My 21st Birthday !!

4. april 2013 at 2:50 |  7th Month

Ahoj Všichni !! Dneska mám 21 narozeniny - hou hou hou hou !!!Jelikož je středa, tak je to normálně pracovní den - takže se nejde nikam pařit :D Ale v pátek jedu k tetě (vracím se ve středu), kde si taky oslavím narozeniny, takže to bude další článek. Tenhle počítám bude hodně krátký, jen jsem se chtěla pochlubit, jak úžasné mám hostparents a samozřejmě svojí vlastní rodinu Usmívající se

Včera jsem šla jen tak do schránky a našla tam přání od mojí tety z Anglie - stihla to naprosto přesně - hrozně mě to potěšilo - ona nikdy nezapomněla - každý rok mám od ní přání ve schránce - a ani letos tomu není jinak - vůbec jsem nevěděla, že jí moje mamka dala adresu - o to větší to bylo překvapení - holka moje zlatá !! :)) Mamka k ní v pátek jede taky na prodloužený víkend - tak snad hodíme skype - já i mamka budeme u tet Smějící se

B-day card from UKJeště mi prý posílala moje BFF a teta pohled, ale ty ještě nedorazily, takže až dorazí, tak je sem k tomu článku hezky přihodím. Smějící se
Dostala jsem hodně přáníček a zpráv - moc všem za to děkuji - samozřejmě vždycky poznáte, kdo ty narozeniny ví - a komu poradil facebook - ale pořád se to počítá - tak mě to moc potěšilo .. Všichni si myslí, že se půjdu dneska někam "zlískat" do hospody, ale to nepůjdu, protože hlídám dětičky přes noc - ani mi to nevadí, protože lidi, se kterýma bych to chtěla oslavit tu nejsou - a mě se moc nechce jít s ostatníma au pairkama a utratit peníze jen pro to, že je mi 21 :)) Takže já si počkám až moje BFF bude mít taky 21 a oslavíme to pořádně spolu !!

Jinak - moje maminka mi zpívala na skype - achjo - tak moc mi chybí - potom mi volala moje teta, ke které jedu, tak mi taky zpívali - no dneska je fakt wonderful day.

No a to nejhlavnější - přišla mi zpráva od mojí HF, že je večeře hotová, tak sejdu dolů a HP drželi dětičky v ruce, před sebou dort se svíčkou 21 a zpívali mi Happy Birthday to you !! Potom jsem se u dortu vyfotila s dětičkama a dali jsme si do nosu - musím příct, že jsem lepší dort ještě nejedla - mňami !! Počítám, že si dám dortík k snídani :D Brečela jsem - tohle jsem vůbec nečekala - moc mě to od nich potěšilo - ještě tam nechali napsat Happy Birthday Vendula - ani to jméno mě neštve - nevím proč, ale tohle jméno se jim líbí víc než Wendy :D Už jsem od nich dostala dárek dávno - vybrala jsem si letenku k tetě - pořád je lepší to zúročit takhle než aby mi kupovali něco jinýho - letenka se zrovna hodila - taky mi včera HM koupila kraťasy :D Prostě zlatíčka - ale dort mi udělal největší radost.

My b-day cake - "Happy Birthday Vendula"


Pictures with my kids - love that


My kids & cakeJen jsem se chtěla pochlubit, jak úžasnou hostfamily mám - a ještě lepší mojí rodinku - jsem nejšťastnější člověk.

Takže se jdu uložit k televizi a budu koukat na filmy.

Sice je to normální den, jako každý jiný - nic se pro mě nezmění, jen to číslo je větší - ale jsem strašně nadšená :)) Taky jsem si dneska nabarvila hlavu - tak mi to moc sluší :D :))) No, ujde to .

My new look
Have a good night Czech Republic xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ivy Ivy | 4. april 2013 at 10:42 | React

Hezké :) to by me moc potesilo :)

2 Lucette Lucette | 4. april 2013 at 16:16 | React

Jeeee, vsechno nejlepsiii a dalsi skveli rok...y v usa!! :-* Uzij si to u tety :-)

3 Wendy Wendy | 4. april 2013 at 20:49 | React

Děkuju moc moc moc :)) Já doufám, že užiji - teta už má pro mě plány - už se těším - zítra poletím - určo napíšu článek <3

Hodně štěstí :))

4 Lucette Lucette | 7. april 2013 at 0:06 | React

Už se těším na nový článek!!! :-)

5 Monica Monica | Web | 7. april 2013 at 11:43 | React

na tento blog už chodím docela dlouho, máš super články a baví mě to číst. Jednou bych se taky ráda podívala do USA, asi né jako aupair ale ráda bych tam jela! :) Přeji hodně štěstí, zdraví a měj se tam hezky!! :) Happy Bday :)

6 Wendy Wendy | Email | 25. april 2013 at 2:00 | React

[5]: Ahoj Mončo - tak na tvůj kontář jsem přišla až teď :))

Děkuji moc za kompliment, že tě baví číst moje články - moc mě to hřeje :))

Stojí to za to !! Vážně !! Amerika je úžasná země a já jsem blessed, že tu můžu být :))

Děkuji za přání k narozeninám - užila jsem si je neskutečně :))

A třeba se tu potkáme :)) :-P  :-P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement