What's going on lately

24. july 2013 at 1:26 |  10th Month

Ahojte všichni moji čtenáři,

takže bych Vám měla stručně, což není moc v mém zvyku, jak jsem zjistila, popsat, co se tu poslední dny děje. V první řadě bych začala něčím, co mi vyrazilo dech, ve špatném slova smylu a co si myslím, že je nejdůležitější zmínit úplně na začátku. Nebo to spíš vezmu hezky po pořádku, takže si na tu událost budete muset počkat a dojít si tam, ale určitě to má největší váhu a nechtěla bych, aby to vypadalo, že jsem to "opomenula".

Takže jsem se rozhodla, že začnu randit. Navíc můj čas se v LA krátí a krátí a kdo ví, kdy se sem zase povídám, navíc nevim, kde skončím a taky si chci něco z toho léta užít a né čekat na někoho. Haha. Ten, kdo čte blog pravidelně ví, na koho se mi nechci čekat, i když tyhle "vztahy" na dálku stejně nemají cenu, já jsem mladá a měla bych si "užívat", samozřejmě s mírou. Poznávat nové lidi a užít si ten čas, co mi tu zbývá.

A Date with Logan

Takže jsem šla na rande s Loganem. To bylo taky vtipný. Měla jsem mít skype s Arizonou a my si s Loganem zrovna psali. Jenže Arizona to musela posunout na další den, takže jsem najednou měla volno a Logan psal, jestli se s nim nechci vidět, že bydlí asi 45 min daleko od Hermosa Beach. Tak jsem mu na to napsala, ať teda přijede, že něco podnikneme a on přijel. Nasedla jsem do jeho auta, já největší posera, ale co, v Americe jsem jen jednou. A jeli jsme do Cheesecace factory hned kousíček u mého baráku, takže jsem se nemusela bát, jenže nikdy nevíte, co ?!!

Musim říct, že byl milej a trpělivej, i když mi všichni moji ajinu chválí, pořád se stávají "neštěstí". Objednala jsem si oreo cake a nemohla se dočkat, až mi ho přinesou. Seděli jsme na terase a jelikož bydlim kousek od pláže, tak restaurace byla přímo u popřeží, kde byl přístav. Takže jsme si sedli přímo ke kraji, kde nás od vody dělil prosklený plot. Přímo jsme viděli lodě v přístavu. Musim říct, že to byla nádhera. Světlo bylo ztlumené a okolo byly lampiony, které svítili na moře a odrážely se od lodí. Romantika. Povídali jsme si úplně ovšem, musim na jeho účet říct, že jsem se zasmála. Co se týče caku, tak si myslim, že to tu nemusim ani rozepisovat. Už jsem si ho dávala s kamarádkou na Floridě a je to největší dobrota, jakou znám ! :) Mňamka. Dala jsem Loganovi kousek a on se mnou souhlasil, že si měl dát taky ten cake místo hamburgeru a hranolek. To mě z toho, že mě neposlouchá.


Potom jsme se šli projít kousek po molu a zpátky pro auto. Obsluha se nenechala odmítnou a prostě nám to auto přivezla, jenže ani jeden z nás neměl drobný, takže pán u obsluhy nám řekl, ať jdeme do bankomatu a ty peníze mu přineseme. Tady Vám ti lidi prostě věří, jenže co si myslíte, že my jsme udělali ??!! Ujeli !! On normálně ujel !! Prej to nikdy neudělal a tady ho ani nikdo nezná, jenže mě ??!! Co když já tam půjdu jíst a budou si mě pamatovat ??!! A nebo tam budou mít kamery ??!! Ale v ten moment jsem se strašně smála a užívala si to, ale ony ty výčitky svědomí nakonec stejně přišly. V první chvíli jsme si myslela, že jim tam ty peníze půjdu dát, ale pak mi to bylo moc líto. haha.

Šli jsme se projít na pláž a chodili jsme na břehu. Vůbec jsme si nevšimla, že přichází velká vlna a naše boty s mojí kabelkou byly nahoře na břehu a ta vlna to málem smetla, takže já vyběhla rychle nahoru, sebrala moje i jeho boty a drapla kabelku a mohla si oddechnout. Nakonec jsem se rozhodla, že musim svojí kabelku, kde mám peníze a mobila uchránit a Logan byl ta trošku "little baby", posera, aby se náhodou nenamočil, tak jsem moc dobře věděla, komu kabelku svěřit, protože já bych určitě zakopla a spadla do vody, protože jsem se procházela přímo na okraji a moc bezpečný to pro mě nebylo. haha. Procházela jsem se tak po kraji, máčela si nohy ve vodě a povídala jsem si s Logan, když on v tom začal utíkat nahoru na břeh a já se otočila, jako co se děje, nemohlo mě napadnout dřív, že to bude obrovská vlna, která mě smete do vody !! :D Jak mě to mohlo nenapadnout !! :D Každopádně jsem skončila úplně promočená, ve vodě a Logan byl nahoře a smál se mi. Což mě pěkně "dovařil", tak si to taky schytal, hned jsme mu vyčetla, že by mě tam nechal, že se mě ani nepokusil zachránit, že mě ještě do tý vlny strčil. No určitě si to dokážete v živých barvách představit, jakou jsem tam ze sebe udělala chudinku. Hlavně, že zachránil svoje džíny !! Ale měl štěstí, protože držel mojí kabelku. LOL.

The best of Me

Koupila jsem si novou knížku od Nicholase Sparkse, the best of me, tak už se těším, až se do té knížky ponořím a začtu. Zatím dočítám Safe Heaven a moc se mi ta knížka líbí. Víděla jsem i film a krása nádhere. To, co on dokáže nepsat, dokáže napsat jedině on. Je prostě nejlepší. Já jsem si slíbila, že si jeho knížky přečtu všechny v angličtině, přestože jsem většinu četla v češtině. Můj neoblíbenější spisovatel. Navíc jeho knížky jsou lehký na čtení a porozumění, což je super na procvičování angličtiny.


Safe Haven

Jak jsem řekla, dočítám knížku Safe Haven. U filmu jsem brečela, ten konec je tak strašně dojemný. Vzala jsem si knížku a šla si sednou k molu. Ještě předtím jsem šla do Starbucks pro kafe, abych to měla perfektní. Měla jsem krátkou přestávku odpoledne, tak jsem toho chtěla využít. Když jsem jim ve Starbucks říkala moje jméno Vendy, už jsem se naučila to říkat, protože předtím jsem jen říkala Wendy, ale bylo mi řečeno, že moje originální jméno je víc unikátní, než ta americká verze, tak se učím najít ke svému jménu "vztah" LOL. Ale asi mi bylo blbě rozumět, tak skoro napsala "Pindy", kdyby tak věděla, co pinda v češtině znamená :D Já se tam mohla zbláznit smíchy a ona chudák nevěděla, co udělala.
Byla jsem jeden den taky na pláži, kde jsem dočítala tuhle knížku a vedle mě byla nevěsta s ženichem a potom přišli družičky a svědkové. Družičky měly stejné oblečení, tyrkysové dlouhé šasy a svědkové měli stejně sladěné kalhoty, košile a kravaty. Taky tam byla malinká holčička v bílých šatek jako flower girl (ta, co háže kytičky) a klučík v obleku a to byl klučina, co nesl prstýnky. Bylo to tak moc cute, ale já zachytila jen ženicha s nevěstou.
Date with Garrett

Šla jsem v pátek na další randa, tentokrát s Garretem, musim říct, že to fakt rozjíždím. Sranda. Haha. Potkali jsme se společně na pláži. Chudák mě musel asi litovat, když mě viděl v džínách a černým tričku. Jojo, tohle nebylo moc chytrý, když ono to nevypadalo na teplo no. Tak jsem se šla projít a taky jsem toho litovala !! :D Ale zase musim říct, že jsem si to užila. Byl milej, tak jsme si hodně povídali. Byl tu navštívit svojí rodinu, babičku a příbuzný, jinak je z New Yorku a v říjnu odjíždí na rok do Evropy. První chvíli jsem se smála, protože mi to přišlo jako z How I met your mother, kdy si Barney vymýšlí ty svoje nesmysly, že jede na měsíc druhý den a podobně. Musela jsem se tomu smát. Ptal se mě, proč se směju, tak jsem mu to řekla, že to fakt zní jako výmluva, tak mě ujišťoval, že to tak vůbec není, že opravdu jede do Evropy. Hahaaha. Tak já z ní utekla, abych mohla žít tady a stala se jednou "Američankou" a Američan, který tady může žít úplně bez problému ať chce kamkoli po státech, utíká do Evropy. Člověk by se tomu fakt zasmál, jak je ten život zvláštní. Oni tady mají všechno, jsou "rozmazlení" a podobně, každej by si přál být na jejich místě z Evropy a oni chtějí tam.

Šli jsme spolu na kafe do Starbucks a šli se projít po pláži. Musim říct, že se mi líbil. V podstatě jsme nedělali nic úplně "úžasnýho", ale přesto jsme měli srandu. Byl vtipnej a pěkně jsme si pokecali a prošli se. Domluvili jsme se, že spolu zase půjdeme ven. Šli jsem až v neděli, protože jsem v sobotu pracovala večer, ale zase jsme spolu strávili půl dne psaním smskem.

Nakonec jsme se spolu sešli v 7 večer v neděli, kdy jsme byla volná. Psal mi, kde jsem, že už čeká, že měl odvoz. Tak jsem mu odpověděla, že holky mají vždycky zpoždění. Já měla jen 5 minut, což bylo hooodně dobrý. Vzal mě na pivo do hospody, kde se pařilo ve velkým. Pochválil mi accent. Později k večeru za námi přišel jeho kamarád Devin. Musím říct, že s nima byla sranda. Fakt jsem se pobavila, prostě kluci, oni jsou všudě stejní !! :D Pak jsme tam debatovali, že každej je svým způsobem beautiful a kluci jsou prostě kluci a mají úplně jiný měřítka, jenže já tam s nima byla jediná holka, takže to táhli spolu, ale pak přišla číšnice a ta byla na mojí straně, takže to bylo fifty fifty. Haha. Nakonec jsme to ukončili s tím, že každý máme svojí pravdy a jiný pohled na věc a nikdy se nedozvíme pravdu. Vedla nám si sedli dva chlápci, kolem 30ti jim mohlo být, ale byli milí. Tak jsem tam s nima navázali kontakt. Garrent šel na záchod a po chvíli se zvedl jeden z těch chlápků Corey a já na něj, jako kam jde, že si nepřisedne, tak si přisedl naproti mě, hned vedle Devina. A úplně na mě What's up a mrkl na mě. Odpověděla jsem mu, že Devin je můj boyfriend tak ať nic nezkouší a Devin jo, tak mi dej pusu, když jsem tvůj boyfriend. Tak jsem si to pěkně zavařila. Lol. No, musela jsem mu dát pusu, ale jen tak úplně malinkou, když v tom přišel Garret a oni mu to hned napráskali. Tak se tam rozebíralo, jaký to teda tady máme vztahy mezi sebou. No sranda největší. Pak tam úplně hustili, že mě teda musí dát pusu Garret, který, že ne, protože jsem líbila Devina, který chtěl další pusu, kterou jsem odmítla já no a nakonec se nabízel Corey, že mi klidně on může dát pusu no a nejvíc to zabil Sean (druhý z chlápků, kamarád Coreyho), že on si mě vezme, že můžeme do Vegas. No já se tam úplně smála, jak jsou ti chlapy úplně mimo. Pak se k nám přidala jedna holčina s přítelem.Už bylo pěkně pozdě a já druhý den pracovala. Říkala jsem jim, že už musím zpět a navíc už zavírali stejně bar, tak jsme se všichni rozloučili, Garret si vzal facebook na Coreyho, protože si moc rozuměli. Hahaha. Corey mi hustil do hlavy, jak zná kluky, že by svoje kamarády nedohazoval holkám, že jsou to prostě hovada, ale, že Garret je nice guy a pořád takhle dokola, tak jsem jim řekla, že by měli být nakonec spolu, že si moc rozumí. No sranda největší. Fakt jsem se pobavila. Kéž bych si všechny ty jejich hlody pamatovala, protože to by stálo za zveřejmění. Garret mě šel doprovodit, protože jsem bydlela hned pár ulic od baru, takže to nebyla dálka. Odkázeli jsme někdy kolem půl druhý ráno a rozloučili jsme se kolem třetí. To bylo nejvíc jako. Když jsem došla nahoru, došlo mi, že nemám klíče. V první chvíli jsme si myslela, že budu spát na chodbě, že je vzbudit v sedm, aby mi šli otevřít. Potom mě napadlo podívat se pod rozožku u dvěří, jestli tam náhodou není klíč a byl tam. Snažila jsem se otevřít dvěře, ale stejně jsem HD vzbudila a on jen, Vendy, to si ty ?! Zašeptala jsem, že jsem si ztratila klíče, že se omlouvám a hned šla zalézt do pokeje, aby zase usnul. Úplně mi bylo až trapně, že jsem přišla takhle pozdě, když ten čas tak strašně letí. Bylo 7, když jsem odcházela a ani se nenaděješ a je jedna ráno.

Hermosa PierRáno jsem normálně pracovala, což musím říct, byla pohoda. Vůbec jsem se necítila unavená, přestože jsem spala nějaký 3 hodiny. Ráno jsme se HD omlouvala, že jsem ztratila klíče a pak mě napadla rohožka, takže jsem se domů dostala. Úplně se smál, že bych byla scholná spát za dveřmi. Haha. Ráno HM vstala, tak se ptala, jak jsem si to užila, tak jsem jí řekla, hádej v kolik jsme přišla domů. Moje HM měla strašnou radost. Prej, po 8 měsících si byla konečně venku past midnight. Prej, normálně nám vzbuď, když by se to stalo znova. Úplně byla super. Prej, že vůbec neměla strach, že bych ráno nepracovala, nebo, že bych byla moc unavená, že mě zná, že ví, že jsem zodpovědná, což mě potěšilo.

The worst "accident" EVER

No a teď je to nejhorší, co se za tenhle víkend stalo. Musim říct, že jsem ještě tak strašný strach nikdy neměla. Sedíme v obýváku s rodiči, Tiffany vařila večeři a děti už dávno spali. Koukali jsme se s HD na America má talent a Jagger hodně brečel, tak jsme ho vzali z postele a byl s náma v obýváku, jenže byl strašně přetažený, protože strávili celý den na pláži a moc nespal během jeho odpolední nap. Takže byl pěkně přetažený a ubrečený. Začal strašně přečet a já se na něj jen tak mrkla a on najednou byl strašně potichu. Najednou mi došlo, že nedýchá, tak jsem řekla, ať začne dýchat a táta ho vzal na ruku. Hned jsem říkala tátovi, že nedýchá. No a Jagger prostě upadl do "spánku" nebo jak to popsat. Najednou začal fialovět, ruce v pěst a zavřel oči a vypadal, jako když spí. Okamžitě ho táta položil na sedačku, hned potom se mu snažil bouchat na záda, aby se rozbrečel, já se mus nažila otevřít ruce a foukat do obličeje a volala po Tiffany, která šla dělat laundry. Ona okamžitě přilítla, všechno se to stalo během pár vteřit, a začala ho amsírovat a pak dýchat, když vidělala, jak strašně modrá. Mohl nedýchat tak 20 vteřin. Táta stál jako opařený, takže já popadla telefon a volala záchranku. Řekla jsem jim adresu, kde žijeme a co se stalo. Za chvíli jsme slyšela záchanku a HD se konečně vzpamatoval a vzal si telefon on. Jagger během mého hovoru začal dýchat a vypadal strašně unaveně. Tiff si ho vzala do ruky a úplně se klepala a brečela. Já byla jako opařená. Za chvíli vyběhli 3 chlapy na horu do třetího parta a po pár minutách přiběhli dakší tři. Takže už vim, jak to probíhá i na americký záchrance. Já si připadala jako ve filmu.


Prý se Jagger předýchal, jak brečel, tak proto upadl do šoku, ale že by se mu nic nestalo, že mozek má vzduchovou rezervu, takže jen potřeboval zklinit, prototo teda upadl do šoku, aby se tělo zklidnilo a mozek mohl zaze brát vzduch. Prý to vypadá hůř než to ve skutečnosti je. Oni Jaggera vzali do nemocnice, aby ho pořádně prohlídli, i když se zdál naprosto v pohodě, chtěli si být jistí, že je vše jak má být. Já potom tak strašně brečela. Můžu Vám říct, že bych to nikomu na světě nepřála. Takový pocit bez moci a beznaděje a prostě, že by se mu mohlo fakt něco stát. A co bylo hodně zvláštní, že Lola přitom spala. Když jsem volala Tiffany, to jsem fakt křičela, potom ona samozřejmě volala na Jaggera aby se probral, potom houkala záchranka, všichni ti chlapy u nás doma, pak vzali Jaggera do nemocnice a ona prostě nic, ani se neprobudila. A asi během 20 minut začala prečet, kňourak a vřískat, tak jsem pro ní šla a HM akorád přišla zpráva od HD, že mu dělají vyšetření, že bude vědět víc za pár minut. Normálně mě napadlo, jestli nemá Twin symphaty, protože celou dobu se ani nehla a potom přesně v ten čas, kdy Jagger měl ty vyšetření se Lola vzbudila a byla vzhůru dokud Jagger nepřišel a oni si spolu hrály. Co myslíte vy ?! Slyšela jsem, že dvojčata mají speciální propojení mezi sebou, tak je to docela zajímavá věc na zamyšlení. haha.

Lola & her ponytail

Jinak Lola začala nosit culík !! Nemám ještě fotku, ale určitě nějakou udělám a přidám jí sem, protože je strašně rozkošná! Mám dospělý obličej, když nosí culík. Je úplně ňuní. No taky jsem Lolu naučila vyhazovat odpadky do koše a moc se jí to líbilo. Potom si spolu hrajeme, ona měla můj mobil, tak jsem to neřešila a potom říkám Lole, kde mám telefon. Tak se zvedla a šla ke koši a můj telefon byl uvnitř !! Haha. Musím dávat větší pozor, co vyhazuje !!

One more about Garrett

No, každopádně jsem se s Garretem viděli ještě jednou, den před jeho odletem do New Yorku. Bylo pozdě, protože on se loučil s jeho rodinou, tak jsme se sešli pozdě. Já jsem byla na houpačkám, moje oblíbené a houpala jsem se a čekala, až přijde. Potom jsme spolu leželi na pláži a povídali jsme si. On mi vybrávěl, co navštivíl a kde se mu nejvíc líbilo a doporučil mi pár míst, který bych definitivně měla vidět. Potom už byl čas se rozloučit. Sice jsme spolu strávili nějaký 3-4 hodiny, ale já druhý den pracovala a hlavně jsem byla unavená ještě s předchozího dne. Takže takhle. Rozloučili jsme se a já šla domů. Ještě mi říkal, že se potkáme někdy v New York City, tak jsem mu řekla, že pokud to tak nemyslí, tak ať mi to vůbec neříká, protože já co si umanu, tak udělám. Haha. Ale jelikož tam plánuju po dlaším roku za kotvit, tak pokud si mě bude pamatovat, tak ho určitě najdu :P Já mu další den psala smsku, ať má safe flight a ať si užije návrat domů a hlavně ať si užije Evropu, že jsem si jistá, že se mu bude líbit a jsem zvědavá, co bude říkat na Prahu a že mu přeju hodně štěstí. Tak odepsal:

Thank you. It was so awesome meeting you, had a reallly nice time.Take care. See you in New York one day. Thanks for the picture.Enjoy the rest of your time in Hermosa and Everywhere you end up! Talk to you later.

(Že mi děkuje, že bylo úžasný mě potkat, že si to užil. Ať na sebe dávám pozor a že se uvidíme v New Yorku jednou. Že děkuje za obrázek a ať si užiju zbytek času v Hermosa a všude kde zkončím. )

Což mi přišla jako moc hezká zpráva. Tak uvidíme, kam mě ten život zavede. Ale já mám své plány, tak uvidíme, jestli mi ten nahoře pomůže a já dostanu to, co si moc přeju.

Tiff's jokes

Tiffany včera jokovala, když přijela domů, že jí George strašně leze na nervy jeho kecy. Prej, že by si taky rád užíval den nakupováním. Ikdyž Tiff nakupovala jídlo, takže si nic nezkoušela v kabince či tak, takže tenhle argument nebyl na místě. Navíc, když se musí starat o děti a o celou domácnost, navíc, když se těď mají stěhovat do Kanady. Tak ho prej seřvala, že ať nejdřív přemýšlí, než něco řekne. Že ona by taky ráda chodila do posilky a nestarala se o nic jinýho. Že jě všechno na ní a ať si uvědomí, že se stěhujou do Kanady jenom kvůli němu. Tak jí na to prý odpověděl, jestli náhodou není nadržená, tak ho prej poslala někam, že jestli si myslí, že něco bude, tak se spletl, že si jde pustit televizi a relaxovat, přestože to nakupování byla zábava. Docela mu to nandala Holka !!

I když mě Tiff včera dostala, když mi oznámila, že letí do Kadany 11.9., což je nějakých 14dní před koncem mého roku. Kdy já do kanady přece nesmím, nemsím opustit státy, jinak budu mít problém vrátit se zpět. A ona chce, abych v den, kdy mi končí víza, jela z Kanady k rodině, u které bych měla být další rok ?!! To se snad zbláznila, ne ??!! Já to nehodlám riskovat. Musim kvůli tomu zavolat koo, jak to tedy probíhá. Navíc si musim zažádat o víza do Kanday, protože jako Češka je potřebuju, což taky pár týdnů trvá. Hlavně mám strach kvůli tomu konci víz, i když budu mít snad už papír o prodloužení, pořád je to pořádný risk. Takže takhle. Prej ať si nemylsim, že mě pošle k rodině dřív, aby plýtvala peníze, když už tak o nějaký příšla, když já končím v září a bývalá au pair v říjnu. No vytočila mě strašně !!

My families

No a poslední, co tady asi napíšu je, jak to vypadá se mnou a rodinami. Musim říct, že jsem šťastlivec, že se mi jich ozvalo dost. Měla jsem dvě Arizony, dvě San Franciska, Gorgia, Texas, Floridu a Californii.

Jsem v kontaktu s Californii, v podstatě je to LA, Anaheim, což je asi 45 minut od místa, kde žiju teď a s rodinou z Floridy, kousek od Orlanda. A jsem pěkně na rozpacích, jakou rodinu si vybrat.

Jinak je to pěkně na prd pro všechny holčiny, co jsou buď v rematchi (Ti to mají asi nejhorší), potom v extension a matching, protože mají nějaký problém v agentůře. Nejde nám otevřít aupairroom, takže nás prý nemůžou vidět rodiny a ani my ne. Nevím, co je na tom pravdy, ale je mi líto všech, co jsou nervozní. Fuj fuj. Doufám, že to brzo opraví a všechny zase budeme mít přístup.

Napíšu samostatný článek o rodinách a mém rozhodnutí. Čekají mě další skypy, tak uvidim, kde tedy příští rok skončím. Dřžte palce. Napíšu více podrobností.


Coffee morning with Joseph

Brzy ráno jsem šla na kafe s Josephem. Chtěli jsme jít do jedný restaurace, kde mají kafe, ale nějak jsme jí nemohli najít, přitom jsme chodili okolo, jenže ten nápis byl tak malý, že jsme ho přehlédli, tak jsme šli do Starbucks. Sedli jsme si ven a povídali si. Přistěhoval se sem, aby se stál hercem. Jo hochu, to chtějí všichni, ale kde jinde se o to pokusit než v LA, tak mu přeju hodně štěstí. Ranní kafe bodlo, protože jsem potom měla sraz s rodinou z LA. O tom napíšu v dalším článku. Prý našel tu restauraci, když šli s kamarádem ven, tak se tam příště zastavíme. Doufám, že mu to herectví vyjde a já se budu pyšnit, že s ním jsem jedno ráno měla kafe. HAHA.

Walk to Manhattan Beach

Šla jsem na procházku až na Manhattan beach, kdy bylo ještě hezky, tak jsem si udělala fotky Manhattan Pier, šla si sednou tam, dala si kávu a četla si chvilku. Je to pohoda, když Vám není zima, jste na čerstvém vzduchu, lidi kolem vás chodí a fotí si oceán, ostatní zase surfují a nebo si užívají pláž a vy jen nasáváte ten vzduch, atmosféru a život kolem vás. Strávila jsem tam pár hodinek a když jsem se chystala domů, obloha se zatáhla a mohli jste vidět paprsky slunce procházející skrz. Musela jsem to zdokumentovat, jako úplně všechno. Moc krásný to bylo.
Ramis home for a while

Ramis taky přišel se za nami podívat, když šel od holiče. Zaťukal na mé dveře mě pozdravit a potom si to namířil rovnou na gauč. Dělala jsem si srandu, že kdyby tu s námi žil, tak už by jsme se tuplem nehnuli a nemohli žít v jedné domácnosti.
10TH MONTH !!

Takže přesně zítra (i když v ČR už je středa), což znamená, že už jsem v AMERICA, vlastně teprve budu, 10 MĚSÍCŮ !!! Páni, už skutečně jenom DVA měsíce a já budu v AMERICE přesně rok. Kdo by to byl řekl, že už je to téměř tady !! Kdyby mi někdo skoro před rokem řekl, kde budu právě dneska, co všechno budu mít za sebou, asi bych mu nevěřila. Kdyby mi někdo ukázal pásku, kde sedím a mám kafe s kamarádkou v Beverly Hills pár let nazpět, asi bych se mu vysmála do obličeje a zaťukala si na čelo, že se asi zbláznil. Ale já tam to kafe skutečně měla !! Páni !! Přijde mi to jako včera, co mi uletělo letadlo a já se zoufale snažila dostat do mé vysněné země. Jako včera, kdy mi autonehoda změnila následujících 10 měsíců a obrátila mi život úplně na ruby. Jako včera, kdy jsem teprve přišla do téhle rodiny a já jí v podstatě za pár týdnů opouštím.

Přeju všem hodně štěstí. Děkuji za podporu čtením mého blogy a psaním svých komentářů. Těší mě, že si někteří z Vás užívají čtení mých zážitků. Přeji všem, aby vykročili tou správnou nohou do nového života, který je čeká tady za oceánem. Těm, aby si pořádně užili prázniny, protože brzy jdete zpět do školy. Těm, aby měli příjemný start na vysoké či vyšší škole a všem budoucím maturantům good luck.

Good night Czech Republic.

Take Care. xx
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lenna Lenna | Web | 24. july 2013 at 19:08 | React

Ahoj zase já :D Právě jsem dočetla tvuj článek To be an aupair. Za prvé chápu jak mozek myslí prsty píšou a najednou máš naglicko českej článek :-D měla jsem to samý co jsem domluvila přes telefon s rodinkou tak jsem si nemohla za oha vzpomenout na normální český slovíčka :) Je to o cviku a tom mluvit, já jsem podle mě dost ukecáná, tak odufejme, že to bude i v Irsku :)
A za druhý - můžu si dyštak tvuj článek vypůjčit, protože, to je něco tak pravdivýho co jsi napsala, že nemám slov. Čtu jeden blog kde holka je v rodině v Anglii s těžuje si když si s ní holky chtěj hrát, když jí HM nutí do toho aby mluvila( pak prostě nechápu proč ty holky tam jezděj). Hodně štěstí s malejma :)

2 Wendy Wendy | Email | 25. july 2013 at 5:34 | React

[1]: Je to fakt těžký a ten kdo to nezažije neví, protože tady mluvim anglicky pořád a prostě píšu a přemýšlím u toho, ale jde to samo. Snažím se to teda co nejvíc ovládat, ale ony se tam ty slovíčka uřčitě vloudí. Dneska jsem byla s jednou češkou, co je tu 5let na kafičku a obědě a stejně jsme tam ty slovíčka pletly pořád :D A moje kamarádky jsou tu taky, takže se nad tím ani nemusim zamýšlet a moje mamka už si zvykla :D

Takže ty jedeš do Irska ??!! :) Hodne stesti. Ja jsem strašně ukecaná a v cizině se ti to rozhodně hodí. Takže o sebe neměj strach.

Určitě si to vypůjč. Jen ať se to šíří, protože toho je opravdu hodně, kdy si holky stěžujou a někdy to opravdu není úplně na místě. takže klidně vypůjči :)))

PS. díky, že čteš můj blog. break a leg ..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama