě vezme :D Že si nemám brát nikoho jinýho :D Tak jsem na něj zvědavá - jestli to dodrží :D Jen jsme se dělali srandu - protože se mě ptal, co chci dělat až takhle moje kapitola skončí - tak jsem řekla, že hledám manžela - tak se nabídl :D Just jokin' Uteklo to jako voda - a už byl čas jít - dvě hodiny ráno bylo,hlavně protože on šel ráno do práce a já na letiště. Musim říct, že jsem si to fakt užila - moc se mi to líbilo - povídali jsme si i o bývalých a tak - vypila jsem pivo - on mezitím měl dvě. Ještě mě vzal na terasu, tak to byl moc hezky výhled - prohlídla jsem si i jeho pas - zbožnuju americký pasy - jsou děsně cool - ještě než jsme šli jsme řekla, že nemám ráda tu chuť v puse - tak jsem si od tety vzala hašlerky - tak dostal jednu - ten jeho obličej - moc mu hašlerky nechutnaly :D LOL - ten jeho xicht - já se nemohla přestat smát :D Jo, málem bych zapomněla - vyprávěl mi, že strávil pár let na lodi s rodičema - a nechal si udělat tetování s jménem té lodi vzádu na zádech - tak jsem se kochala :D To bylo taky cool !!

Už byl čas odejít - tak jsme sešli dolů k jeho autu (otevřel mi dveře :D) - má auto, kde můžete složit střechu - tak se ptal - jestli chci střechu dolů - samozřejmě že ano - říkala jsem mu, že potomhle touží každá - typický americký - jezdit se střechou dolů - ještě v noci - kdy vidíte hvězdy - nebe bylo úplně bez mráčku, takže jsem viděla celé nebe. Nasedli jsme do auta a pustili si písničky. Než teta odjížděla - řekla jsem, že si pamatuju cestu - ale prd :D Jen jsem chtěla aby odešla, protože už tak to bylo hodně ponižující - hodinu zpátky jsem tetě psala - že jsem ok - že mám věci pořád na sobě - tak ani neodepsala :D Každopádně věděl, jak se dostat ke gate - tak jsme vyjeli - líbí se mu Vendy víc než Wendy - prej je to víc sexy než Wendy - že to má každej :D Přijeli jsme k místu, kde bydlí teta - leamington - a on prej - nemáš si vzít průpustku tady - a já nejchytřejší na světě - né, až u tý druhý brány :D LOL - kdo asi měl pravdu !! Přijeli jsme k té druhé Gate a muž se nás ptal na propustku - že pokud jí nemáme musíme si jí vzít u té předchozí přepážky - takže se musel vracet :D Lol - tak mi dal najevo - kdo měl pravdu :D Ale to ještě nekončí - dojeli jsme k přepážce, dostali jsme přopustku - dojeli jsme k té dtuhé - kdy nás normálně pustil a jedeme a on - tak kde mám zatočit a já - furt rovně - musíme k další gate - nakonec zastavil a prej - není to takhle ?!! No jasně, že byla !!!! :D LOL - Fakt super navigace !! :D Dojeli jsme ke gate - normálně nás pustili a byli jsme v komunit mojí tety - potkali jsme srnky - no a já navigovala - takže jsme se ztratili :D Tak se musel otočit - ale nakonec jsem to našla !! :D Dokonce přejel na druhou stranu, aby jsme viděli na schránky (byli tam jména vlastníků).

Přijeli jsme k domu a vidím, jak teta jde ke dveřím - hned se otočila - protože nás uviděla a najdnou se otočila a odešla - smála jsem se - říkám - to je hodně věrohodný, že jsem zůstala oblečená, když mám v ruce tvoje tričko :D A koukám a on nemá boty !!!! Prej - mám si vzít boty ? A já - no jasně, přece se s ní nepůjdeš přivítat bez bot :D LOL -tak si je šel vzít z auto - LOL. Museli jsme zvonit, protože deře byli zavřený. Teta šla otevřít a pozvala ho na návštěvu - první co bylo jsem řekla, že jsem těhotná a chceme se vzít - tak po mě hodila utěrku, že to není vtipný - chudinka :D No - tak jsme si tam povídali - přišlo mi to jako první setkání s rodiči - prostě to byl chuádák - ukradla jsem mu tričko - no svlékla jsem ho z trička - ztratila se s nim a teď ta teta se strejdou - ale zvládl to - moc hezky s nima mluvil - vedl normálně plodnou konverzaci, kdy se strejda úplně rozjel . povídali si o lodích - no rpostě to je chudák :D Potom jsem ho šla vyprovodit - to byl další trapas - tak mě tam objal !! Objal !! :D Já si říkala, že ho ta teta fakt vyděsila :D Tak jsem se začala smát a řekla jsem mu - ty mi dáš jenom hug :D LOL - tak to teda napravil :)) Dostala jsem pusu na rozloučenou - prej - takže půl roku než dostanu další :D LOL :D

Musim říct, že jsem měla fakt prima večer. Jen jsem přišla zpět a hned si mě teta vzala k sobě - strejda šel spát a úplně - tak vyprávěj :D No smála se tam se mnou - řekla, že teď lituje jeho - chudáka - že se bála o mě, ale já že se o sebe umim postarat :D No konec prostě - já mám zážitků. Přišla mi od něho smska - že je moc rád - že mě poznal - že měl moc hezky večer a doufá, že zůstaneme v kontaktu.

Druhý den jsme jeli na letiště (v podstatě to nebyl druhý den :D Ale ten samý) - tak jsem na letišti našla obchod - musela jsem si najít pohledy - když přiběhla teta a povídá - tak abys věděla - nemáš jen tak obyčejný třičko - a táhla mě ke stánku, kde byly ty samý trička - hned jsem udělala fotku a poslala to Liamovi, že mi dal slavný tričko - odepsal, že na těhle není jeho vůně. No, napsal, že je mu smutno, že mě dlouho neuvidí. Ještě jsem se omlouvala za ty moje fake rodiče - že tím musel prijít - prý to bylo v pohodě . že se mu to líbílo - ještě když ho pozvali dál v tohlik hodin - a prý si nemám brát nikoho jinýho :D LOL - já dělám smilíky takhle " :)) " tak se mě ptalm, proč - a on je začal dělat taky - ptala jsem se ho, kde k nim přišel a odpověděl - some pretty lady with a sexy accent :)))) LOL.


Jinak Let zpátky byl super - v Atlante jsem si koupila pohledy a vzala si metro, abych se z C dostala na A a našla si letadlo - už to zvládám jako profík - normálně jsem doletěla v pořdáku a bez nějkaých komplikací !! Teta mi koupila sněhovou kouli s New Yorkem, ale já si říkala, že je to možná velký - tak teta čekala v Savannah než mě oddbaí - muž se podíval na můj pas a povídá - odkud jsi - Czech Republic - a on - O můj bože - máte nejhezčí ženy na světě - já jsem z Francie - no jako soudedi :D Tak mě to potěšilo. Nakonec si teta musela jít pro tu kouli - jak jsem řekla, je to moc velký - tak to má nakonec u sebe.

Tuhle fotku jsem vyfotila, když jsme přejížděli hranice ze SC do Georgie


Vyzvedla me Tiff - děti koukaly jak vyjevený - co se děje - jakto, že jsem doma a pak začaly skákat posteli a měly radost, že mě vidí.

Dneska jsme s nima byly na pláží s babičkou - koupali jsme se tam - normálně oblečený - byla to sranda - tak udělala fotku mě a dětí - myslím, že se povedla :)) Nakonec je moc prima být zase doma - mít svojí schedule - no uvidíme jak se to vyvrbe - každopádně jsem měla moc prima dovču.

Moje mamka už taky přijela z UK - tak to taky zvládla dokonale.

Mějte se všichni moc krásně.

Thank you for visiting my blog - Mám hodně návštěvníků a moc mě to teší - děkuju moc, že čtete můj blog.

Good night - I hope I'll have more fun adventures to text about.

Have a sweet dreams.

Xx

South Carolina

11. april 2013 at 22:27 7th Month

Ahojte všichni, tak jsem se včera vrátila od své Tety z Jížní Karolíny, kde jsem ztrávila 5dní. A měla jsem RANDE !! LOL
Chci to takhle napsat do předu, protože je to až později v článku, tak aby jste se měli na co těšit !!

Znak (vlajka) Jížní Karolíny Welcome to South Carolina


Musim říct, že to bylo mých nejlepších 5dní - opravdu jsem ji je užila - ani jsem neměla čast přemýšlet nad dětičkama - potom když už jsem seděla v letadle, tak jsem se na ně začala těšit, protože jsem veděla, že jedu pryč - ale 5dní je krtáká doba, aby se mi opravdu stýskalo - ale přesto trošičku jo - jsou to mrňoušci - úplně čučeli, co dělám doma :D To bylo cute - začnu úplně od začátku, ať nic nevynechám !!

Friday April 5th

Ráno jsem normálně pracovala, takže už jsem měla pobaleno z večera - už tu byla i babička, takže jsme s dětma byly obě dvě - ráno jsme se všichni nasnídali a já letěla až v půl 5té. HM mě vezla na letiště - bylo strašný počasí - pršelo (naštěstí nebyla bouřka - bála jsem se, že zruší let) !! Měla jsem svůj let i posunutý o půl hodinu - nakonec se z toho vyklubala hodina :D Takže mě HM vyhodila u vstupu a si šla pro letenku. Normálně jsem to zkoušela udělat sama - swipe my passport v mašině, ale nemohlo mě to tam najít, tak jsem šla k přepášce - nebyla jsem sama komu to nešlo - tak to pan pracovník musel naklepat do počítače - nejvíc mě baví poslouchat, jak se snaží říct moje jméno - mám to parádně těžký :D Vžycky po mě chtějí říct moje jméno, tak jim říkám, že bude jistější ho vyspellovat, ale oni si nedají říct a stejně ho chtějí říct a potom se na mě podívají a řeknou, no radši mi ho vyspelujte - nemmůžou to zvládnout,když jim ho jen řeknu - a křestné jméno Vendula taky není jednoduchý :D

Tohle je můj talismat - který se mnou všude cestuje - dostala jsem ho od mamky, když jsem byla malá a odté doby jezdí všude se mnou - takže vidí kus Ameriky se mnou !!


Tak jsem dostala letenku a šla se odbavit. Někdy si říkám, že jsem totálně blbá !! Kupovala jsem tetě svíčku, přání (poděkování) a obrázek - tohle všechno jsem si dala do kufru s tím, že tu svíčku vyndám - myslíte si, že jsem jí vyndala :D Jasně, že ne !! :D Normálně jsem si to nakráčela k security, zula si předpisově boty, hodinky, vyndala z kabelky mobila atd, ale abych z kufru vyndala svíčku, tak to už mi nedošlo !! No jasně, že si mě k sobě zavolali, vzali můj kurf a ptali se, co tam mám - řekla jsem že svíčku - chtěl vědět, jestli tam náhodou nemám ještě něco jinýho - tak jsem mu začala jmenovat, že řasenku (nevim, co to s tím má společnýho, ale já byla tak vystreslá, že jsem mu to vyjmenovala) a voňavku a on se jenom smál :D Byl to takový pohodář - tak mi zkontrolovat tašku - vyndal svíčku, otřel jí, projel skenem no a potom hodil mojí tašku i se svíčkou dál pod velký scenr a kufr mi vrátil :D No mě se vážně ulevilo - vždycky se cítím nesvá, když jsem na letišti - zvládám všechno v pohodě, jen je to vzláštní pocit, mám z nich strach - nechci zůstal na 10let v base :D Let měl teda zpoždění - tak jsem si koupila jídlo a čekala u gatu.Letěla jsem do Atlanty, kde jsem přestupovala do Savannah - kde mě měla vyzvednout teta se strejdou. Bylo hodně oblačno, ale jakmile jsme zmizeli z Floridy a blížili se k Georgie, tak už to začalo být krásný - udělala jsem několik fotek, tak se můžete kochat se mnou - bylo to moc krásný pohled na nebe - ještě jsem se byla zeptat jetušky, jestli o mě normálně letadlo do Savannah ví, že jsem tady (měli jsme zpoždění a počítala jsem, že mi bude zbývat tak 10 minut na přestup), uklidnila mě, že nejsem jedniná, kdo tu má connection, že se nemusim bát, že o mě ví, buď počkají a nebo poletím dalším. Normálně vím, že se to tak dělá, ale po mojí zkušenosti, kdy mi uletělo letadlo do Ameriky, se radši ptám, ať vypadám jako úplnej blbec, hlavně ať se něco dozvim - už fakt nechci takovouhle další zkušenost.

Let do AtlantyPoslední obrázek - pohled z výšky na Atlantu

Takže jsme přistáli v Atlantě (trošku se spožděním) - vedle mě seděl manžeslký pár a před náma jejich dvě dcery - ptala jsem se jich, jestli mají taky connection, tak říkali, že do Chicaga (ptala jsem se jen proto, že bych je mohla následovat a dostat se tak do letadla, kdyby letěli se mnou - což mi nevyšlo, tak jsem to musela udělat sama) !! Na netu jsem si najela normálně na stránky delty (letecká společnoust,kterou jsem letěla), zadala číslo letu na letence a našla si tam, na kterým gatu by to mělo být, protože na letence jsem to něměla - naštěstí to bylo B7 a my zastavili na B27, tak jsem měla štěstí, že to bylo v jedný sekci - nakonec jsem utíkala jako o závod, protože jsem měla posledních pár minut - všichni na mě zírali, ale naštěstí uhýbali, protože asi poznali, že já nebudu ten, kdo bude brzdit :D Měla jsem to jen tak tak - ještě tam nastupovala pár lidí - normálně v zavazadlovém prostoru (nahoře nad sedačkami) už nebylo místo - pryšla jsem pozdě- tak jsem se smiřila s tím, že ten kufr nebudu mít nad sebou - snažila jsem se ho nacpat nahoru, ale nešly zavřít dveře - tak mi pán půjčil poleštář a nakonec jsme to zavřeli - já tam brzdila line, takže ti, co šli za mnou museli čekat, až si prostě ten kufr uklidím :D Samí komplikace !! :D Jinak let byl rychlý - ani né za hodky a půl už jsem se vítala s tetou !!

Tady jsou fotky z Atlanty do Savannah z nebe - myslím, že se povedly :))

Teta už na mě čekala s kávou, tak jsme si dali na letišti kávičku a vyrazili k ní - kde jsme si dali hezky halušky, které jsem si přála aby mi udělala - no taky jsem si dala české bombony - daly jsme si s tetou pěkně do nosu - fernet a vínko - takže od nějakých 10 pm, kdy jsme přileli domů - jsme šly spát ve 4am :D Prostě jsme pařily :D Já tam tetu naučila zacházet s mobilem - takový vychytávky - obrázky atd - normálně z ní byl ve 4am profík :D Moc jsem se u toho pobavila - bylo to jako učit babičku :D

Tady je fotka mého pokoje, kde jsem spala - a na pravé straně je fotečka NY, kdy jde o skleněnou kouli od Tety s NY - tu jsem vždycky chtěla !! :)) A taky už jsem v sobotu měla svátek :DSaturday April 6th

Ráno jsme vstávali asi kolem 10té :D Já si umyla hlavu ještě ráno a šla jsem na snídani - dali jsme si všichni společně kávu, přečetli noviny a začali se připravovat na trip po ostrově - Hilton Head Island & když jsme se vrátily tak jsme připravily stůl na oslavu mých narozenin.
Taky jsem našla voňavku Gucci, Dolce Gabanna & Chanel - moje teta pracovala v parfumérii - tak má doma plnou zásobu :D
Měla jsem připravenou mapu - tak jsme vyjeli po jejich uzavřený komunitě, kde mi ukazovali golfová hřiště a potom jsme teda vyjeli po okolí. Byli jsme na pláži, potom jsem potkala aligatory a srnky :D Musim říct, že to bylo velice plodné odpoledne :D Když jsme byli na té pláži, tak jsme zašli do hotelového prostoru - sedli si k baru a objednali si drink - mě se líbí, že nikdo neřeší, jestli jste v tom hotelu či ne - přišli jsme přes pláž, takže se to dá i blbe zjistit a pochybuju, že by chodili ke každěmu a kontrolovali ho.

No a zašli jsme s tetou do krámu - měla tam pro mě dort - tak jsme tam vybraly zákusky - dortík - a teta objednala balón - šla si pro něho k zaměstnanci a on přišel s balónkem a ptá se, kdo má narozeniny - potom jsem tetě řekla, jestli mě nemůže s balonkem vyfotit, tak se u nás zastavil starší pán, jestli nechceme vyfotit společně - samozřejmě, že jsme neodmítly :D No a u pokladny se prodavač zeptal, kde je party - teta řekla u ní a že je zvanej :D Ale nepřišel, i když řekl, že přijde :D LOL Zase jsme se předvedly :D

Když jsme s tetou přišly domů, tak jsme teda připravily ten stůl, jídlo a šly jsme se převléci, protože měla přijít návštěva. Teta tam má jednu známou - Majku (je jí kolem 30), která si vzala američana a potom měl přijít starší pár s dcerou a jejím přítelem - tak jsme tam na ně čekali než dorazí - nakonec to byla paráda - zasmáli jsme se - snědli jsme svíčkovou - dortíky, dali mi dárky zlatíčka, i když nemuseli - dostala jsem kabelku, která ladí s tričkem a velkou cestovní tašku - strejda ty tašky vyrábí sám - má company :)) Samozřejmě jsem brečela - manžel Majky samožřejmě musel fotit a hned je dát na fb :D Sice mi to připomíná mě, ale tyhle fotky tam dávat nemusel. :D Mě tohle strašně dojímá - když si představím, že mamka tu nemohla být, moje rodina a kamarádi, se kterýma jsem 21 chtěla oslavit a další záležitost, kterou tu nebudu jmenovat, ale pořád to bolí - a já se neumim udržet a nebrečet - prostě brečim :D Moc se mi líbilo, že mi teta udělala oslavu, jak se patří 21 je big deal v americe a přestože moje celá rodina nebyla se mnou - moc se to povedlo a já si to vynahradím s mamkou později.
No a další důležitá část oslavy - šla jsem pařit do baru !! Majda s manželem mě vzali pařit - nejdřív jsme zajeli k nim domů, kde jsme si dali vínko - bylo teprve 10pm a to se nikam takhle pozdě nechodí - tak jsme si povídali na zahradě a pak byli ready jít na dízu - jedna holčina - jejich kamarádka Megan měla taky 21 !! :)) No já byla děsně natěšená, že už jsme v autě seděla s připraveným pasem (trošku přeháním :D, ale tak nějak to bylo), když jsme došli ke vstupu, muselo se ukazovat průkaz, tak jsem mu s pasem mávala před obličejem, že mi teda je 21 a on se usmál a povída, že budu asi po prví tady v baru :D Majka se mohla pokácet smíchy - nakonec mi vyhazovač popřál krásné narozeniny a šli jsme si objednat drink.
Potom tam přišli kamarádi od Majky, tak mě tam všem představovala, vůbec si nepamatuju jejich jména :D Taky tam přišel její gay kamarád Andy - ten byl nejlepší - úplně jsme tam tancovali jako blázni - on to úplně rozjížděl :D Byl dokonalej !! Majka říkala, že jsem velcí kamarádi, že je to pohoda, že její muž nemá na to žárlit. Že spolu plánují výlet do Evropy. Andy mi říkal, že strašně moc chce do Prahy, že je to jeho nejoblíbenější město, kam se moc chce podívat, tak jsem mu řekla, že musí navšívit gay bar v praze, že je nejznámnjší na světě - že si tam možná najde nějakyho czech boye a on se úplně rozzářil - že by moc rád :D Odpověděla jsem mu, že to cítím stejně s Američanama :D Úplně cute byl. Tancovali jsme na tenhle song.

Jmenuje se to Cupid Shuffle - tak jsme tancovali na ten refrén - moc sranda byla :DPotom mě Majka představila jednomu klukovi - který se mi představil jako Liam - tak jsem si tam s ním dávala hug a on mě objal a tak krásně voněl - paněbože - já jsem normálně ani nemohla říct svoje jméno :D No řekl mi, že další drink je na něj, ale už jsem ho tam nenašla - sakra :D Ale já si stejně cestu k němu našla :D LOL - Wendy se nezdá :D On potom odešel a já se naklonila k Majce a říkám, ten tak krásně voněl - ona i její manžel se rozesmáli, že o tom Majka právě mluvila :D Jinak jsme tancovali, pili, ale nebyla to žádná divočina - potom se tam na mě lísal nějaký maník - stejný prasata jako u nás :D Tak jsem mu řekla, ať mě nechá a Majka přiběhla, že je strašně žárlivá a ať mě nechá být :D No konec prostě.

Největší poklona klukovi - co tam přijel na vozíčku, neměl nohy - a šel tancovat na parket - kluci ho nármálně zdravili a potřásali si rukou a holky tam s ním tancovali (i já) - pochybuju, že ty holky znal :D Každopádně u nás v ČR by se mu smáli a nadávali, ale tady ho prostě všichni zdravili, objímali a tancovali - klobouk dolů, že přišel - za tohle tu Ameriku zbožňuju.

Kolem 3tí ráno jsme šli domů - spala jsem u Majky - Mark (její manžel) už šel dávno spát a my jsme si spolu povídaly až do 5ti, kdy mi povídala její příběh, jak se sem dostala - taky velikánský obdiv - neměla ty začátky vůbec lehký.

Sunday April 7th

Ráno jsme hezky staly - Mark už byl dávno v práci - tak jsme si spolu s Majkou daly kávu a croissanty - povídaly si a vyjely zpět k tetě. Tam jsme jí vyprávěly o večeru - já samozřejmě nadšedná, protože to bylo super - nasmála jsem se, zatancovala a poznala nový lidi. Potom přišel Mark na svíčkovou, tak jsme si pochutnali na svíčkové a hodili skype s maminkou Majky (kdy jsme Marka naučili říct Ahoj mami - jeho tchýni) - to byl joke !! Potom jsme volali synovy mojí tety a nakonec mojí mamce - takhle jsme to všechno obvolali - a vyrazili s Majkou na nákupy - jelikož byla neděle, tak se zavířalo pozdě - tak jsme musely fofrovat - hledaly jsme dárek pro Megan (co měla ty narozeniny) - koupila jí třičko růžové s náramkem.Když jsme se vrátily zpět k tetě - daly jsme si kávu a povídaly a Majka, že musí jít na oslavu Maganiných narozenin dát jí tam ten dárek, ale že jde brzo do práce, tak se tam moc nezdrží - ptala se jestli nechci jít taky, ale řekla jsem si, jestli se tam zrdží hodinku, tak to nemá cenu někam chodit - odmítla jsem, ale před odchodem jsem jí řekla, ať řekne Liamovi, že mi dluží drink a že hezky voní :D Večer jsme se s tetou koukali na dancing with the stars :D Zase jsme šly spát úplně pozdě, navíc jsme druhý den měly jet na výlet do Charlestonu, který je tak dvě hodiny od tety.

Monday April 8th

Ráno jsme vstávaly brzo - asi kolem 8 am - nasnídali se, dali kávu, přečetli noviny a pomalu si to nasměrovali k autu - cesta byla v pohodě - pěkně rychlá - zastavili jsme se v cascu, kdy jsme si tam dali pizzu a šlo se nakupovat - já si tam koupila stahovací tričko a spodní prádlo :D Měli ohromný slevy - nekupto :D a dětičkám dvě knížky, abych nepřijela s prázdnou. S tetou jsme si dělaly legraci kvůli tomu tričku - pořád jsem jenom jedla a přibírala - jneže jestli chceš zhubnout - nejezdi domů a nebo k příbuzným - protože začneš jíst ty naše jídla či sladký a celá dieta je v háji :D No a vyjeli jsme do města.
Ten dům mi přijde jako z Foresta Gumpa, kde on bydlel - v Savannah je náměstí, kde on seděl na té lavičce a jedl ty sušenky, příště se tam také pojedu podívat a tam kde bydlí, to by mělo být udajně Alabamě, ale to nevím jistě - každopádně mi tenhle dům opravdu připomíná Forestův.

Každopádně jsme měli jeden trapas za druhým v Charlestonu - nejřív jsme samozřejmě prošli po městě - kde ta historická část je opravdu kráná - jezdí tam kočáry a provádí lidi po městě - zastavili jsem se v parku, kde jsou kamenné kanony - udělali jsme miliony fotek - zašli si na kávu - a potom jsme se rozhodli, že se půjdeme podívat na kabelky - to bylo děsně před odjezdem - takže jsme šli do gucciho - strejda šije ty kabelky - tak chtěl omrknout ceny a konkurenci :D Přišel tam nějaký mladý prodavač a povídal si tam s náma a najednou si povídal se mnou a teta, že už jde - tak jsem jí česky řekla kam jde a ona - povídej si s ním a odešla :D Tak já tam zůstala stát a on začal o počasí - no nakonec jsem se vymluvila a odešla za tetou - ona na mě, že nikdy nevim, kde bych mohla potkat svýho budoucího manžela a že musim zkoušek, kde se chytí :D No a hned další případ, kdy jsme byli u Vitona - a koukali jsme na kabelky tam - přišel tam klučina - jenže já to nešlyšela celý - jen jsem zaslechla following me - tak jsem se na něj otočila - ještě než teta vůbec stihla promluvit a říkám - my nechceme kabelky - tak kluk chudák koukal - teta se smála - pak mi říkala, že vlbec nechtěl abych ho nikam následovala, ale že se ptal Are you following me - takže jsme ho už museli někde potkat a že chtěl se mnou "laškovat" :D Zktátka Teta je moje nová dohazovačka - ale to nevíte celé story - počkejte na moje date - to teprve bude něco :D

No a největší trapas toho dne ?!! Šli jsme ven před ty krámy a ze zadu bylo straé kino - ale úplně zachované - samozřejmě, že jsem chtěla fotku - tetu jsem nechala stát na jedné ulici a přešla jsem na druhou a stoupla si před kino a dělala pozy a teta měla fotit - auta nám stavěla, aby nám nelezla do záběru - jenže teta nic neviděla - tak šel kolem další kluk - požádala ho, jesli mě nemůže vyfotit :D Takže jedná várka aut odjela, přijela další a zase čekali, aby nám nelezli do záběru - já se tam smála tak nahlas, že lidi se otáčeli, jestli jsem ok :D Prostě trapas jako blázen :D A další - když jsme jeli do Charlestonu - tak jsem viděla nápis Welcome to Beaufort - tohle město bylo ve filmu Walk to remember / Dlouhá cesta - pak jsem teda zjistila, že je v North Carolina :D Ale já jsem moc chtěla vyfotit tu ceduli - takže jsme se rozjili hledat ceduli :D Nakonec jsme jí přejeli - takže jsem se otáčeli na parkovišti a vraceli jsme se druhou cestou - já musela mít připravenej foťák a fotit - stažený okýnko a jelo se - strejda trošku přibrzdil a já mohla udělat forku, tak jsem byla tak nadšená, že to město mám - a potom zjistim, že je to v North Carolině :D


Teta potom jokovala, ať zchovám foťák a že už nejedeme hledat žádnej nápis či město, že jedeme jíst, že má hlad :D Tak jsem se zeptlala jestli můžu fotit aspoň za jízdy - což mi svolila :D Největší joke - prý říkala strejdovi - ještě než jsem přijela, že si musí zajít na nehty ke kadeřníkovi, protože já ten telefon nedám z ruky - fotím úplně všechno a hned ty fotky jdou na facebook :D Tak aby se prý neztrapnili - tak musí dáváat pozor, co si oblíkají :D Už mám na facebooku tři alba ze SC. Taky jsem ten foťák nedala z ruky, všechno jsem fotila a dávala na fb - musím mít nějakou památku. Moje BFF si pořád stěžuje, že nemám fotky sebe - jen dětí - tak jsem se tam taky fotila :D

Každopádně Výlet byl super - Charleston je moc krásný, starý a historický město - jestli někdo bude mít cestu kolem - měl by ho navštívit. Zašli jsme na večeři - nepamatuju si kam jsme to šli (nevím jméno už) - ale je to restaurace, kde zaplatíte jednu cenu a můžete si vzít co chcete - trošku mi to přípomínalo jídelnu - tak tam klidně můžete sedět dvě hodiny a jíst, na co máte jen chuť - určitě je vám jasný, že když jsem prošla kolem sladklého - že jsem neodolala - nabrala jsem si zmrzlinu - sušenky - masrsmellou atd atd - potom jsme jokovali - že se budu muset jít proběhnout - a že tohle je jídlo na celý týden - že už nemůžu víc jíst - protože já to co jsem schodila - mám zase na sobě a možná ještě víc - nejezděte k příbuzným, jestli chcete zhubnout !! Takže od těď začíná nová dieta, abych něco schodila - protože jinak mě už ani to letadlo neuveze :D

Po večeři jsme volali s Majkou, že by ráda přišla na pokec, ale musí dodělat knedlíky - když přišla k nám (dávali vyřazování z Dancing with the stars), tak nám vyprávěla, jak její knedlíky dopadly - prý hrůza dšs, tak si nakonec udělali těstoviny a snědli svíčkovou s nima :D LOL - my si daly společně ovoce - protože všechny chceme zhubnout :D Tak jsme nejedly nic jinýho, ale pily jsme víno, takže tomu jsme taky moc nepomohly :D Bavily jsme se o tancování a tak, když v tom se chystala odejít (kolem půlnoci) a řekla mi, že se na mě Liam ptal, kde jsem, že mi dluží drink :D Tak mi ho ukazovala na facebooku a prej, počkej, já mám jeho číslo - já ti ho dám a ty mu můžeš napsat :D Tak mi dala jeho číslo - ale přišlo mi už pozdě - hlavně jsem nechtěla vypadat creepy - tak jsem se rozhodla, že počkám až na druhý den :D A vydržela jsem to :D LOL - Kdo by to byl řekl !! :D Šly jsme spát zase pozdě - povídaly jsme si s tetou - zbožňuju konverzaci s ní - vždycky se tak pobavíme :D Říkala, že neměli takovou srandu strašně dlouho - že jim teda dávám zabrat, ale že jsou moc rádi, že jsem u nich - jsou zlatí :D

Chtěli jsme jet do Savannah v úterý, ale jelikož jsme málo spali - a hlavně jsem nechtěla moc utahat tetu se strejdou, protože nejsou na takový chození zvyklí - měli jsme stejně naplánovanou See Pines - což je jakože část toho ostrova, dále přístav a takový turistický pochůzky, takže by jsme tu Savannah museli hodně uspěchat - což se mi nechtělo - chtěla jsem všechno vidět - točil se tam Forrest Gump - tak jsem řekla, ať se trošku vyspíme - že vstaneme až vstaneme - uděláme ten ostrov - potom jsme se měli sejít s Majkou - a ještě jsme měli návštěvu u známích (ti co byli na tý mojí oslavě) - takže jsme toho měli hodně - tak jsem si řekla, že Savannah můžu vidět přístě - navíc jsem měla RANDE - ale k tomu se dostanu !! :))

Tuesday April 9th - Můj nejlepší den :D

Takže jsme vstali později - já si hodila ráno sprchu - nasnídali jsme se - jako obvykle - ještě jsem tetu učila s fotkama - dávat fotky na fb a do pc - potom jsme si sedli na terasu a vypili kávu no a vyrazili na projížďku ostrova. Ten ostrov je rozdělený na komunity - v jedné - úplně private bydlí teta, kdy musíte mít propustku, aby Vás Gate pustila dovnitř a ti, co tam bydlí mají normálně nálepky na autě, takže je automaticky pustí a hlavně mají klikč na vrata. Majka bydlí v Sea Pines - což je ta další komunita, kde musíš mít propustku, kterou nám zařídila Majka - takže jsme nemuseli nic platit, protože jako turista si propustku zaplatíš - funguje to tak - že když Vás někdo pozve - musí zavolat na gate - říct vaše jméno, aby gate věděla ke komu jdete.

Musim říct, že je to moc krásné mésto - hned jsem si musela fotit ty cedule - welcome - tak tady máte fotku, co všechno jsem viděla.

Beaufort (Charleston jsem nikde nenašla, tak tu fotku nemám) - potom je Sea Pines - Harbor Town a poslední byl Leamington, kde bydlí teta.


Dopoledne jsem napsala Liamovi - nevěděla jsem, jestli si mě bude pamatovat, ale za zkoušku nic nedám - ještě jsem si říkala, že budu vypadat creepy, ale žijeme jen jednou :D Tak jsem mu napsala, kdo jsem, že jsem změškala jeho drink a jak se má. Tak mi napsal, že se má fajn a co já. Napsala jsem, že jedu do Sea Pines se podívat, že je to můj poslední den tady, tak jsem excited - a co děla on, že je moc krásný počasí. Odpověděl, že pracuje, že by měl být kolem 10pm off - a že je škoda, že odjíždím - a kdy - jestli už dneska a nebo mám dneska volno ?! Psala jsem, že až druhý den dopoledne, že dnes jsem tady a jestli to znamená, že mě chce vidět - odepsal - "What a silly Question - of course I do !" Není to sweet ??!!! No - dále jsem mu psala, že jsem ho chtěla vidět druhý den, ale jelikož tam šli jen nachvilku, tak jsem nešla. Psal, že slyšel a že se na mě ptal a že by mi mohl po práci zavolat a zjistit, jesli jsem na dnes večer pro něj volná. Okamžitě jsem psala, že mám čas :D LOL

S tetou a strejdou jsme si teda prošli přístav - udělali mnoho fotek - strejda mi vyprávěl historii - viděla jsem delfíny, jen byly na fotky moc daleko, takže jsem je pořádně nezachytila - potom jsem se šla podívat na pohledy - koupila jsem si pohledy a knížku o SC - a teta mi koupila růžové tílko z Hilton Head Island :D No řekli mi, že se teď pojedeme podívat do dalšího přístavu, že si tam dáme zmrzlinu a půjdeme chytit Majku. Tetě jsem okamžitě říkala, co on píše, tak jsme to spolu komentovaly - moc jsme se nasmály - moje teta se nezdá, ale je to pěkná dračice :D Jako, tohle bylo ještě málo, ale počkejte si, co dělala - já si přišla jak 18ti letá :D Každopádně mi řekla, že on pracuje tam, kam my jdeme - LOL :D řekla mi to teda až těsně před příjezdem.Tady jsou naše fotky - the salty dog - je úplně nahoře - je to místo v Sea Pines - kam jsme jeli a kde pracuje Liam - teta na mě prej - jdu na záchod a ty se tu tam poflakuj a snad na něj narazíš :D LOL Nakonec jsem šla taky na záchod - kde jsem potkala Megan - daly jsme si hug a povídaly jsme si - všechny - co jsem potkala v tom baru dělají právě tady - i ta Majka, tak má vždycky víkendy - dají se tam vydělat pěkný peníze - hodně turistů - šli jsme si se strejdou a tetou dát zmrzlinu - měli jí delikatesní - napsala jsem Liamovi - a poslela fotku obrázku The Salty dog a napsala, že mají výbornou zmzlinu a ať má prima den v práci - okamžitě odepsal, jestli jsem tam - tak ať ho přijdu navštivit na Wreck - restaurace, ať přijdu. Takže strejda na nás čekal a procházel se kolem a já s tetou šla - musela mi ukázat, kde to je a navíc tam byly papušci - který mi teta chtěla ukázat, takže jsme se vydaly za "Papouškama". Našli jsme ten Wrech Restaurant a šly se podívat okolo - nešly jsme do vnitř - ven přišel mladý kluk - on tam pracoval - tak mě pozdravit a chtěl si povídat, ale já mu překazila plány, když jsem se zeptala, jestli je tam Liam, jestli mu může říct, že venku je Wendy - tak odešel vyřídit zvkaz - já se cítila děsně trapně - tak jsem tam tetu začala foti (ještě větší trapas) prostě a teta fotila mě - já se nemohla udržet - smála jsem se jak praštěná a pak přišel :D

Takže mi dal hug a šlápl mi na nohu - ježiš to byla bolest - tak se mi omlouval, že nechtěl a já statečně, že je to OK, že jsem to ani nezpozorovala - to byla taková bolest a já dělala hrdinku :D Potom jsem je představila tetě a další trapas - teta se ho ptá, jestli tu pořád mají ty ptáky (myslela papoušky), ale nemohla si vzpomenou na anglický slovíčko - asi z něho taky byla nerozní - a já na tetu Papagains :D A řekla jsem to tak asi dvakrát - jenže to je slovensky - takže Liam neměl ani potuchu, co myslíme, opakoval Papagaje s náme a nevěděl chudák - až potom prej, myslíte Parrots ? :DLOL - Tak nás vzal do vnitř a šel nám ukázat papoušky - pracuje tam jako manažer - tak nás vzal jinou cestou - papušci seděli na stromě - nebyli ani v klecích - prej vůbec neuletí - že je tam dávají jen na noc - a prej umí i mávat - tak nám papušci zamávali - a ten jeden úplně křičel - prej Liama nemá rád, protože jsou to všechno kluci :D Asi žárlil :D No a teta, že jde najít manžela - aby nás tam nechala o samotě prej :D lol - prostě trapas jeden za druhým - TAK jsme si spolu povídali - ptal se, jestli se s ním teda chci sejít a že mi po práci zavolá a domluvíme se - ptal se jak mi chutnala zmrzlina - pak mi pochválil tričko - měla jsem to tričko z SC - tak jsem se tomu smála - říkala jsem, že prostě musim dát nějak najevo, že jsem turistka - říkal, že ho tu nosí každej :D No, pak jsme se rozloučili a já šla najít tetu :D


Potom jsme museli jet do Starbuck - sejít se s Majkou - teta se mě pořád ptala na Liama, taky mi ho pochválila :D No konec - prej, že za 5 dní toho stihnu víc jak za půl roku v USA :D S Majkou jsme si teda dali kafe - a hned prej - tak ty si mluvila s Liamem a máš s nim rande jo a tak :D Samé joky :D Potom jsme se rozloučily - že zůstaneme společně v kontaktu, že až přijedu zase, tak se sejdeme - moc se mi ta holka líbí - a že jí mám dát vědět - co rande :D

Museli jsme ještě stihnout tu návštěvu - zašli jsme tam s dortem a vínem - sedli si k nim do obýváku - jedli dorty a musim říct, že to byla docela zábava - probírali jsme tam hady, krokodýly a podobný havěti :D Nakoc jsme tam zůstali 3hodiny :D No a my se rozhodli, že už je na čase jít domů - že se bude dneska zase tancovat (dancing with the stars) - a já se musela připravit na rande :D

Rande napíšu jako další článek . už se mi to sem nevešlo !! xx

My 21st Birthday !!

4. april 2013 at 2:50 7th Month

Ahoj Všichni !! Dneska mám 21 narozeniny - hou hou hou hou !!!Jelikož je středa, tak je to normálně pracovní den - takže se nejde nikam pařit :D Ale v pátek jedu k tetě (vracím se ve středu), kde si taky oslavím narozeniny, takže to bude další článek. Tenhle počítám bude hodně krátký, jen jsem se chtěla pochlubit, jak úžasné mám hostparents a samozřejmě svojí vlastní rodinu Usmívající se

Včera jsem šla jen tak do schránky a našla tam přání od mojí tety z Anglie - stihla to naprosto přesně - hrozně mě to potěšilo - ona nikdy nezapomněla - každý rok mám od ní přání ve schránce - a ani letos tomu není jinak - vůbec jsem nevěděla, že jí moje mamka dala adresu - o to větší to bylo překvapení - holka moje zlatá !! :)) Mamka k ní v pátek jede taky na prodloužený víkend - tak snad hodíme skype - já i mamka budeme u tet Smějící se

B-day card from UKJeště mi prý posílala moje BFF a teta pohled, ale ty ještě nedorazily, takže až dorazí, tak je sem k tomu článku hezky přihodím. Smějící se
Dostala jsem hodně přáníček a zpráv - moc všem za to děkuji - samozřejmě vždycky poznáte, kdo ty narozeniny ví - a komu poradil facebook - ale pořád se to počítá - tak mě to moc potěšilo .. Všichni si myslí, že se půjdu dneska někam "zlískat" do hospody, ale to nepůjdu, protože hlídám dětičky přes noc - ani mi to nevadí, protože lidi, se kterýma bych to chtěla oslavit tu nejsou - a mě se moc nechce jít s ostatníma au pairkama a utratit peníze jen pro to, že je mi 21 :)) Takže já si počkám až moje BFF bude mít taky 21 a oslavíme to pořádně spolu !!

Jinak - moje maminka mi zpívala na skype - achjo - tak moc mi chybí - potom mi volala moje teta, ke které jedu, tak mi taky zpívali - no dneska je fakt wonderful day.

No a to nejhlavnější - přišla mi zpráva od mojí HF, že je večeře hotová, tak sejdu dolů a HP drželi dětičky v ruce, před sebou dort se svíčkou 21 a zpívali mi Happy Birthday to you !! Potom jsem se u dortu vyfotila s dětičkama a dali jsme si do nosu - musím příct, že jsem lepší dort ještě nejedla - mňami !! Počítám, že si dám dortík k snídani :D Brečela jsem - tohle jsem vůbec nečekala - moc mě to od nich potěšilo - ještě tam nechali napsat Happy Birthday Vendula - ani to jméno mě neštve - nevím proč, ale tohle jméno se jim líbí víc než Wendy :D Už jsem od nich dostala dárek dávno - vybrala jsem si letenku k tetě - pořád je lepší to zúročit takhle než aby mi kupovali něco jinýho - letenka se zrovna hodila - taky mi včera HM koupila kraťasy :D Prostě zlatíčka - ale dort mi udělal největší radost.

My b-day cake - "Happy Birthday Vendula"


Pictures with my kids - love that


My kids & cakeJen jsem se chtěla pochlubit, jak úžasnou hostfamily mám - a ještě lepší mojí rodinku - jsem nejšťastnější člověk.

Takže se jdu uložit k televizi a budu koukat na filmy.

Sice je to normální den, jako každý jiný - nic se pro mě nezmění, jen to číslo je větší - ale jsem strašně nadšená :)) Taky jsem si dneska nabarvila hlavu - tak mi to moc sluší :D :))) No, ujde to .

My new look
Have a good night Czech Republic xx