Next Year - Orlando, FL

25. july 2013 at 7:35 |  11th Month
Ahojte všichni,

podle názvu Vám může být jasné, koho jsme si vybrala na další rok. Přemýšlela jsem o tom hned po skype se všema.

Florida


Také jsem dostala krásný email od HM z Floridy, kde o mě píše strašně krásné věci, opravdu mě to potěšilo, jak moc sem se jim líbila a jak moc by mě chtěli, abych byla členem jejich rodiny. Četla jsem si ten email několikrát. Věděla, že jsem trošku víc nakloněná k rodina v Californii. Byla oprvadů milá a rozumná a chápala, proč si chci vybrat právě je. Že by byla ráda, kdybych mohla být jejich au pair, že i když mě nepotkala na živo, přesto mě má strašně ráda a užívala si naší konverzaci na skype. I jejich součastná au pair řekla, že jsem někdo, s kým by klidně zůstala v kontaktu, přestože mě nezná.

Přemýšlela jsem o tom, koho si vybrat. O tom, co se mnou jejich au pair sdílely. Potom jsem si sedla a začala přemýšet, že bych se možná na tohle uvažování a přemítání všeho a hledání malinkých chybiček či něco, co by mi mohlo ukázat cestu a prostě si vybrat podle toho, co jsme cítala a co jsme si myslela poprvé.

Poprvé jsme se zamilovala do HM z Floridy. Byla skvělá a vtipná. Představila jsem si, s kým bych chtěla strávit nedělní odpoledne s kafíčkem a povídat si a moje odpověd byla jasná - FLORIDA !!!
Californie family byla taky moc prima, přestože jí hrály do kater všechny ty benefity, jako bylo auto a víkendy, jenže když já potřebuju ušetřit každý dolar, takhle bych to, co ušetřila, vyhodila za benzín a parkování, které je tu opravdu drahé. Místo bylo u prostřed ničeho, takže tam sice můžeš chodit na procházku okolo, ale všechno kolem je pěkná dálka, takže se bez auta nehneš. Dále bylo řízení s dětmi, už jsem si to v Bostonu zkusila a musim přiznat, že je to o starost mín neřídit s dětma. Tohle byly negativní věci, ale někomu mohou připadat jako pozitivní.
OrlandoNapsala jsem Nicole email, že jsem si vybrala je, i když pro CA family bylo hodně pozitiva, pravidelná schedule, děti, víkendy, auto, že by to bylo blízko mojí současný rodiny a podobně, ona byla moje první volba a měla by být i poslední. Odepsala mi strašně krásný email zpátky, jakou strašnou radost má, že jsem si vybrala je. Krásný nádherný, co všechno napsala, čímž mě utrvdila v tom, že jsme si vybrala dobře. Mě je jedno, jakou mají schedule, jestli tam s nima budu šťastná, tak ať. Čekám na jejich další email, psala mi, že mi dneska napíše.

Winter Park - mé město


Volala mi matchingová expertka, že s nad žádná rodina nebyla ještě tak nadšená z příchodu au pair a že by mě už tam chtěla hned. Bylo to moc krsáný to slyšet. Hurrááá. Takže příští rok FLORIDA znova !!

Dostala jsem email od mojí budoucí host mom, ve které, říkala, že tohle je můj nový domov a přidala fotku mého nového domova. To bylo tak pozorný. Jéééé.


A přišel mi ještě meil, kde moje HM psala, že chlapečci byli strašně busy kreslením a že mi nakrestlili tohle. Je tam napsáno "Vítej do naší rodiny Wendy, nemůžeme se dočkat až tě potkáme. xoxo" Achjo, tak tohle mi dneska udělalo největší radost. Už to mám jako tapetu na mobilu a druhou tapetu mám moje dvojčátka. Tak a mám je tam všechny :) Ten, co kouká do kamery je starší Sebastian a ten menší je Vaughn.Napsala jsem email i do Californie s tím, že jim přeju hodně štěstí při výběru au pair, že věřím, že si vyberou správně, ale že si myslim, že nejsem ta pravá. Jak řekli, jsme hodně ukecaná a to je něco co nemůžu a vlastně ani nechci měnit. Že by si spíš měli vybrat někoho tichého. Že jsem si užila čas strávený s nima a doufám, že další rok budou mít krásný. Napsala mi, že jí mé rozhodnutí mrzí, že mě měli opravdu moc rádi, že by mě chtěli ve své rodině, ale chápou mě rozhodnutí, že se jim líbilo, že jsem tak komunikativní, že by se jejich dcera mohla toho hodně naučit.

Češké au pair, kterou si zřejmě vyberou, přeji hodně štěstí a doufám, že tvůj rok bude krás. Že si užiješ spoustu legrace a pohody. LA je moc krsáný město, tak si ho užij naplno.

Takže přesně za dva měsíce začnu svůj druhý rok na floridě s mojí novou rodinou.

Přeji všem hodně štěstí.

Juppie Yay.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Denisa Denisa | 25. july 2013 at 10:25 | React

Velká gratulace! To šlo opravdu rychle! :) Jak dlouho jsi byla v matching? Já jsem už měsíc a půl, ozvaly se zatím 3 rodiny. Už bych to ale taky chtěla mít za sebou a vědět, kde skončím :)

2 Michaela Michaela | Web | 25. july 2013 at 12:53 | React

Ty jo teda Wendy :-) Ty máš fakt štěstí v neštěstí :-) Vím, co všechno sis s bývalými HF musela prožít, ale LA, Miami, a opět Florida... to se jen tak někomu nepoštěstí :-) Gratuluju! Snad tentokrát už bude všechno v pohodě :-)

3 Wendy Wendy | Email | 26. july 2013 at 0:56 | React

[1]: Byla jsem v matching asi 3 týdny, jenže těď mají nějaký problém s au pair roomem. Já jsem to s touhle rodinou cítila, tak jsem to udělala a jsou úplně zlatíčkový .. poslali mi obrázek, kde kluci malovali obrázek, kde bylo napsáno, vítej v naší rodině a nemůžeme se dočkat až tě potkáme. So cute.. Hele, take your time, musíš to cítit a ta pravá přijde, uvidíš. Určitě mi napiš, jak sis vybrala a tak. :) Kdykoli.

[2]: Hele, já se mlžu nazývat šťastlivkyní. Jako vážně. Nikdy to není perfektní, ale já se měla božsky oproti holčinám, čím oni si prochází. Nemůžu si na nic stěžovat.Moje kamarádka byla CA - San Diego, New York a ted je na Floride. haha.

Jako, co se týče míst, tak jsem byla opravdu lucky. Nemůžu si stěžovat at all !! :))

4 Lenna Lenna | Web | 26. july 2013 at 18:51 | React

Takže Florida :D Dávej bacha na hurikány a tornáda :) kluci vypdaj fakt zlatě tedkon jsem konečně dobalila :D Takže trošku si odpočinu a zejtra pápá Česko a Welcome Ireland :)

5 Luccy Luccy | Web | 10. august 2016 at 11:16 | React

Orlando je opravdu nádherný

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama