*My Date With Liam*

12. april 2013 at 3:11 |  7th Month

Ahoj,

tohle je naazující článek na South Carolina - kde jsem navštivila mojí tetu. Jelikož už se mi date nevešlo do článku, tak jsem se rozhodla ho napsat zvvlášt. Takže budu jen pokračovat.

Večer mi přišla smska od Liama, že teda skončil v práci, ale že musí ještě něco dodělat, tak jen zjištujě, jesli ho chci vidět, i když je později - bylo asi kolem půl 11 - tak jsem mu naspala - what a silly question - of course I do - stejně jako to napsal on - tak jsem mu zřejmě udělala radost - ptal se, jestli mám nějaký přání, kam bych chtěla jít - jelikož jsem tam byla pár dní - vůbec jsem neměla potuchy, kde co je, takže to bylo v jeho rukách. Napsal moc hezkou zprávu - což se mi líbilo - i tětě, která samozřejmě checkovala, co si píšeme :D A ještě ty její komntáře, že by byla nejradši, kdyby šel k nám na kafe a oni se strejdou si zalezli do ložnice atd :D chudák - byla úplně vyřizená a vystrašená - jelikož má jenom syna - tak se nemusela o něj starat - prej vždycky, ať si dává pozor a není z něho taťka - tak mi dávala rady, ať nechodim k němu do bytu - že za dveřma se nedovolám pomoci, kdyby něco zkoušel - že se o mě bojí - že chápe, že mi je 21 - prostě mi připomínala mojí mamku, která má vždycky ty nejhorší příklady, co všechno by se mohlo stát :D

No a on napsal - co můžou dva lidi, který se neznaji - dělat - což se mi moc líbilo - přišlo mi to takový vychovaný - napsala jsem, že si můžeme dát kafe :D A on odepsal - co třeba víno - tak mi nakonec potom volal - teta úplně - zvedni to - a zmizela za dveře - hned jak jsme ukončili hovor - tak se najednou vynořila - takže je vám jasný, že poslouchala :D Tak se mě ptal, jestli mě má vyzvednout nebo dorazím já - řekla jsem si, že bude pro tetu lepší, když mě hodí k němu a bude vědět, kde bydlí - že se snad uklidní - pochválil mi angličtinu - že je impressed - že zná cizince a nemluví pořádně anglicky - že se mu to moc líbí - tak mě to potěšilo - ale jakmile jsem zvedla telefon - tak se rozjel anglicky - tak sem ho poprosila, jestli nemůže zpomalit - omlouval se, že ho to mrzí, že mu to nedošlo - tak potom mluil úplně pomalu - což bylo zlatý, ikdyž bych zvládla rychlejší tempo :D No - TAKŽE jsme se domluvili tak, že mi pošle adresu, já teda dorazim a půjdeme na plaž - kam jsme stejně nedorazili :D No a největší trapas - spíš to bylo hodně ponižující chudák - si říkám, že mu to za to ani nestálo :D Já si fakt přišla jak 16ti letá holka, co jde prvně na rande a vyšilujou jenom rodiče - já se smála až mi tekly slzy !! Nejlepší byla konverzace v autě - že kdyby něco ať volám, ať s nim nejdu do bytu (stejně jsem šla :D), že kdyby něco zkoušel, at ho kopnu mezi nohy, že to zabírá, že budu mít aspoň čas utéct - že nemá zkušenosti s randěním tady, že už přišla s manželem. Nemohla jsem se přestat smát.

Přijeli jsme k jeho domu - tak na mě ze zhora mával a sešel dolů - teta jak byla vyřízená a mluvila se mnou slovensky - tak vylézala z auta a úplně na něj - DOBRÝ VEČER - a já se začala smát, tak jí to došlo a přešla na angličtinu. Já ještě ani nevystoupila a ona prej, jaký máte plány !!! No já byla rudá jako rajče :D Tohle by se zeptal můj taťka - takže já vybuchla smíchy - a on to zvládl moc dobře - tak jí řekl, že půjdeme na pláž a co preferuje ona, a kdy mě má odvést domů - což se mi moc líbilo - protože jde vidět, že je slušně vychovanej, že se tohle zeptal. Teta se pak ptala na jeho jméno, že mu musí zařídit propustku, tak jí hledal kartičku, kterou nemohl najít, tak jí psal jeho jméno na kartičku ze zadu - bylo mi ho strašně líto - říkala jsem si, že tohle nemá chudák za potřebí - ale já jsem mu nemohla pomoc - proti tetě bych nešla - tak jsem se jen smála - no svíjela u auta - držela si břicho a nemohla se zastavit. Teta odjížděla a my oba stáli a mávalí jí a až teprve odešla tak jsme šli nahoru - myslím si, že teta ho tak vyděsila chudáčka - že řekl, že si jde jen pro klíče a mobila a že mužeme jít ven - chudák - nechal mě stát před dveřma - asi mu bylo jasný, co je teta zač :D Vtipkovala jsem, že je mi trapně, že to bylo jako setkání s rodiči - říkal, že se tak cítil, ale že je to v pohodě - chudákovi 26 a musí tohle procházet - ale zvládl to bravůrně - nakonec jsem se pozvala dovnitř sama a on mě provedl po svém bytě - nebyl veliký - měl kuchyň spojednou s obývákem - dva prázdné pokoje - vypadalo to, jako by se právě nastěhoval a přitom tam bydlí už rok :D Pak svojí ložnici a dvě koupelny - dělala jsem si srandu, jestli mě chce zabít - tak řekl, ať nechodim do toho pokoje, že tam je má poschovávaný - byl zlatej :D :))) Chudák - určitě se bál tety :D Teta mi potom večer řekla, že aby on se nebál mě - že ho znásilním JÁ :D No já už nemohla z toho !! :D

Nabídl mi pivo - tak jsme si otevřeli pivo - říkal, že můžeme zajít pro to víno - že to není daleko - tak jsem řekla, že je to ok, že si dáme to pivo, že to aspoň zkusím :)) Musel se jít převlíct - přišel z práce - tak se šel převlíc - ale předtím mi ukázal ložnici a na zdi měl takovou zeď s motýlky, což se mi moc líbilo - dělala to jeho sestra - tak to pro mě zapl a ta zeď se rozsvítila. Přišlo mi to moc romantický. Myslela jsem si, že to dělala jeho bývalá přítelkyně - rozešli se asi před měsícem - ještěže jsem neplánovala být jeho náplast na zlomené srdce - řekla jsem mu, že si šaty nesundám :D No smál se - ale nevim nevim. Řekl, že cítí úlevu, tak bůhví - já si myslela, že bude zničenej a on, že byl předtím z přítelkyně, ale tohle je ok.


Potom jsem si prohlížela jeho sbírku mincí - a pak mi ukazoval 2dolarovky - ještě jsem je neviděla a nedošlo mi udělat fotku - normálně fotim úplně všechno a tohle jsem prostě nezvládla :D Normálně papírový dva dolary - prý je už moc nevyrábí - Potom jsme si prohlíželi jeho sbírku vín - měl je vystavený - chtěla jsem si pro jednu dosáhnout, ale jse moc malá :D Tak mi je musel podat. Bavili jsme se o vínu - tak jsem řekla, že piju vínu s kolou - tak jediný co udělal, že se na mě znechuceně podíval a řekl, to je yucky - tak jsem mu oponovala, že není :D že je to moc dobrý - on říkal, že pije bílý se spritem - tak jsem mu říkala, že je to podobný - ale moc mi nevěřil. Potom říkal, že má radši dražší vína - já zase levnější, protože to míchám s kolou - tak se smál a říkal prej - nemíchej drahé víno s kolou :D To samé řekl můj HD :D LOL

Taky mi přišla smska od Majky, že si mám dát pozor a kdyby něco, mám volat - tak jediný, co jsem jí odepsala - jestli je dangerous ? :D Prej, že ne, že je to jen chlap - na to jsem napsala, že si oblečení dneska nesundám a budu spát hezky ve svý posteli - takže jestli něco čekal, tak má smůlu :D Tak mi napsala, že si nemyslí, že něco čekal, že je to nice guy - zase jsem si říkala, že s ním pracujou - tak by se to určitě vykřiklo, kdyby se tam něco dělo - město je to malý a všichni všechno vědí !!

Pustil písničky - tak jsme poslouchali písničky - potom jsme se dostali na téma hudba - on hraje na kytaru - a ten další den po mé "party" v baru byla další party a on tam hrál na živo na kytaru - takže jsem to prošvihla - tak sem se zeptala, jestli mi neudělá soukromý koncert - co myslíte - UDĚLAL !! :D Normálně si sedl na židli a zazpíval mi písničku od Beatles - co vám budu povídat - jokovala jsem večer předtím, že jak kluk hraje na nějaký nástroj - zadanej nezadanej - je hot :D Jen jsem jokovala, ale prostě - to je tak cool, když hrál. Řekl, že to normálně nedělá (lže !! Takhle se balí holky), ale nechala jsem ho přitom, že mu věřím :D Taky jsem mu řekl, že si takhle může balit hodně holek - že to na ně platí - říkal, že jeho spolubydlící hrál na kytaru a měl každý den jinou babu - tak že to tak začalo, ale teď ho to baví a užívá si hraní.

Bavili jsme se o písničkách - tak jsem řekla, že mám ráda romantický, že se mi líbí lyrics - a nějak jsem se dostala na hallelujah - a on, že to nezná - najednou pustil tuhle píšničku s tím, že je jeho favourite - tak jsem mu vyprávěla, že jsme na tuhle písničku měli nástup na maturáku - tak mě požádal o tanec :D Holky, on prostě ví :D Tohle by zabralo na každou - nebo aspoň na mě :D Takže jsme si v jeho obýváku zatancovali - navíc tuhle písničku ú)plně zbožnuju - takže to neměl težký chlapec :D Chtěl udělat otočku, ale zamotali jsme se, šla jsem jinou stranou :D Tak to bylo vtipný - nakonec mi dal pusu na ruku - jako za starých dob - hajzl :D Ještě před tím, než jsem šla tancoval, ptala jsem se ho, jestli mu můžu šlápnout na nohu, jako to udělal on mě - a on "Yes - please" tak jsem mu řekla, že to pěkně bolelo na ty žabky - prej proč jsem mu to neřekla, tak jsem mu na to odpověděla, že jsem chtěla být milá :D LOL.

Pivo bylo moc dobrý - hodně jsme si povídali - samozřejmě, že jsme probírali accent - ptal se, jestli on má accent - tak samozřejmě, že má !! Je to AMERIČAN !! Říkala jsem, že je to děsně hot - na to řekl, že si to myslí o cizinkách - že aameričani maji moc rádi přízvuky - že je to hodně hot :D No prostě takhle :D Byl zlatej - seděl na svým konci sedačky a já na druhým - prostě ho ta teta vyděsila :D Potom jsme se bavili o jeho práci - tak říkal, že dělal wedding planner - že se mu to moc líbilo - že mohl nosit suit a hlavně ho bavilo pracovat takhle s lidma - navíc říkal, že by se mu to hodilo i na životopis - no a nakonec šel na univerzitu a dostal se do tohodle podniku - prej jediný, co nesnáší jsou trička - normálně nosí trička s logem - the salty dog - ukazoval mi černý - řekla jsem mu, že vypadá jako by uklízel záchody :D Vytáhl další - tmavě modrý, světle modrý a pak zelený - zeptala jsem se, jestli mi jedno nedá :D A dal - řekl, že si můžu vybral :D Střídala jsem si trička před sebou a řekla mu ať pick one - tak se rozmýšel, nakonec jsem mu řekla, ať zavře oči a prostě sáhne - trošku jsem mu pomohla - a vybrali jsme černý :)) A víte co udělal - navonil mi ho !! Takže mi voňěl celý kufr a tričko - moc krásná vůně - on prostě ví. Potom jsme vlezli do jeho šatníku - a projížděli jeho suits - našla jsem i masky - opice, lva a santovou čepici a uši - tak jemu jsem nasadila čepici a já si vzala uši a tak jsem s tím mále i odešla - došlo mi to, když se mi smál u dveří :D Povídali jsme si o znameních a pak jsme přešli na jazyky - řekla jsem, že je pro mě moc těžký říct 3 - tak mě to tam učil - já ho učila zmrzlinu, beran, tři :D Šlo mu to hajzlíkovi :D !! No nasmála jsem se :D


Slíbil mi, že si mě vezme :D Že si nemám brát nikoho jinýho :D Tak jsem na něj zvědavá - jestli to dodrží :D Jen jsme se dělali srandu - protože se mě ptal, co chci dělat až takhle moje kapitola skončí - tak jsem řekla, že hledám manžela - tak se nabídl :D Just jokin' Uteklo to jako voda - a už byl čas jít - dvě hodiny ráno bylo,hlavně protože on šel ráno do práce a já na letiště. Musim říct, že jsem si to fakt užila - moc se mi to líbilo - povídali jsme si i o bývalých a tak - vypila jsem pivo - on mezitím měl dvě. Ještě mě vzal na terasu, tak to byl moc hezky výhled - prohlídla jsem si i jeho pas - zbožnuju americký pasy - jsou děsně cool - ještě než jsme šli jsme řekla, že nemám ráda tu chuť v puse - tak jsem si od tety vzala hašlerky - tak dostal jednu - ten jeho obličej - moc mu hašlerky nechutnaly :D LOL - ten jeho xicht - já se nemohla přestat smát :D Jo, málem bych zapomněla - vyprávěl mi, že strávil pár let na lodi s rodičema - a nechal si udělat tetování s jménem té lodi vzádu na zádech - tak jsem se kochala :D To bylo taky cool !!

Už byl čas odejít - tak jsme sešli dolů k jeho autu (otevřel mi dveře :D) - má auto, kde můžete složit střechu - tak se ptal - jestli chci střechu dolů - samozřejmě že ano - říkala jsem mu, že potomhle touží každá - typický americký - jezdit se střechou dolů - ještě v noci - kdy vidíte hvězdy - nebe bylo úplně bez mráčku, takže jsem viděla celé nebe. Nasedli jsme do auta a pustili si písničky. Než teta odjížděla - řekla jsem, že si pamatuju cestu - ale prd :D Jen jsem chtěla aby odešla, protože už tak to bylo hodně ponižující - hodinu zpátky jsem tetě psala - že jsem ok - že mám věci pořád na sobě - tak ani neodepsala :D Každopádně věděl, jak se dostat ke gate - tak jsme vyjeli - líbí se mu Vendy víc než Wendy - prej je to víc sexy než Wendy - že to má každej :D Přijeli jsme k místu, kde bydlí teta - leamington - a on prej - nemáš si vzít průpustku tady - a já nejchytřejší na světě - né, až u tý druhý brány :D LOL - kdo asi měl pravdu !! Přijeli jsme k té druhé Gate a muž se nás ptal na propustku - že pokud jí nemáme musíme si jí vzít u té předchozí přepážky - takže se musel vracet :D Lol - tak mi dal najevo - kdo měl pravdu :D Ale to ještě nekončí - dojeli jsme k přepážce, dostali jsme přopustku - dojeli jsme k té dtuhé - kdy nás normálně pustil a jedeme a on - tak kde mám zatočit a já - furt rovně - musíme k další gate - nakonec zastavil a prej - není to takhle ?!! No jasně, že byla !!!! :D LOL - Fakt super navigace !! :D Dojeli jsme ke gate - normálně nás pustili a byli jsme v komunit mojí tety - potkali jsme srnky - no a já navigovala - takže jsme se ztratili :D Tak se musel otočit - ale nakonec jsem to našla !! :D Dokonce přejel na druhou stranu, aby jsme viděli na schránky (byli tam jména vlastníků).

Přijeli jsme k domu a vidím, jak teta jde ke dveřím - hned se otočila - protože nás uviděla a najdnou se otočila a odešla - smála jsem se - říkám - to je hodně věrohodný, že jsem zůstala oblečená, když mám v ruce tvoje tričko :D A koukám a on nemá boty !!!! Prej - mám si vzít boty ? A já - no jasně, přece se s ní nepůjdeš přivítat bez bot :D LOL -tak si je šel vzít z auto - LOL. Museli jsme zvonit, protože deře byli zavřený. Teta šla otevřít a pozvala ho na návštěvu - první co bylo jsem řekla, že jsem těhotná a chceme se vzít - tak po mě hodila utěrku, že to není vtipný - chudinka :D No - tak jsme si tam povídali - přišlo mi to jako první setkání s rodiči - prostě to byl chuádák - ukradla jsem mu tričko - no svlékla jsem ho z trička - ztratila se s nim a teď ta teta se strejdou - ale zvládl to - moc hezky s nima mluvil - vedl normálně plodnou konverzaci, kdy se strejda úplně rozjel . povídali si o lodích - no rpostě to je chudák :D Potom jsem ho šla vyprovodit - to byl další trapas - tak mě tam objal !! Objal !! :D Já si říkala, že ho ta teta fakt vyděsila :D Tak jsem se začala smát a řekla jsem mu - ty mi dáš jenom hug :D LOL - tak to teda napravil :)) Dostala jsem pusu na rozloučenou - prej - takže půl roku než dostanu další :D LOL :D

Musim říct, že jsem měla fakt prima večer. Jen jsem přišla zpět a hned si mě teta vzala k sobě - strejda šel spát a úplně - tak vyprávěj :D No smála se tam se mnou - řekla, že teď lituje jeho - chudáka - že se bála o mě, ale já že se o sebe umim postarat :D No konec prostě - já mám zážitků. Přišla mi od něho smska - že je moc rád - že mě poznal - že měl moc hezky večer a doufá, že zůstaneme v kontaktu.

Druhý den jsme jeli na letiště (v podstatě to nebyl druhý den :D Ale ten samý) - tak jsem na letišti našla obchod - musela jsem si najít pohledy - když přiběhla teta a povídá - tak abys věděla - nemáš jen tak obyčejný třičko - a táhla mě ke stánku, kde byly ty samý trička - hned jsem udělala fotku a poslala to Liamovi, že mi dal slavný tričko - odepsal, že na těhle není jeho vůně. No, napsal, že je mu smutno, že mě dlouho neuvidí. Ještě jsem se omlouvala za ty moje fake rodiče - že tím musel prijít - prý to bylo v pohodě . že se mu to líbílo - ještě když ho pozvali dál v tohlik hodin - a prý si nemám brát nikoho jinýho :D LOL - já dělám smilíky takhle " :)) " tak se mě ptalm, proč - a on je začal dělat taky - ptala jsem se ho, kde k nim přišel a odpověděl - some pretty lady with a sexy accent :)))) LOL.


Jinak Let zpátky byl super - v Atlante jsem si koupila pohledy a vzala si metro, abych se z C dostala na A a našla si letadlo - už to zvládám jako profík - normálně jsem doletěla v pořdáku a bez nějkaých komplikací !! Teta mi koupila sněhovou kouli s New Yorkem, ale já si říkala, že je to možná velký - tak teta čekala v Savannah než mě oddbaí - muž se podíval na můj pas a povídá - odkud jsi - Czech Republic - a on - O můj bože - máte nejhezčí ženy na světě - já jsem z Francie - no jako soudedi :D Tak mě to potěšilo. Nakonec si teta musela jít pro tu kouli - jak jsem řekla, je to moc velký - tak to má nakonec u sebe.

Tuhle fotku jsem vyfotila, když jsme přejížděli hranice ze SC do Georgie


Vyzvedla me Tiff - děti koukaly jak vyjevený - co se děje - jakto, že jsem doma a pak začaly skákat posteli a měly radost, že mě vidí.

Dneska jsme s nima byly na pláží s babičkou - koupali jsme se tam - normálně oblečený - byla to sranda - tak udělala fotku mě a dětí - myslím, že se povedla :)) Nakonec je moc prima být zase doma - mít svojí schedule - no uvidíme jak se to vyvrbe - každopádně jsem měla moc prima dovču.

Moje mamka už taky přijela z UK - tak to taky zvládla dokonale.

Mějte se všichni moc krásně.

Thank you for visiting my blog - Mám hodně návštěvníků a moc mě to teší - děkuju moc, že čtete můj blog.

Good night - I hope I'll have more fun adventures to text about.

Have a sweet dreams.

Xx
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama