Water Park & Miami

15. may 2013 at 4:30 |  8th Month

Hello Everybody,

Tak píšu další článek, abych se podělila se zážitky, které se udály. Nestalo se nic přehnaně záživnýho, ale spíš jsme si řekla, že bych měla napsat zase nějaký článek. Takže, jeli jsme s HP a dětma do vodního parku & potom jsem si udělala výlet do Miami. Tohle bude odsahovat můj dnešní článek. Tento víkend mám kurz v Miami, takže bude určitě další článek. Jinak doufám, že jste v neděli nezapomněli na vaše maminky a popřáli jste jim krásný Mother's day. Maminka mi volala na mobil, aby mi poděkovala za přání, které jí přišlo přesně na čas - díky bohu. :)) Takže dodatečně Happy Mother's day.

Friday 10th - Water Park

At the gym

Byly jsme zase hezky v posilnovně. HM už se uklidnila, zase to funguje jako dřív. Za což jsem strašně ráda, protože jsem tu fakt nechtěla být 5 měsíců bez mluvení a ignorovat se. Co mě potěšilo, spíš jsem to brala jako odměnu, že ona sama přišla a řekla mi, že mám pořád membership do posilky, že jestli chci, tak s ní můžu jít. Jako, byla bych blbá, kdybych nešla, když mi to plátí, že jo !! :)) Sice jsem říkala, jak se nenechám doprošovat, ale když jsem nad tím tak uvažovala, rozmyslela jsem se a šla. Je to moc hezká a drahá posilka a já nemusim utratit ani cent :D Šla jsem si zaběhat a potom zaplavat, takže mě bolelo celý tělo. Když jsme s HM jely zpátky, rozhodla se, že pojedeme do vodního parku. Doma jsme pobalily věci, HD akorád přijet domů z tréninku a jelo. Cesta trvala asi 25 minut.


Water Park

Můžu Vám říct, že to ráj !! :)) Ty klouzačky a prolejzačky, bazény, to prostředí - no krása nádhera. HP si připatili za takový stánek, aby si děti kdyžtak mohly dát nap. Dali jsme si tam věci a šlo se do vody. Děti byly v sedmém nebi. Skákaly a dováděly ve vodě, aniž by uměly plavat :D Objednali jsme si jídlo, sedli si ke stolu a jedli. Fakt jsem si ten den užila. Potom jsme šli uložit tašku do skřínky a šlo se na klouzečky :D Museli jsme se střídat - největší sranda. Takže první šel HD a my čekaly s dětma dole u konce klouzačky a čekali až se HD vynoří. Najednou se objevil za námi, nechápali jsme kde se tam vzal, když jsme na něj čekali a on řekl, že vzal špatný vstup. Tak jsme mu hodily děti, ať jde s nima do dětského oddělení, že ho přijdeme vyměnit. S HM jsme vyběhly schody nahoru a šly brzy na řadu. Tiff mě pustila před sebe, ať jdu první. JEŠTĚ se zarazila a povídá, že mi asi měla nechat podepsat nějakou smlouvu, kdybyse mi náhodou něco stalo a já je nežalovala. haha. jestli chcete zabít svojí au pair - vemte jí do water parku. !! :D Já celou domu dolů křičela - to byl největší mazec. Jelo to strašně rychle, já neviděla ani ň, byla ve vnitř strašná tma, potom tam chvílema blikala světla a závěr byl nejlepší. Byl to prudký sešup dolů, voda cákala všude kolem a já měla práci si držet nos (neumim se potopit bez držení nosu :D Já vim já vim !! :D) a taky jsme si musela držet plavky. Nebyly stavěný na takový vylomeniny :D Za chvíli za mnou jela Tiff. Nejlepší pohled na ní :D Ona se na mě úplně smála a pořád opakovala, že mě slyšela celou cestu kričet :D Šly jsme za dětičkama, kdy mi je tam nechali a šli na jejich turn.

Musim ty moje malý špunty pochválit, protože byly naprosto dokonalí. Nedělaly scény nic. Navíc jsem je naučila si sedat. Vždycky když jim jdu obouvat boty, tak si musí sednout - nic roztomilejšího jsme neviděla :D Takže já seděla v bazénu a hrály jsme hru, že jsme si sedaly a zvedaly se :D Sranda. Potom přišla HM a já šla s HD se klouzat :D To je největší blázen. Odřel si tam loket. Vzal mě na největší zabijáckou klouzačku :D Ještě dneska z toho budu mít zlé sny. Byla úplně černá - žádný světlo a byla zatočená. Normálně spirála. No ja vylezla z bazénu a on, že jdeme znova - tak jsem se dobrovolně nabídla, že jdu hlídat děti :D Tak jsem šla za HM a klouzaly jsme se s dětma na klouzačkách pro děti. Jagger byl strašpytel ze začátku, ale když se do toho dostal, tak ho to bavilo a pořád se smál no a Lola, ta by se klouzala i bez Vás. Než jsem si stačila sednout, tak ona už se odstrkovala, že prostě jede beze mě, když mi to tak trvá - cutie :D Musely jste děti držet vedle sebe, takže musely sedět přímo na klouzačce. Byla pěkně naštvaná, když už jsme jí předávaly HD, kterej je vzal na lazy river - trošku nuda :D S HM jsme šly na twist klouzačku - byl to obrovský sešup dolů a potom vás to točilo v takový turbanu a pak vybrdlo do bazenu. Tentokrát jsem jí nechala jet první. Mladej plavčík mi pak vysvětloval styl jízdy. Že si musíte dát ruce pod hlavu :D No sranda - říkala jsem mu, že tam umřu :D tak mi říkal, že by mě zachránil. Každopádně tahle atrakce se mi líbila asi nejvíc. Největší sranda byla, že jsem teda spadla do toho bazenu, ale nemohla jsem najít východ a ještě jsem si držela spondí díl plavek, tak na mě Tiff křičela kudu mám jít (voda tekla z prolejzačky na mojí hlavu, proto jsem nic neviděla - a nebyla jsem jediná, abyste věděli :D !! ) No největší sranda.

Potom jsme si koupili něco jako sladký langoš - dobrota neskutečná. Začli jsme taky na vlny, což děti moc bavilo. Potom jsme je vzali klouzat a plavat. Hned vedle byla taková dráha - překážková. Závodili jsme spolu. Hádejte kdo vyhrál - Jasně HD, pan hokejista a kdo prohrál - no já no :D Ale byla to sranda. Já sebou na úplným konci plácla do vody :D Prostě zakončení jak se patří :D No a Jagger si nabil hlavu. Bežel a zakopl a praštil se hlavou o zem - chudáček. Měl tam pěknou bouli, ale už je to naštěstí pryč. Úplně mi bylo smutno, když jsem si začala přemýšel nad tím, že prodloužuju příští týden s jinou rodinou (odesílám přihlášku finally) - tak mi z toho nebylo moc dobře. Byli úplně zlatí a já je mám moc ráda a děti ?!! Páni, po těch se mi bude nesskutečně stýskat !!! :(( Ani na to nechci myslet radši - fuj fuj pryč s tímhle.


Liam's message

Jinak, co mi udělalo velkou radost bylo, že když jsme přišli na deku, jentak jsem se jukla na mobil a měla jsem tam zprávu od Liama. No co vám budu povídat. Napsal mi : "Hello lovely lady :))Here is a flower I found for you. I wosh I could give it to you in person :( :))." Moc sweet.Cheesecake factory with Dany

Přestože jsem byla unavená. Dvě hodiny v posilovně a nějaký čtyři v parku, ještě jsem šla s kamarádkou do Cheesecakefactory. Musely jsme si zajít ven, protože za nějaký tři týdny jedeme do NY a potom do LA a to už nebudu mít šanci jí vidět. it's sucks !! Takže mě vyzvedla u mě a jelo se na koláček. Páni - to jsme si dala pořádně do nosu. Nebojte, fotku přidám, ať můžete mít chutě :D Mám jí moc ráda, je to moc prima holka. Taky jsem se dozvěděla, že ta druhá němka co tu byla asi měsí, už já dávno doma - prý nějaký nesrovnalosti s HP, tak se rozhodla nejít do rematch a jet domu a teď toho prý lituje. Ta třetí němka, co sem měla jet na work visa, tak nakonec taky nepřijede, protože jí to její HF na poslendí chvíli odmítla, i když, nikdy nevíte, co je pravda.


A little bit of relax

Druhý den jsem musela jít do posilky a vyběhat ten dort, protože jsem na sebe byla pěkně na štvaná, ale ten dortík za to každopádně stál. Ještěže nechodím ven tak moc, jinak už bych se nefinitivně nepohla. Jídlo tady je prostě hřích. Takže jsem si dala 45minutový běh a potom si šla zaplavat a ve finále jsem si lehla k bazenu a užívala si slunce.


My mom's fb mistake

A taky se s Váma musim podělit, co moje nejúžasnější maminka udělala. Já jí prostě zbožňuju - je nejlepší. Zvoní mi US telefon a mamka na displeji. Nejdřív jsem se vylekala, protože mi obvykle nevolá na mobil, ale na skype. O ona vyděšená mi povídá, jestli jsme jí Liama přidala na její fb. Ano, moje mamka ma fb, aby byla se mnou ve spojení a mohla vidět všechny fotky, protože já fotim pořád :D Tak jsem zmatená řekla, že ne, proč bych to dělala. A mamka, že byla na fb a najednou jí přišla zpráva, že Liam přijal její žádost o přátelství a ona je teď zmatená, protože ho o nic nežádala, tak si myslela, že jsem to byla já :D hahaha. Ptala jsem se jí, jestli náhodou něco nezmáčka a omylem ho nepřidala, že nemá lést na jeho profil - taky detektivka :D A ona, že na něm dneska ale vůbec nebyla. A za chvíli povída - jo a měl by si vymazat tu fotku s tou ošklivkou na profilu :D haha a pak, že mu tam neleze - ale říkala, že tu fotku viděla včera :D haha a pak z mamky vypadlo, že mu dale like k nějaký fotce, když už jsou ti kamarádi :D No konec :D Ten bude mít pocit chudák, že ho všichni sledujou :D Ale vzal to statečně. Mamka taky vtipkovala, že by mu ráda něco napsala, ale že nemůže, protože neumí anglicky, tak on hned, ať napíše kdykoli chce, že by s ní moc rád mluvit. Byl moc milej :D Prej, klidně at použije google, že je stejně zvyklej na mě :D hahahhaha.. Tak jsem na ně zvědavá :D

Rainy weather in Florida

Takovýhle počasí jsme tu měli v neděli. Přišla strašná bouřka, blesky, vírt a silný déšť. Byla jsem moc ráda, že jsem si tu procházku rozmyslela. Přes týden je tu normálně 35stupňu - vedro, dusno a pak přijde takováhle plískanice. Welcome to Florida !! :))Monday 13th - Miami

My hair

S mým date, se kterým jsem tenkrát byla na tý večeři a zmrzlině. Domluvili jsme se, že si uděláme výlet do Miami, když mám v pondělí to volno. Měla jsem dlouhou nudnou chvilku, když jsem na něj čekala. Taky jsem mu řekla, že je horší než holky, že já byla hned. Tak jsem se fotila. Vždycky fotim, když se nudim no :D Tyjo - už mám fakt dlouhý vlasy. Když si vzpomenu, že dva roky a půl jsem měla vlasy pod uši a dneska ?!! A to mi nikdo nevěřil, že to vydržim !! :D hahaha


Miami

Vyzvedl mě před barákem a jelo se !! Moc jsem se těšila. Takový výlet je vždycky lepší, než třeba ten kurz. Můžeš se jít podívat na všechno, co ty chceš a nemusíš se ohlížet na skupinu a podobně. Cesta netrvala dlouho - možná takových 45 minut. Bála jsem se o počasí, protože den předtím byla ta bouřka, ale nakonec se nám počasí vyvedlo a pršlo, až když jsme seděli v autě na cestě domů.

Co mě nejvíc dostalo byl vjezd do city !! WOW !! Jedete po mostě a mrakodrapy na Vás najednou vybafnout. Moc krásný pohled. Úplně jsem zůstala sedět s otevřenou pusou. Další místo, který jsem moc toužila vidět. Hned jsem udělala fotky, protože jsem si moc chtěla zapamatovat ten pohled. Posuťe vy. I když na živo je to moc krásnější !!


Projeli jsme si kus města - samozřejmě downtown, což je vždycky to nejznámější z měst. Cítila jsem se jako ve smaragdovém světě, i když to má být přezdívka Seattlu. Zašli jsme si na cubánskou kuchyni, protože můj date má předky z Kuby. Dala jsem si sandwitch, který byl mimochodem moc výborný, ani jsem to nedokázala sníst, jak obrovská to byla porce. Byly jsme se projít po pobřeží, kde jsou lodě - viděla jsem část přístavu. Musel hodně fotit, přotože jsem chtěla mít památku na to, že jsem byla v Miami. Porád tomu nemůžu uvěřit. Město se mi moc líbí. Všechny města, kde jsme byla jsou jiný - New York je definitivně můj neooblíbenější ze všech míst, které jsem navštívila (ještě se nemůžu dočkat vidět SF), Boston má taky své kouzlo (trošku mi připomíná NY), LA je king všech měst (nemůžu uvěřit, že jsem byla na chodníku slávy :D Bomba) a Miami má zase něco jinýho - styl budov a podobně. Každý to město na mě působí úplně jinak a má svůj půvab. Uvidíte podle svého.

Miami beach

Taky jsme samozřejmě museli jet na Miami beach, která patří mezi nejznáměnjší pláže na světě. Je to v podstatě samostatný ostrov. Musíte tam jet přes most z Miami z downtownu a dojedete až na Miami beach, což je v podstatě samostatné město. Moc krásný. Musela jsem udělat fotky na pláži, jak skáču do vzduchu. To jsem si přála udělat ze všechno nejvíc a musim přiznat, že to můj date moc hezky zachytil. Taky se mi stal trapas, kdy jsme slyšlea dva kluky se bavit s ppřízvukem. Myslela jsem si, že jsou buď z UK nebo Austrálie a nakonec mi řekli, že jsou ze San Franciska - no dostali mě chlapci :D Miami beach je fakt překrásná. Voda čsitá a průhledná, písek teplý a bílý. Lidi se tam opalovali a my si tam jen tak máčeli nohu, protože bylo děsný vedro a já měla černé legíny - moc inteligentní myšlenka :D Úplně se nám chtělo plavat. Nakonec jsme se jen po té pláži prošli a já chytala mušle - nakonec jsem si jednu ulovila a přivezla domů :)) Potom mě vzla na zmrzlinu. Fakt jsem děsně pšatná v popisování jídlo, ale byla to delikatesa. Já miluju zmrzlinu, kéž bych jí mohla jíst pořád.
Viděli jste ptačí klec - the bird cage ?!! Na ten film by jste se měli podívat, pokud máte rádi komedii. Fakt jsem se při tomhle filmu s mamčou nasmála. A tenhle film se točil na Miami Beach. Byl to moc krásný pocit vedět, že jsem na to koukala v TV a teď jsem přímo stála na tom místě. WOW. Normálně bývá to místo úplně zaplněné lidmi a turisty, chodí se tam pařit a podobně. Jenže bylo pondělí, nebyla sezona a akorád se chystalo pršet, takže tam tolik lidí nebylo. Takže to určitě nepůsobilo stejně, jako když je tam ten pravý ruch, ale i tak !! :))


Fancy Dinner

Když jsem přijela domů, takd dětičky se akorád chystaly spinkat, tak jsem je s HD odvedla do postele a on, že bude dělat steak, tak že mi dá vědět, že se můžu přidat. Takže jsem šla potom dolů, kdy on připravil talíře, brokolici, nože a koření a steaky. Tohle byla naše večeře. Smála jsem se a říkala jsem, že se mu to moc povedlo a on no jo, fancy dinner :D No konec. Koukali jsme na hokej, akorád hrál Boston, tak jsem ráda, že to vyhráli, i když ČEŠI na Krejčího určitě čekají, aby posilnil náš tým. Volala mi koo a ptala se mě na to, jak se dostanu na kurz a podobně. Vypadlo z ní, že je tu au pair kluk, tak jsem ho hned kontaktovala a psala mu, že ho tu vítám a on, že už je tu půl roku - trapas :D A ty moje kamarádky mi ani neřekly, že tu máme kluka - je z Británie :)) Jelikož budu těd pracovat hodně, protože mám víkend off, tak se asi nesejdeme, ale pravděpodobně mě vezme autem do miami, tak ho poznám. S HD jsme "laškovali", že mi to neřekly schválně, že se nechtěji dělit, že ten kluk je moc chytrej, že šel dělat aupair, kde jsou samý holky a tak :D A pak prej - jojo trouble, koukej mu jít napsat a pak úplně, jé škoda, že za 3týdny odjíždíme :D A takový bomby jel :D

Úplně mě mrzí, že s nima neprodloužím, navíc když plánují příští rok plno výletů a podobně. Už jsem se rozhodla a myslím, že správně. Jenže je to takový zvláští pocit. Moc se mi bude stýskat - dětičky jsou milionový. Uvidíme, kam mě život zavede.

My heart attack

Ještě, co se mi dneska stalo. Volala jsem s mamkou na skype, protože jsme spolu koukaly na hokej. Dostala jsem hlad, tak jsem seběhla schody do kuchyně, že si udělám něco k jídlu, když v tom můj HD vyskočil zpoza gauče a vybafl na mě :D Slyšel mě bežet po schodech a já zapomněla pro co jsem dolů šla :D Hahaha.


Přeji všem moc krásný nový týden.

Mějte se moc krásně.

xx

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Denisa Denisa | 15. may 2013 at 10:19 | React

Opravdu krásné fotky, Wendy!:) Fakt jsem se u toho článku nasmála, hlavně to s tím water parkem:D A jak jste tam měli tu bouřku, tak se divím, že ty jejich baráčky to vydrží:D A ta porce čehosi s hranolkama:O To bych opravdu nezvládla:D A už jsi teda rozhodnutá, že prodloužíš s jinou rodinou, jo? Na druhou stranu já bych taky chtěla poznat něco nového:) Skvělý článek, těším se na další!:)

2 Ivy Ivy | 15. may 2013 at 13:41 | React

Hezký článek a fotky :) Me taková mesta nelákají, vzdyt to je samý beton :/

3 Wendy Wendy | 15. may 2013 at 14:41 | React

[1]: Ahoj Denis :))) moc dekuji za kompliment :)) musim rict,ze jsem si to fakt uzila :))) tak Tady jsou obrovsky velký kamenný baráky,takže to pravé vydrží hahahaha :D tady jsou všude okolo zámky normálně :))) speciálně pro tebe vyfotil a hodím do dalšího článku,abys viděla,jak se tu chrání před bouřkou :D Mám tu hodne nepravidelnou schedule,což je super,když s nima hodne cestujes tak je to moc fine,ale ja bych chtěla do skoly,což s nima proste nemůžu. A taky si myslím,ze rok je az az na to,aby jsme si nezevsednili :)) a chci již zase do jinYho mista - tak uvidíme :))) určo budu informovat :)))) jeste jednou díky :))))

[2]: tady si v Americe - všechno je Samej beton :))) me se to taky zrovna nezamlouvalo na žití,ale na výlet je to moc krásný místo. Ale to je každého názor :))

4 Denisa Denisa | 16. may 2013 at 8:39 | React

Oukeej! To se budu těšit, protože ony vypadají jak z papíru :D Počkej, ale když nesplníš kredity v prvním roce, tak nemůžeš prodloužit, ne? Nebo jsi byla na nějakých víkendových kurzech? Tak hlavně, že si užíváš :))

5 Wendy Wendy | 16. may 2013 at 15:32 | React

[4]:  byla jsem v bostonu - odkud mam dva kredity, takze skolu mam. a tenhle vikend jedu do Miami na vikendovy kurz za 4 kredity,takze budu not skolu done :))) haha. A hned bych papiry odeslala v pondeli,aby se to zaclo vyrizovat. Vetsinou jsou tu fakt zamky. My mame kolem Malinky domecky, v masem neighborhood,kde bydli starsi lidi,ale to je jenom Tady primo u nas - pak vyjedes na ulici a uz ti zacinaji palace :)))

6 W. W. | Web | 20. may 2013 at 17:09 | React

normálně já ti tak zavidím, ale škoda, že nebdueš s touhle rodinkou ikdyž se to už urovnalo :) Bože ! Zavidím ti, už chci mít 18 a abyhc mohla dělat au-pair :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama